Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Потягайло Тетяна
Просмотров: 6263
Потягайло Тетяна Миколаївна, 1956 г.р., г. Черкаси
Диагноз: ішемічна хвороба серця, одновузловий зоб

Новини від 25.06.18 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

З дня останньої публікації на мою картку надійшли кошти в сумі 100+70+250+500+400+500 =1820 гривень. Низький уклін всім небайдужим людям і, особливо, Олександру Вікторовичу, Павлу Валерійовичу, які допомогають мені жити без болю. За ці кошти придбала вкрай необхідний мені ортез колінного суглобу та продовжую лікування.

У звязку з закінченням терміну дії карточки Приватбанку і отриманням нової змінено її номер. Номер нової картки Приватбанку 4149 4991 1016 1153.

Дорогі брати і сестри! Прошу ваших молитов та посильної фінансової допомоги на продовження лікування. Дякую Богові і Вам за все.

Картка Приватбанку 4149 4991 1016 1153

З повагою, Тетяна Потягайло


Новини від 06.05.18 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

Господь послав мені нові випробування і травми. Але я віруюча людина і вбачаю божественну мету навіть у стражданнях. Віра істинного віруючого завжди буде випробуватися.

Так сталося, що виходячи з тролейбуса підвернула ногу, впала та отримала травму колінного суглобу у вигляді розриву звязок та з підозрою на крайовий перелом малогомілкової кістки (результати УЗД). Травматолог призначила носити дороговартісний тутор (фіксатор) колінного суглоба (1250-00грн) та лікування (3250-00 грн).

Дорогі брати і сестри! Я вже фінансово виснажена попереднім лікуванням ішемічної хвороби серця, тому вкотре звертаюся до всіх небайдужих людей про допомогу.

Я не полишаю надії на одужання і прошу Вашої допомоги. Нехай Божа благодать зійде на Вас і Ваших рідних, сіючи добро, достаток та здоровья!

З повагою Тетяна Потягайло


Новини від 02.04.18 р.

Зі святом всіх, причетних до благодійництва!

На картку поступили кошти у сумі 1950 грн., я змогла придбати деякі з необхідних ліків! Дякую Богові І Вам за допомогу!

З повагою, Тетяна Потягайло


Новини від 22.03.18 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

У смиренному помислі звертаюсь до Всіх, хто допоміг мені у минулому році пролікуватися. На картку надійшли кошти на суму 3185 грн. Хай Ваша небайдужість і милосердя наповнюють серця Божою благодаттю. Особлива подяка і низький уклін Олександру Вікторовичу, Павлу Валерійовичу, Нінель Павлівні та іншим, чиї прізвища я не знаю, за постійну фінансову підтримку і молитви на протязі останніх важких часів.

У мене, нажаль, прогресує хронічна ішемічна хвороба серця і самопочуття залежить від постійного прийому дорого вартісних препаратів, які я без Вашої допомоги не в змозі придбати. Лікар також призначила повне обстеження: УЗД серця, щитовидної залози, ЕКГ, ТТг, Т3, Т4, АПТО, біохімічні аналізи, щоб визначити подальшу тактику лікування. Щодня приймаю такі препарати як Ко–Пренеса 4мг/1,25 мг, Небівал 5мг, Кратал та багато інших. На сьогодні для обстеження і лікування в кардіоцентрі не вистачає близько 4370 грн. і я вкотре звертаюсь до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу.

Буда вдячна за найменшу пожертву і молитви за одужання!

А Вам нехай завжди щастить і в усьому підтримують рідні, близькі й віддані люди!

З повагою і молитвою, Тетяна

Картка Приватбанку 4149 4978 2363 5497


Новини від 22.12.17 р.

Дорогі брати і сестри!

Сердечно вітаю Вас всіх зі святом св. Миколая Чудотворця! Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, найсвітліших надій, кришталево чистих бажань! Хай кожен з Вас отримає приємну звістку від св. Миколая Чудотворця в цей день і обов’язково хай всі хвороби залишаться у минулому!

З дати останньої публикації на мою картку надійшли кошти на загальну суму 6250 грн. Низький уклін всім небайдужим людям і, особливо, Олександру Вікторовичу, Павлу Валерійовичу, Нінель Павлівні, які допомогають мені жити без болю. Для уточнення діагнозу (на жаль, є підозра на коксоартроз) до кінця року мені необхідно зробити КТ і МРТ з контрастом кульшових суглобів. Вартість такого обстеження складає приблизно 1700+700=2400 грн. Якщо у Вас є можливість допомогти пройти таке обстеження - допоможіть, будь ласка!

Творіть чудеса для інших і чудо обов’язково здійсниться і з Вами!

З повагою Тетяна Потягайло

Картка Приватбанку 4149 4978 2363 5497


Новини від 26.10.17 р.

Дорогі браття та сестри!

Дякуючи Вашій фінансовій підтримці та молитвам влітку мені вдалося зробити тонкоігольну біопсію пухлини щитовидної залози та провести лікування за методом склеротерапії. За результатами УЗД розміри вузла зменшились.

