Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Нужна помощь нашему волонтеру!
Просмотров: 1304
Нужна помощь нашему волонтеру!

Новость от  27.04.15 г.

Нужна помощь нашему постоянному волонтеру, который посещает изостудию в детском отделении Института рака уже много лет!

Вначале ребята распространяли просьбу о помощи в Контакте среди волонтеров. Но ситуация в семье Тани не меняется и помощь ей по-прежнему очень нужна. Публикуем текст просьбы. Возможно, среди наших читателей найдутся люди, которые смогут оказать Татьяне какую-то помощь или просто помолиться. Заранее благодарны!

 

Привіт усім!

Пишу вам задля заклику про допомогу для одного із найактивніших наших волонтерів - Тані.

Вдома у Тетяни напружена атмосфера вже багато років. Її батько - заядлий пияка. Разом із матір"ю вони знущаються, як можуть, над своєю донькою - ображаючи її, пригнічуючи і т.д. До недавніх пір навіть до рукоприкладства доходило.

Наразі дівчина звернулася за допомогою до спеціальних органів по протидії сімейному насиллю. Йде робота з психологом та юристом. Залишатися вдома дівчина геть не може. Тому шукає одиноку літню людину чи інваліда, котрому потрібна хатня допомога (щоб мати можливість проживати там безоплатно). Ситуація настільки загострилася, що скоро доведеться звертатися до психіатра.

Тетяна почала дуже хворіти. Воно і не дивно... такий психологічний стан... Не вистачає коштів на обстеження, ліки, харчування. Через погане здоров"я не в силах знайти підходящу, нормально оплачувану роботу. Коротше кажучи - замкнуте коло! Прошу вас! Давайте допоможемо дівчині подолати цей неймовірно тяжкий період у житті!

Хто має можливість фінансово допомогти - будь ласка! Дякую!

Оксана

Номер карточки Татьяны в Приватбанке: 5168 7553 2523 9933Анонсы