Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Мельник Ніна Дмитрівна
Просмотров: 2480
Мельник Ніна Дмитрівна, 1954 р.н., Вінницька область, м.Гайсин
Діагноз - онкологічне захворювання — циліндрома каріни трахеї

Новость от  26.02.15 г.

Просимо молитов за упокій р.Б. Ніни!

Дякуємо усім, хто відгукнувся і допомагав Ніні Дмитрівні боротися всі ці роки з тяжкою хворобою!

Тільки завдяки вашій підтримці жінка не опускала руки, вірила і боролася. Вона дуже хотіла бути разом зі своїми дітьми та онуками, допомагати їм, але її стан був занадто тяжкий.

Вчора р.Б. Ніна тихо відійшла до Господа.

Дякуємо усім і просимо молитов!


Новость от  24.02.15 г.

ТЕРМІНОВО! ПРОСИМО МОЛИТОВ!
Стан Ніни Дмитрівни дуже тяжкий. З учорашнього дня вона перебуває в реанімації в комі!

Доброго вечора!

З повагою до вас звертаються донька та син Ніни.

Сталося велике горе. Нестерпний біль відчуваємо ми зараз у своїх душах. Наша мати другу добу перебуває в реанімації у комі .23 лютого швидка допомога раптово транспортувала рідненьку матусю у відділення інтенсивної терапії.

На даний час стан її зі слів лікарів - реаніматологів вкрай важкий. Почуття віри та надії нас не залишає.

Молимося за оздоровлення матері, робимо все, що від нас залежить. Благаємо підтримати нас у молитвах.


Новость от  01.02.15 г.

ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО НЕ ЗАЛИШАЄ НІНУ ДМИТРІВНУ, ХТО ДОПОМОГАЄ ЇЙ ФІНАНСОВО, ХТО МОЛИТЬСЯ ЗА НЕЇ. ЗАРАЗ МИ ДУЖЕ ПРОСИМО МОЛИТОВ, ЩОБ ГОСПОДЬ ДАРУВАВ ЖІНЦІ СИЛИ ТА ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ.

Добрий день!

Моє здоров’я вкрай погіршилося. Самі незначні рухи викликають нестерпну задуху. Тому навіть в межах кімнати я вже не пересуваюсь. В день і в ночі перебуваю в сидячому положенні. Дихати лежачи зовсім не можу. Вимушена приймати щодня дуже багато медикаментів. По цій причині загострилися всі інші хронічні захворювання.

Соромно зізнатися про те, що в моїй душі з’явився страх, неспокій, розпач. Часто опускаються руки і я розумію, що не в силах більше боротися з хворобою.

Знаю, що віруюча людина таких думок допускати не повинна. Тому щодня звертаюсь до Бога. Прошу прощення гріхів, спасіння, сили духовної та фізичної.

Добрі люди! Благаю вас, не переставайте в молитвах згадувати моє ім’я. Нехай Господь дає мені сили продовжувати боротьбу за життя.

Дякую за підтримку!

Мобільний номер телефону: 0932065568, 0956171961.

Адреса: 23700, Вінницька обл., Гайсинський район, м.Гайсин, вул.Карла Маркса, буд.46, кв.41

ПриватБанк
Номер пенсійної картки 5168 7572 4372 7502
Мельник Ніна Дмитрівна


Новость от  08.01.15 г.

Вітаю всіх з Різдвом Христовим! Бажаю вам міцного здоров"я, терпіння, віри та благополуччя!

Щоб ми з вами радували Господа нашого лише добрими вчинками та справами!

Я продовжую важко хворіти. Щиро вдячна всім, хто не забуває про хворих, нужденних. 7 січня невідома людина переслала мені 1000 гривень і завдяки їй я змогла придбати вкрай необхідні ліки, такі як Урсофальк в суспензії 250 мгр вартістю 617 гривень та інгалятор Симбікорт 160/4,5 вартістю 401 гривень. Без ліків я не можу прожити жодного дня.

Завжди залишайтеся з Богом!


