Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Змиевская Виктория
Просмотров: 2632
Сім'я Зміївських, м. Новоград-Волинський
Потрібна допомога на лікування

Новость от 21.03.16 г.

Дяуємо усім за підтримку у складні часи цієї сім'ї. 15 березня дідуся Віки Івана поховали. Просимо молитов за упокій р.Б. Іоанна!

Просьба о помощи от  08.03.16 г.

Доброго дня!

Дуже тяжко знову Вам писати. 5 березня моїй донечці виповнилось би 18 років.

Вибачте, що пишу лише сьогодні, все ніяк не могла знайти на це сил, ці довгих два місяці після смерті Віки пройшли як страшний сон. Вся наша сім'я і досі не може оговтатись від тяжкої втрати, адже Вікуся була єдиним ясним сонечком, яке зігрівало всіх нас. А я взагалі не уявляю, як жити далі...

Вибачте, що лише сьогодні наважилась написати. Хочу щиро подякувати всім небайдужим людям, за ваші молитви та матеріальну підтримку. Ви подарували моїй дитині цілий рік життя . Нехай Бог оберігає Вас та Ваші родини.

Але біда не приходить одна, зараз ми знову потребуємо Вашої підтримки. Смерть Вікусі дуже підірвала моє здоров'я. Я живу лише завдяки сильним заспокійливим і сердечним препаратам. Вікин дідусь у вкрай тяжкому стані знаходиться в лікарні. Вже 7 днів не їсть і не може навіть пити - від пережитого стресу повернулася стара хвороба - рак горла. Прогнози лікарів невтішні. У моєї мами кожного дня - сердечні приступи. Грошей на ліки гостро не вистачає.

Я знаю зараз всім тяжко, але я сподіваюсь, що є люди яким небайдуже чуже горе. Допоможіть мені, будь-ласка, і в цій біді, а я молитимуся за Вас. Я дуже боюся втратити ще й батьків . Ми живемо лише на дві пенсії батьків. Я останнім часом не мала змоги працювати - весь час потрібно було доглядати хвору дитину. Маю вищу педагогічну освіту. На даний момент за станом здоров'я і психологічно я не зможу працювати в школі, тому звертаюсь до людей - може хтось запропонує реальну роботу в Інтернеті, чи можливо інші варіанти. Буду щиро вдячна любій допомозі.

5 березня рівно два місяці після смерті моєї донечки і її вісімнадцятий День народження, про святкування якого вона так мріяла, але не судилося... Тому прошу помолитися за упокой душі раби Божої Вікторії.

З повагою і надією на розуміння,
Ірина Змієвська

Телефон: 093 499 64 29

Зміївська Віка


Новость от  06.01.16 г.

Змиевская Виктория, 05.03.98 г.р., г. Новоград-Волынский
Диагноз: макулярный отёк, множественные каверномы сосудов головного мозга, асептический некроз бедренной кости, слепота левого глаза

Сегодня перестало биться сердечко Вики. Девочка всегда была славным и светлым ребенком, и такой оставалась до последних минут жизни, удивляя врачей своей стойкостью и терпением. «Она у вас герой» - такие слова мама слышала от лечащего врача после каждой операции или тяжелой процедуры. Но в последние дни болезнь стала сильнее. Ребенок намучился, настрадался, и сегодня сердечко не выдержало и остановилось… Сейчас девочка со Христом и вместе в ангелами славит Его рождение.

Спасибо всем, кто откликнулся и помогал маме и Вике в самые тяжелые минуты. Ваша помощь и ваши молитвы давали им силы бороться дальше.

Просим молитв об упокоении нвпр. отр. Виктории! Еще больше нужны молитвы о маме Вики – Ирине. Мама одна воспитывала дочь и жила для нее.

Со святыми упокой, Господи, душу нвпр. отрц. Виктории и утеши ее скорбящую маму - р.Б.Ирину. Аминь!

Зміївська Віка

Зміївська Віка


Новость от  06.01.16 г. (утро)

Новини про Віку. Пише мама.

