Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Слободянюк Артур
Просмотров: 1261
Слободянюк Артур, 2012 р.н., Вінницька обл., с. Пологи
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

Новость от  23.01.15 г.

Доброго дня!

Я звертаюся до небайдужих до чужого горя людей і прошу допомогти в оплаті лікування мого синочка.

Моєму синочкові 2 роки, у нас страшний діагноз ДЦП, спастична диплегія. Два роки ми самостійно боролися із цією хворобою. Артурчик народився недоношеним з вагою 1600. В перший день потрапив до реанімації вінницької обласної лікарні і був там 1 місяць, потім місяць у відділенні недоношених. потім Ахматдит. У 2 місяці від народження ми приїхали додому. але уже із 4 місяців знову постійні роз’їзди, лікарні. центри реабілітації. постійні масажі вдома. Ми ні на мить не залишали лікування. постійні консультації. Аналізи. Нас запевнили, що до 2-х років дитина все наздожене і буде здорова. Про ДЦП взагалі не йшла мова. Але в 1 рік 3 місяці нам поставили страшний діагноз ДЦП. Ми не повірили і почали ще більше обслідувати дитину: неврологи. нейрохірурги. генетики і т.д.

Діагноз підтвердили. але всі одноголосно запевняють, що дитина перспективна, тільки потрібне своєчасне якісне лікування. Хоча ми й так не припиняли лікуватися: неврологічне відділення обласної лікарні, дитяче неврологічне відділення лікарні ім. Ющенка 2 рази, центр Мартинюка м. Київ, неврологічне відділення інституту ПАГ м. Київ, клініка професора Падко м. Львів, реабілітаційний центр м. Липовець, центр проблем болю ім. Бєрсєнєва м. Київ, центр іппотерапії м.Камянець-Подільський.

За ці два роки було докладено багато зусиль,терпіння та звичайно коштів на лікування мого синочка. Ми досягли непоганих результатів, головне те, що синок переміг високий тонус, розслабився, став краще працювати ручками, при підтримці під ручки добре топав, став краще тримати голівку. Для нас навіть ці досягнення були дуже важливими і радісними. Артурчик розумний хлопчик, любить слухати казки, вірші, музику,щоб з ним багато розмовляли. Лікарі дають усі надії, що синок буде ходити і навіть навчатися у звичайній школі. Але, як кажуть, біда не ходить одна,так сталося і з нами. Проходячи у липні 2014 року курс іппотерапії синок підхопив вірус коклюша. Ми потрапили у обласну лікарню, отримували антибіотики, крапельниці, інгаляції... Кашель сильно виснажив дитину. Артурик схуд на 3 кг. Зараз ми вдома, кашель продовжує нас мучити, підключаємо народні методи лікування. Але біда в тому, що майже всі наші досягнення за два роки пішли нанівець. Синок став зажатий, повернувся тонус, дуже нервовий, часто плаче, дуже погано спить та ін. Отже нам потрібно починати все спочатку, а для цього потрібні сили, терпіння і кошти.

Я ніколи не зупинюся, не опущу руки, бо від мене залежить майбутнє моєї кровиночки. Сили, терпіння, любов, бажання ми маємо, бо маємо велику надію і віру у виздоровлення синочка, а от кошти зараз для нас уже велика непосильна проблема.

Слободянюк Артур

Мені дуже ніяково звертатися до вас, добрі люди, у такий тяжкий для кожного час,але у мене нема іншого виходу. Тільки завдяки вашому розумінню,співчутті,вашій підтримці я можу надіятися на подальше лікування мого синочка. Я прошу кожного небайдужого відгукнутися і допомогти вилікувати моє янголятко. Дуже важко дивитися на своє дитятко,в його розумні оченята, що дивляться на тебе з надією і вірою, розуміти,що ти,мама, зобов’язана врятувати своє дитя, і нестерпно боляче усвідомлювати,що нажаль ти не можеш зробити для нього все що потрібно і що хочеш. Тому для нас кожна ваша гривня буде скарбом та знахідкою, кроком до наближення нашої мрії на видужання Артурика. Я низько вклоняюся та дякую усім людям ,що відгукнуться. Прошу не осудіть і не зневажте,а зрозумійте і допоможіть.!Велике щире материнське спасибі!

На 09 березня 2015 року ми записані на курс реабілітації у клініку "Еліта" м. Львів. Лікування за 10 днів коштує 7300 грн. + проживання 3800 грн. + проїзд. В загальному потрібно близько 10 000 – 12 000 грн.

Допоможіть будь-ласка зібрати нам кошти для лікування, синочку це дуже потрібно!

Тел. мами 067 607 51 49

Наші реквізити:
рахунок для платежу 29244825509100
отримувач ПриватБанк;
МФО 305299;
ЕГРПОУ 14360570
номер карти 4149497804190017
Курко Олена МиколаївнаАнонсы