Новость от  22.12.14 г.

Доброго дня! Зі святами вас усіх!

Нещодавно в моїй сім'ї знову був тривожний момент. І знову я зверталася до вас з проханням через молитви просити у Бога допомоги та помилування. Ви не залишилися байдужими. Моя сім'я відчула вашу підтримку. Ви розділили з нами тривогу, а потім і радість.

Господь почув наші з вами молитви. 24.11.2014 року дочка Тетяна методом кесерового розтину народила дівчинку Катеринку. Зараз все погане позаду. Сподіваємося, що попереду будуть лише приємні клопоти.

Тож знову прошу у вас молитов нескінченної подяки нашому Господу. Я ще раз переконалась, що для Бога немає нічого неможливого,потрібна лише міцна віра, щире каяття, підтримка небайдужих людей.

Дякую Богу за онучку, за добрих людей на моєму шляху, за умілі руки лікарів. Взагалі за кожну мить і хвилинку я вдячна Йому. А вам, тим хто не залишається осторонь від чужої біди, я бажаю здоров'я, щасливих сімей, мирного неба.

Завжди залишайтеся з Богом!

Від редакції: На жаль, Ніна Дмитрівна почуває себе дуже погано. Хвороба не залишає її, але вона не здається, бореться та просить Бога про допомогу. Жінці постійно потрібно купувати ліки для підтримки організму, а пенсія, на жаль, вся іде на погашення кредиту, який брали ще восени на лікування.


Новость от  24.11.14 г.

Дякуємо за ваші молитви!

Сьогодні з ранку Тетяні зробили кесарів розтин і на світ з’явилася маленька дівчинка! І мати і дочка почувають себе добре, але все одно просимо молитов, щоб з ними усе було гаразд і не було виявлено ускладнень


Новость от  21.11.14 г.

Очень нужны молитвы!

Татьяна (дочь Нины Дмитриевны) находится на 8-м месяце беременности. Вчера у нее возникли осложнения и женщину положили в больницу. На понедельник запланирована операция - кесарево сечение. Искусственные роды на 8-м месяце очень опасны для ребенка.

Очень просим молитв о р.Б. Татиане и ее малыше!


Новость от  03.11.14 г.

Щиро дякуємо всіх, хто підтримав Ніну Дмитрівну в тяжкий час. Лікарі підозрювали, що пухлина пішла у гортань. Але напередодні обстеження Ніна Дмитрівна відвідала Літургію у Свято-Троїцькому Іонінському монастирі. Вона змогла сповідуватися і причаститися. Результати перевірки не підтвердили наявність пухлини в гортані.

Нижче приводимо слова подяки:

Дякую Богу за кожен прожитий день!

Господь дає мені випробовування, але почувши молитви вдячності та покаяння посилає на моєму шляху багато добрих людей, з чиєю допомогою я лікуюся.

Ось і цього разу в важкому стані я потрапила до лікарні. Низький уклін всім небайдужим людям. В важкі хвилини, знаходячись на лікарняному ліжку, я відчула турботу, співчуття та піклування. Отримала матеріальну допомогу в сумі 2630 грн.

Також окремі слова вдячності вам, волонтери Надія і Оксана, які не залишили мене без уваги, приносили ліки, харчі, пітримали матеріально. Зробили все для того, щоб доставити мене в Монастир, чим надали можливість в Храмі поклонитися перед іконами Святих, помолитись і зміцнити віру свою.

Господи дай всім вам здоров’я, добрі люди! З незначним покращенням я повернулася додому. Моя дочка з чоловіком виховують троє діток. Не забаром дочка готується в четверте стати матір’ю. Зараз має проблеми із здоров’ям.

Наша родина всією душею, мислями звертаємося до Бога, впевнені що він бачить нашу проблему. Я прошу ваших молитов за здоров’я Тетяни та її синів Івана, Дмитра, Євгенія.

Спаси Господи!


Добавление от 16.10.14 г.