Майже все без змін, підвищився пульс до 145, мене впізнає намагається щось сказати, але заважає трубка. Був консиліум трохи поміняли лікування. Одна надія на Бога.

Tел. мами - 0934996429

Номер карти Приватбанку - 5168 7572 6523 5806 на ім'я Зміївської Ірини Миколаївни


Новость от  04.01.16 г.

Новини про Віку.

Для початку позитив. Стан дівчинки тяжкий, але стабільний. Знизилось серцебиття з 130 ударів за хвилину до 112, нормалізувався тиск. Віка реагує на маму – відкриває очі. Ірину Миколаївну вже пустили до дочки. Вона тримає її за руку, читає журнали. Дівчинка заспокоїлась і тихо спить.

Але Віка в реанімації і під апаратом штучного дихання, нирки не працюють (сеча не відходить), набряки тіла не спадають, білірубін піднявся до 460 одиниць, дуже низький рівень згортання крові - тромбоцити 15. При таких показниках лікарі не можуть ні оперувати, ні робити гемодіаліз. За словами лікарів саме печінкова недостатність спричинила такий тяжкий стан. Лікарі роблять все можливе, але залишається тільки чекати і молитися.

Фінанси. На карту мамі надійшло біля 5000 грн. На даний момент витрати на ліки мінімальні, реанімацію взяла на себе лікарня "Охматдит", але попереду у дівчинки довге лікування і вся надія у мами тільки на Бога і на людей.

Мама дуже вдячна за МОЛИТВИ, за підтримку, за дзвінки з інших міст України! Окрема вдячність за перепости у соцмережах!


Новость от  03.01.16 г.

СТАН ДІВЧИНКИ ВКРАЙ ТЯЖКИЙ! ВІДМОВЛИ НИРКИ, ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НАБРЯК ЛЕГЕНЬ. ЛІКАРІ СКАЗАЛИ, ЯКЩО ВІКА ЗАВТРА НЕ ПОЧНЕ ДИХАТИ САМОСТІЙНО – ПОТРІБНО ГОТУВАТИСЯ ДО НАЙГІРШОГО.

Доброго дня !

Звертаюся до всіх небайдужих людей з проханням про молитви та підтримку ! Моя дівчинка в пятницю ввечері у вкрай тяжкому стані була переведена до реанімації (лікарня "Охматдит"). У неї розвинулась печінкова , ниркова недостатність та набряк легень. На сьогоднішній день стан у Віки критично тяжкий!

З повагою та надією на Ваші молитви мама Ірина Змієвська


Новость от  28.12.15 г.

Доброго дня!

Хочу привітати всіх з наступаючими святами, здоров'я, щастя та Божого благословення Вам та Вашим родинам.

Щиро вдячна всім небайдужим людям, які не залишають нас наодинці з нашою бідою. Протягом останнього тижня на нашу картку було перераховано 955 гривень. Моя донечка ще почуває себе погано, також морально моїй дитині дуже тяжко вона постійно лежить і все їй байдуже , у мене опускаються руки.

Очистка крові не дала результату , тому лікарі змінили тактику лікування. Тепер кожного дня на необхідні ліки потрібно 800-900 гривень (гептрал, реамбирин, метаклопрамід, урсофальк, глутаргин, тіатріазолін та ін.). Це величезна для нас сума , я у відчаї грошей на подальше лікування ми не маємо. Ще раз звертаюся до всіх небайдужих людей, Ви наша остання надія Допоможіть врятувати мою єдину донечку, і ваше добро повернеться до Вас сторицею.

З повагою мама - Ірина Змієвська

P.S. Дівчинка дуже погано себе почуває і, зичайно, дуже сумує. Через поганий зір Віка не може ні вишивати, ні в'язати, ні читати. Єдине, що дозволяє стан здоров'я -це перегляд фільмів та мультфльмів. Звертаємося з прохання до наших читачів - якщо у вас є можливість записати і передати цікаві фільми, Віка буде вам дуже вдячна!


Новость от  18.12.15 г.

Добрий день!

Дякую всім, хто відгукнувся на мій крик про допомогу. Хочу поділитися нашими останніми новинами. У понеділок Віку перевели з відділення інтенсивної терапії в палату. Її стан на даний момент середньої тяжкості, печінка погано працює, прогресує післяопераційна жовтяниця, рівень білірубіну зростає з кожним днем (на сьогоднішній день 240 одиниць). Організм дуже ослаблений застійною пневмонією і постійною нудотою і блювотою. Моя донечка вже 6 днів майже нічого не їсть. Серце обливається кров'ю, коли я дивлюся на страждання моєї дитини. Для того щоб знизити рівень білірубіну і трохи підтримати печінку Віці сьогодні проводять процедуру очищення крові.

Зміївська Віка

За останні дні на карту були надходження 5198 гривень. Кожен день на необхідні препарати (глутаргін, тіатріазолін, гептрал, квамател, укрліт, сорбілакт і багато іншого). В день йде 500 - 600 гривень. Це для нас це величезні гроші.

Ми все ще потребуємо вашої підтримки і молитoв. Низький Вам материнський уклін, Божої благодаті Вам і Вашим родинам, не залишайте нас наодинці з нашою бідою.

З повагою мама - Ірини Зміївська

P.S. Дівчинка дуже погано себе почуває і, зичайно, дуже сумує. Через поганий зір Віка не може ні вишивати, ні в'язати, ні читати. Єдине, що дозволяє стан здоров'я -це перегляд фільмів та мультфльмів. Звертаємося з прохання до наших читачів - якщо у вас є можливість записати і передати цікаві фільми, Віка буде вам дуже вдячна!

Зміївська Віка


Новость от  03.12.15 г.

Добрый день!

Спасибо Всем, кто откликнулся на мой крик о помощи, благодарна всем за молитвенную и материальную поддержку!

Спешу сообщить наши новости. Вчера моей доченьке сделали сложнейшую операцию, которая длилась почти 6 часов. Операция проходила в два этапа: сначала был сделан аностамоз (шунтирование) портальной вены, а на втором этапе была произведена резекция четверти желудка и двенадцатиперстной кишки и была выполнена реконструкция желудка. Все этапы операции прошли успешно, хотя такого рода операция была выполнена впервые.

Теперь впереди не менее сложный послеоперационный период, есть опасность различного рода осложнений. Сейчас Вика находится реанимации, где пробудет не менее семи дней. Ее состояние стабильное.

Мы по-прежнему нуждаемся в Ваших молитвах и материальной поддержке, Божьей помощи Вам и Вашим семьям, низкий Вам материнский поклон.


Новость от  02.12.15 г.

Дякуємо усім, хто допомагає дівчинці та її мамі. На рахунок мами поступило 5080 грн. З 4200 грн. вже потрачено. Ще трохи грошей назбирали односельці.

Сьогодні у Віки складна операція у два етапи. Далі будуть дні у реанімації. Дуже просимо підтримати дівчинку фінансово та молитовно!


Новость от  23.11.15 г.

Добрый день!

Моя доченька Змиевская Виктория СРОЧНО НУЖДАЕТСЯ В ВАШЕЙ ПОДДЕРЖКЕ - без посторонней помощи мы не справимся!

 

Долгие месяцы лечения, бесконечные переливания крови и все напрасно.

Я вынуждена опять обратиться за помощью ко всем неравнодушным людям! Мы все еще находимся на лечении в Киеве в Охматдете в отделении ургентной хирургии с диагнозом - синдром портальной гипертензии, фиброз печени 3-4 степени, варикозное расширение вен пищевода и желудка, ангиоматоз желудка, тяжелая постгемарогическая анемия, рецидивирующие желудочно - кишечные кровотечения.

Были использованы различные методы лечения - три курса аргоно-плазменной коагуляции не дали положительных результатов. Одна надежда на операцию,которая запланирована на следующую неделю.

Суть операции заключается в шунтировании вен и возможно в резекции части желудка. Срочно нужны деньги на операционный набор и реанимацию после операции - примерно 12 000 гривен.