Через різке погіршення стану Ніна Дмитрівна змушена була брати кредит в банку і лягати в лікарню. На сьогодні кредитні гроші вичерпано і на подальше лікування просте немає коштів. Жінка одна в Києві в тяжкому стані і благає про допомогу!

В больнице кормят всего 1 раз в день. Нине Дмитриевне прописан 3 раза в день гормональные препарат, который нужно принимать после еду. Cвой скромный обед она разделяет на две части, что бы было чем ужинать. Все домашние продукты закончились. остались только сухарики. Самостоятельно выходить в магазин за продуктами она не может ни физически, ни финансово. Очень просим по возможности помочь женщине с питанием!

Мельник Нина Дмитриевна

Доброго дня!

Дуже вдячна за вашу допомогу! На сьогодні, внаслідок тривалої важкої онкологічної хвороби та ряду інших супутніх захворювань, стан мого здоров"я знову погіршився.

Оскільки праву легеню я втратила, а залишилася ліва (вона менша), протягом останіх двох місяців я стала задихатися.

Обстеженя я вимушена проводити у місті Київі. Була там прооперована і спостерігаюсь по даний час.Після деяких обстежень виявилось, що онкологічне захворюваня на даний момент прогресує не дуже активно, зате виявили різке порушеня ВСЛ по рестриктивному і помірне по обструктивному типу і значним порушеням бронхіальної прохідності на всіх бронхах.

Причину таких змін лікарям поки не вдається виявити для цього потрібно провести ще ряд обстежень.

13.10.2014 мене госпіталізовано в Києвську міську клінічну лікарню №17 (ст.м. Печерська) у віділення пульмонології палата №1.

Перед початком обстежень я вимушина була взяти кридит у сумі 6 тисяч гривень.

Під час даного етапу обстеженя і лікування було виконано..контрастна КТ, бронхоскопія, гістологічне дослідження, витрати на переїзд з містя проживання до Київа (приватним найомним транспортом. Загальному транспорті переїзд неможливий у зв"язку з важким станом здоров"я), доброчиний внесок за госпіталізацію.

Заголом витратила всі гроші, які брала в кридит. Далі немаю коштів для обстеженя та лікування.Також мені потрібно придбати апарат небулайзер для постійних інгаляцій вдома, якій коштує 1400 гривень. Теплові інгаляції мені протипоказані. Щодня користуюся пампирсами, поскільки тривалих лучевих терапій страждаю на нетримання сичі. Кожен коштує 10 гривень. На судки, що найменше потрібно 4-5 шт. Приходиться міняти частіше, бо з"являється неприємний запах.

Маю проблеми зі шлунком,щодня вживаю Урсофальк в суспензії.1 пляшка коштує 473 гривні. Потрібно 2 флакони на місяць.

Потребую ряд інших підтримуючих ліків. Конкретно назвати суму, необхідну для лікування не можу.

Але вже на сьогодні коштів немаю. З моєю жалюгідної пенсії не зможу погасити кредит. Для подальшого перебування та лікування сьогодні потрібно не менше 5 000 грн.

Тому з великою надією і вдячністю знову звертаюся до всіх, хто не байдужий. Благаю вашого розуміння, молотив і матеріальної допомоги.

З надією чекатиму на будь яку підтримку.

Якщо через інший банк
Отримувач: ПАО КБ ПриватБанк
Код отримувача (ОКПО,ЕДПРОУ): 14360570
Код банка отримувача (МФО):305299
Призначення платежу:
Для поповнення картки № 5168 7572 4372 7502
Мельник Ніна Дмитрівна


Добавление от 20.08.14 г.

Висловлюю щирі слова подяки всім небайдужим. Після розміщення оголошення мені надійшло 4170 гривень. Зібраних коштів вистачило лише для планового обстеження в М.Києві та лікування супутніх захворювань.

За останній час стан здоров"я значно погіршився. Пухлина стрімко прогресує. У моєму випадку всі методи лікування вже вичерпані. Не дивлячись на те,що мені заборонено проходити променеву терапію (вже отримала повну допустиму дозу), як останній шанс на 1 вересня поточного року все ж таки призначено опромінення. Дане лікування проводитиметься в клінічній лікарні "Феофанія". Саме там є необхідне обладнання (лінійний прискорювач Clinac iX).

Потребую подальшої матеріальної допомоги.


Добавление от 25.05.14 г.

В народі існує вислів: "...потрібно, як повітря". Саме за ковток повітря вже майже 5 років мені щодня доводиться вступати в нерівний двобій з важкою рідкісною онкологічною хворобою.

В 2010 році Національним інститутом раку МОЗ України мені було встановлено страшний діагноз: циліндрома каріни трахеї та головних бронхів. Так як хвороба була вкрай запущеною, лікарі спрогнозували, що жити мені залишалося 2-3 місяці.

Але завдяки молитвам Господь почув мої нужди і послав чудового професора Багірова Мамед Мансурович, якому вдалося виконати унікальну операцію. Мені було видалено частину трахеї, правий бронх, праву легеню та 1/2 частину лівого бронху. Одразу в два етапи пройшла курс променевої терапії в Головному військовому клінічному госпіталі М.О. України м.Київ.

Хіміотерапія при моєму діагнозі неефективна. Після тривалого періоду ремісії в 2013р. хвороба знову нагадала про себе. При плановому обстеженні від лікарів я почула страшне слово: "рецидив". В трахеї знову виявлено пухлину. Хірургічне лікування мені вже не показане. Тому було проведено лазерну деструкцію утворення та паліативний курс дистанційної променевої терапії на пухлинний осередок.

Опромінення проводилося на лінійному прискорювачі, яким в Україні забезпечена лише лікарня Феофанія. На інших апаратах променева терапія також виявилася безсилою.

Зараз стан мого здоров’я знову погіршився. В квітні цього року в Національному інституті раку м.Києва з трахеї було взято матеріал для цитологічного дослідження.

Згідно висновку №627-29 від 7.04.2014р. (який я додаю) в матеріалі знову виявлено клітини циліндроми.

Хірургічне лікування вже не показане, хіміотерапія при циліндромі неефективна, променевої терапії отримала повну допустиму дозу. Хвороба стрімко прогресує. Доктор Ізраїльської клініки Марк Літвак вже в котрий раз пропонує мені лікування. Він хоче і може мені допомогти. Для мене це остання надія, але через відсутність коштів туди поїхати не вдається.

Тільки любов Христа, постійна віра, велике бажання жити дає мені сили мужньо боротися з важкою недугою та ще з цілим рядом важких супутніх захворювань, одне з яких - майже повна втрата зору. Я являюсь інвалідом І групи. Знаходжусь на утриманні доньки, в сім’ї якої виховується троє малолітніх дітей. За роки боротьби за моє життя родина витратила всі заощадження. Я вимушена була звертатися через сайт "Молодость не равнодушна" та "Церковну православну газету" до всіх небайдужих людей. Дякую Богу, що такі люди є. Вони не залишали мене без уваги. За мене молилися, мені телефонували, надавали матеріальну допомогу.

Зараз життя знову дає мені випробування. Я не хочу здаватися. Але й на цей раз без вашої підтримки мені не обійтися, тому вкотре звертаюся до всіх небайдужих людей. Прошу ваших молитов за моє здоров’я і буду щиро вдячна за будь-яку матеріальну допомогу.

Нехай зміцнюється моя віра, нехай Всевишній зціляє від недуг всіх хворих та нужденних.


Добавление от 24.09.13 г.

Я, Мельник Ніна Дмитрівна, перенесла складну операцію з приводу онкологічного захворювання (циліндрома каріни трахеї) і вже майже 4 роки борюся з важкою недугою.

За цей час сім’я витратила всі заощадження, тому в травні цього року вимушена була звернутися через сайт “Молодость не равнодушна” та “Церковну православну газету” до всіх небайдужих людей за допомогою для подальшого обстеження та лікування.