Операция это шанс для моей доченьки вернуться к нормальной жизни, а не жить в постоянном страхе кровотечения, перед которым ты бессилен.

ПОМОГИТЕ СПАСТИ МОЮ ЕДИНСТВЕННУЮ ДОЧЕНЬКУ! НАМ ОЧЕНЬ НУЖНЫ ВАШИ МОЛИТВЫ И ПОДДЕРЖКА!


Новость от  02.04.15 г.

Доброго дня!

Я не можу підібрати слів вдячності усім небайдужим людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу. З 25 березня по 2 квітня ми отримали кошти в розмірі 7850 гривень, особливо мене вразила жіночка, яка знайшла час, мабуть, після тяжкого робочого дня, і привезла гроші нам в лікарню. Тепер я знаю, що я не сама і ми обов'язково переможемо і буде у моєї донечки і останній шкільний дзвоник і випускний бал.

Щиро дякую Вам дорогі наші Брати і Сестри за Ваші великі, чуйні та щедрі серця. Своєю допомогою Ви даєте шанс на одужання моєї донечки, тільки завдяки Вашій підтримці я не впадаю у відчай і не втрачаю надію. Ми отримали результати біопсії і вони нажаль не втішні - цироз печінки, на даний момент операцію робити небезпечно - може розвинутись печінкова недостатність.

Зараз ми ще знаходимось в ОХМАТДИТІ, проходимо дообстеження, лікування теж саме поки що, ще добавили Урсофальк (640 грн. ) і Рабепрозол (560 грн ). Зараз Віку додатково обстежує професор з інституту ПАГ Березенко В.С. Матеріали біопсії завезли в інститут ПАГ на дообстеження і я молю Бога, щоб діагноз не підтвердився. На даний момент головне не допустити кровотечі і підлікувати печінку, щоб можливо було провести оперативне втручання. Лікування попереду довге і ми завжди будемо вдячні Вашим молитвам та підтримці.

Ще раз дякую Всім за , щедрість , нехай Бог береже Вас і Ваші родини , а я молитимуся, щоб Ви всі були здорові і ніколи не знали біди!

З повагою мама - Ірина Змієвська.


Новость от  23.03.15 г.

Доброго дня, вибачте, що знову турбуємо вас, але ми знову  опинилися в скрутному  становищі.

 У Віки 21 лютого знову була кровотеча. Два тижні ми перебували на лікуванні  в Житомирській обласній  дитячій лікарні , а 10 березня  швидка нас привезла звідти в Київ в Охматдит у відділення ургентної хірургії, де зараз ми і перебуваємо . Провели різні обстеження : УЗД, ендоскопію , комп'ютерну топографію , біопсію печінки.  Ми маємо  невтішний діагноз - портальна гіпертензія печінкової вени.  Єдиний спосіб врятувати життя при такому діагнозі  - операція шунтування печінкової вени (щоб запобігти подальші кровотечі).  

12 березня у Віки знову була кровотеча, тому щоб підтримати організм зараз  Віка приймає препарати: Венофер (170 гривень 1 флакон ), Квамател - 85 гривень  ( 2 шт. в день), Рекормон (нам вводять свій)  та інші.

Як тільки буде результат біопсії нам призначать  дату операції. За три тижні лікування ми витратили 5200 гривень . Знову прийшлося  частково  брати в борг. На даний момент я в безвиході. Грошей на подальше лікування зовсім немає (маємо ліки  лише ще на 2 дні ), а на які кошти робити операцію взагалі не уявляю.

Я знаю, що зараз в країні  війна, всім нелегко, але я знову звертаюсь до небайдужих людей : " ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ, ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ ВРЯТУВАТИ МОЮ ЄДИНУ ДОНЕЧКУ, МИ БУДЕМО  ВДЯЧНІ ЗА ВАШІ МОЛИТВИ І МАТЕРІАЛЬНУ ПІДТРИМКУ, А Я  МОЛИТИМУСЯ ЗА ВАС І ВАШІ РОДИНИ!" 

З повагою і надією на підтримку мама - Ірина Миколаївна Змієвська

Тел.: 093-499-64-29


Новость от  13.01.15 г.

Большое спасибо всем за молитвы и помощь Вике и ее маме в очень тяжелой ситуации. Помощь девочке по-прежнему нужна!

ПИШЕТ МАМА:

Добрый день!

Огромное спасибо всем добрым людям, которые остались неравнодушны к нашей беде.

На сегодняшний день Вика находится в реанимации Житомирской детской областной больницы . Кровотечение остановили, но появилась новая проблема - стала собираться жидкость в плевральной полости , точный диагноз пока нам не установили , под вопросом либо сбой иммунной системы, либо генетическое заболевание . Сделали компьютерную томографию, сдали много разных анализов, еще предстоят консультации генетика, иммунологов и невропатологов . В легкие поставили дренажи, но жидкости не уменьшается, все лекарства которые вливают выливаются в плевральную полость, а не поступают в кровообращение. Состояние моей единственной доченьки стабильно тяжелое.

За первые две недели пребывания в реанимации мы истратили 10600 гривен. Но теперь немного полегче почти все лекарства нам выделяют бюджетные (спасибо начмеду Русак Светлане Александровне) , сейчас деньги уходят в основном на средства гигиены, продукты и на проживание (я с 10 утра и до 19 вечера нахожусь в реанимации, а ночую рядом в общежитии). Как только диагноз будет выставлен и состояние Вики стабилизируется, мы будем искать клинику, где нам смогут помочь, возможно, даже за границей.

Нам очень нужны ваша поддержка и ваши молитвы!

Поздравляю всех с Рождественскими праздниками, желаю счастья , здоровья и Божьей благодати ! Еще раз спасибо за ваши молитвы и поддержку.

С уважением, Ирина Змиевская

Проживаем и прописаны по адресу:
г. Новоград-Волынский
Житомирская область
ул. Пархоменко, № 66


Новость от  15.12.14 г.

Большое спасибо всем за молитвы!

 

Виктории уже лучше, но сегодня она еще будет в реанимации. Врачи установили причину появления кровотечения. В связи с приемом большого количества мед. препаратов у девочки образовалась язва желудка, и вчера она открылась. Ко всему у девочки двухстороннее воспаление легких.

И теперь помимо приобретения жизненно важных препаратов по основным диагнозам, мама постоянно бегает в аптеку, покупая новые лекарства. Пребывание в реанимации обходится дорого, плюс нужно постоянно искать доноров крови. У мамы деньги тают просто на руках, а они сейчас нужны очень и очень. Очень просим помочь финансово!!!


Новость от  14.12.14 г.

СРОЧНО! ПРОСИМ МОЛИТВ!

Позвонила и мама и рассказала, что девочка в реанимации с внутренним кровотечением!

Вику забрали с пневмонией в больницу в Станишовке (Житомирская область) и там у нее открылось кровотечение. Анализы показывают гемоглобин 40. Врачи пока не могут установить причину кровотечения.

Мама очень просит молитв о своей девочке Виктории!!!


Новость от  27.11.14 г.

Добрый день!

Огромная благодарность всем неравнодушным людям, которые на него откликнулись.

С 7 ноября и по сегодняшний день нам было перечислено 100+50+100+2000+200+300=2750 гривен. Этих денег хватило частично погасить долги.12 ноября мы в клинику не ездили, так как у Вики сильно понизился уровень гемоглобина до 76 единиц, прошли лечение мильгамой и мальтофером. На лекарства истратили 600 гривен + 300 гривен на глазные капли. В клинику ездили 19 ноября, улучшений никаких нет, отек не уменьшается, ввели другую инъекцию - бетаметазон. Но пока результатов никаких, сначала летали мушки перед глазами, а со вчерашнего утра моя доченька вообще ничего не видит. Врачи говорят, что так бывает, но если до понедельника ничего не изменится, нам опять придется ехать в Винницу в клинику, только на дорогу у нас уходит 500 гривен.