Хочу висловити почуття безмежної вдячності, яке переповнює моє серце, всім, хто відгукнувся на моє прохання. Я щодня в молитві дякую вам за вашу допомогу, і прошу у Бога здоров’я для вас і ваших сімей. Завдяки вам я пройшла необхідні обстеження в Києві, але коштів все ж таки не достатньо для продовження лікування. На сьогодні мені потрібно пройти курс променевої терапії. Тому з великою надією ще раз звертаюсь з проханням про допомогу. Буду вдячна за будь-яку підтримку.

На даний час стан мого здоров’я погіршився. Прошу ваших молитов за здравіє. Я переконалась, що для Бога немає нічого неможливого, тільки постійна віра допомагає мені долати всі труднощі, дає сили боротися з хворобою.

Нехай Господь рясно благословить вас!

Мій номер мобільного телофону 0932065568, 0956171961.

Реквізити банку:
Отримувач: ПАО КБ ПриватБанк
Код отримувача (ОКПО, ЕДПРОУ): 14360570
Код банка отримувача (МФО): 305299
Рахунок отримувача: 29244825509100
Призначення платежу: для поповнення картки № 4627087875387195,
Мельник Ніна Дмитрівна ІПН 1995505165


Новость от  29.05.13 г.

Мельник Ніна Дмитрівна, 1954 р.н., Вінницька область, м.Гайсин, онкологічне захворювання — циліндрома каріни трахеї.

За прогнозами лікарів у 2010 році мені залишалося жити 2-3 місяці. Та все ж таки, після унікальної операції, проведеної в м.Києві професором Багіровим Мамедом Мансуровичем мені вдалося вижити.

Важка хвороба відібрала у мене частину трахеї, правий бронх, 1/2 частини лівого бронха та праву легеню, зробила мене інвалідом. Одразу після операції я пройшла в два етапи курс променевої терапії в Головному військовому клінічному госпіталі МО України м.Київ. Оскільки при моєму діагнозі таке лікування, на жаль, не ефективне, хіміотерапію було припинено.

Велике бажання жити дає мені сили мужньо боротися ще з цілим рядом важких хроничних захворювань, одне з яких — майже повна втрата зору. В Київському центрі мікрохірургії ока мені було призначено препарат “Луцентіс” 9 інєкцій, вартість кожної становить 7200 грн. Але лікування зору розпочати не вдається через відсутність коштів.

Мельник Ніна Дмитрівна

Та несподівано знову нагадала про себе основна хвороба. В зв”язку з рецидивом пухлини 18.02.2013 р. мені було проведено лазерну деструкцію новоутворення. Хірургічне втручання мені вже не показане. Завдяки допомозі небайдужих людей з 4.03.2013 по 27.03.2013р. я знову пройшла курс променевої терапії у Всеукраїнському центрі радіохірургії “Феофанія”.

Промені лише уповільнюють ріст пухлини, тому для мене останнім шансом є звернутися по допомогу в Ізраїль, де хворобу з моїм діагнозом лікують успішно. Доктор з клініки запропонував мені ефективне лікування, після якого я знову зможу радіти життю. Але для цього потрібні кошти в сумі 20 тис. доларів США.

Після довгих років хвороби я, як інвалід І групи, самостійно не спроможна зібрати таку суму. Знаходжусь на утриманні дочки, в сім'ї якої виховується троє малолітніх дітей. Родина витратила всі заощадження.

Благаю всіх милосердних людей: проявіть милість та відгукніться на людське горе. Буду щиро вдячна за моральну підтримку та матеріальну допомогу.

Мій номер мобільного телефону 0932065568, 0956171961.

Реквизиты для оказания помощи:
Приватбанк
Номер пенсійної картки 4627087875387195
Мельник Ніна Дмитрівна

Якщо через інший банк-Отримувач:
Отримувач: ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО, ЕДПРОУ: 14360570
МФО: 305299
Рахунок отримувача: 29244825509100
Призначення платежу: для поповнення картки № 4627087875387195,
Мельник Ніна ДмитрівнаАнонсы