 

Очень страшно, опускаются руки - моя доченька ничего не видит. Я знаю, что сейчас всем очень трудно, обращались в разные организации, но везде отговорки, что в стране война, все средства направлены туда, но что делать нам, как лечиться? Ведь Вике только 16 лет, у нее вся жизнь впереди, а как жить без зрения? Ведь есть надежда его сохранить. Если улучшений не будет, возможно потребуется операция. Стоимость операции больше 10 000 гривен. Но зрение не единственная наша проблема. У Вики после гормонотерапии разрушается тазобедренный сустав, нужна будет операция по замене сустава. Еще у нас страшный диагноз: множественные каверномы сосудов головного мозга (неоперабельные), единственный выход - гамма-нож , но это в будущем и стоит огромных денег.

Сейчас наша первоочередная задача - не упустить момент и сохранить зрение. Мы в безвыходном положении, имеем огромные долги. Еще раз обращаюсь ко всем милосердным людям, если у вас есть возможность, помогите пожалуйста! Будем молиться за вас. Пусть Бог оберегает вас и ваши семьи, и все беды обходят вас стороной. Еще раз спасибо.

С уважением и с надеждой на поддержку мама Виктории - Змиевская Ирина Николаевна


Новость от  05.11.14 г.

Моё письмо - это крик о помощи! Моей доченьке Виктории Змиевской 16 лет, она инвалид детства - с трёх лет не видит на левый глаз. Диагноз: макулярный отёк, множественные каверномы сосудов головного мозга, асептический некроз бедренной кости, слепота левого глаза.

Вика росла вполне здоровым ребенком, наши беды начались в 2009 году: внезапное кровоизлияние в глаза, полная темнота на 2 месяца. В Одессе в институте Филатова нам не помогли, проводили лечение гормональными препаратами, из-за гормонов стал разрушаться тазобедренный сустав (нужна также операция на тазобедренном суставе). Нам подсказали обратиться к Профессору Андрею Николаевичу Сергиенко. Он - единственный кто согласился сделать операцию. Уже на следующий день после операции Вика видела - это был самый счастливый день в нашей жизни. Но потом началась борьба за зрение: операция по отслойке сетчатки, по замене хрусталика лазерное лечение, бесконечные поездки по больницам, пять лет нам удавалось самостоятельно справляться со своими бедами, помогали родственники, зрение мы вернули. Пять лет Вика училась индивидуально я ей все время помогала с учёбой. Живем на пенсию - 1300 гривен. Готовились к поступлению на фармацевта. Но в августе очередной удар - макулярный отек. 14 августа сделали операцию по замене хрусталика.

Для восстановления и сохранения зрения на единственном видящем правом глазе нужно ежемесячное введение препарата Айлия, который предотвращает увеличение отёка - стоимость одной инъекции 6200 гривен. 28 августа и 6 октября – ей сделали инъекции Айлия, на лечение истратили 20 000 гривен. Имеем долг 6000 гривен. 12 ноября нужна следующая инъекция Айлия, но денег нет.

Змиевская Виктория

Вика учится в 11 классе, мечтает о выпускном бале и ЗНО. Пока учимся устно, так как читать Вика самостоятельно не может. Обращаюсь ко всем неравнодушным людям - помогите моей доченьке вернуть зрение, будем молиться за Вас и ваших родных. Обращались к депутатам, в Министерство здравоохранения - безрезультатно. Очень страшно, когда твой ребенок ничего не видит, смотрит на тебя умоляющими глазами, а ты ничего не можешь сделать, руки опускаются от бессилия.

У меня сердце кровью обливается, когда я смотрю на страдания своей единственной доченьки. Я знаю у людей есть болезни посерьезней нашей, но поверьте очень страшно, когда твой ребенок почти ничего не видит, а может лишиться и этого. Еще раз прошу прощения, буду молиться за Вас. Одна надежда на вашу помочь помощь неравнодушных людей.

С уважением мама, Змиевская ИринаАнонсы