Але, на жаль, зараз є сезонне загострення всіх моїх хронічних хвороб: стенокардії, гіпертонії, прогресуючого ураження хребта. Останнім часом страждаю від постійного болю у колінних суглобах, вночі вимушена приймати сильні знеболюючі, аби хоч трохи поспати. Моїх коштів вистачає тільки на полегшення симптомів, для проходження комплексного лікування в умовах стаціонару потрібно додатково мати майже 5200 гривень.

Прошу Ваших молитов, дорогі браття і сестри, та фінансової підтримки.

Користуючись нагодою, вкотре висловлюю слова щирої вдячності за попередню фінансову допомогу у сумі 3700 гривень Олександру Вікторовичу, а також Нінель Павлівні, Павлу Валерійовичу та іншим благодійникам. Всього на картку надійшло 5000 грн. Завдяки вашій чуйності, я не втрачаю надію на одужання. Дякую БОГОВІ та Вам, добрі люди, за віру, милосердя та небайдужість.

З повагою, Тетяна Потягайло

Реквізити картки Приватбанка в гривнях 4149 4978 2363 5497
Потягайло Тетяна Миколаївна


Новини від 24.07.17 р.

Дорогі брати і сестри!

Змушена знову звернутися до Вас з проханням про допомогу. На жаль, моя підступна хвороба не відступає...За результатами останнього УЗД від 20.07.2017 розміри вузла знову збільшилися до критичної межі 49*18*20 мм. Необхідно повторне проведення тонкоїгольної біопсії пухлини щитовидної залози та лікування за методом склеротерапії. На післяоперативне лікування тиреоїдними гормонами мені не вистачає приблизно 3700 гривень. В котре прошу Ваших молитов, дорогі брати і сестри, та фінансової підтримки. Вже так багато зроблено на шляху до одужання!

Користуючись нагодою вкотре висловлюю слова щирої вдячності за молитви та фінансову допомогу Нінель Павлівні, Олександру Вікторовичу, Павлу Валерійовичу, Василика А.С. Хай щастя, благословіння та здоров’я завжди будуть з Вами!

З повагою до усіх Вас, Тетяна Потягайло


Новини від 19.04.17 р.

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати всіх з прийдешнім святом світлого Христового воскресіння! Нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода завжди панує у вашій оселі!

З моменту останньої публікації на мою картку поступило майже 1200 грн. Це дає мені можливість щомісячно купувати життєво необхідні препарати: COAPROVEL 300mg\12,5mg – коштує за 30 таблеток 564 грн.; CARDICOR 10 mg – коштує за 30 таблеток – 290 грн. Вітчизняні аналоги мені не підходять з причини пухлини щитовидної залози. Всього потрібно щомісячно на лікування приблизно 2700 грн.

В ці святкові дні вкотре прошу ваших молитов та посильної фінансової допомоги на регулярні обстеження щитовидної залози і придбання ліків.

З повагою, Тетяна Потягайло


Новини від 15.02.17 р.

Дорогі, брати і сестри!

Вітаю Вас зі святом СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЯ! Щиро бажаю, щоб милість Божа завжди простягалася над Вами і всіма близькими Вам людьми. Хай тепло Ваших долонь розтопить холод останнього місяця зими!

Висловлюю слова безмежної вдячності Олександру Вікторовичу, Нінель Павлівні, Петру Валерійовичу, які надіслали мені кошти на загальну суму 900 гривен. Завдяки Вам я змогла придбати один з життєво необхідних для мене препаратів - COAPROVEL.

З молитвою в серці і повагою до Вас, Тетяна Потягайло


Новини від 31.01.17 р.

Дорогі брати і сестри!

Зараз я проходжу амбулаторне лікування з приводу стенокардії та артеріальної гіпертензії. За аналізами та спостереженнями лікарів покращення є, але дуже повільне. Вже пройшла половину курсу комплексного прийому таких препаратів як COAPROVEL 300mg\12,5mg, Lercanidipina Sandoz 20 mg та CARDICOR 10 mg.

Але, на жаль, вони імпортного виробництва і ціни на них у наших аптеках для мене є «захмарними»: COAPROVEL 300mg\12,5mg – коштує за 30 таблеток 564–00 грн.; Lercanidipina Sandoz 20 mg – коштує за 30 таблеток 220–00 грн; CARDICOR 10 mg – коштує за 30 таблеток – 290–00 грн. Вітчизняні аналоги мені не підходять з причини щитовидної залози. Всього потрібно на курс приблизно 2970 - 00 гривен.

Дорогі брати і сестри! Можливо, у когось залишилися ці ліки? Мені вони терміново потрібні для закінчення курсу лікування. Вкотре прошу Ваших молитов та посильної фінансової допомоги на регулярні обстеження щитовидної залози і придбання ліків, адже я залишилися без чоловіка, син у мене – інвалід–дитинства ІІІ групи.

З повагою, Тетяна Потягайло

Реквізити картки Приватбанка в гривнях 4149 4978 2363 5497
Потягайло Тетяна Миколаївна


Новини від 12.12.16 р.

Дорогі брати і сестри!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Благодійності! У найскрутніші моменти мого життя, в низці прохань інформаційного простору, Ви помітили моє звернення та прийшли на допомогу. Низько вклоняюсь всім-всім благодійникам волонтерського руху "Молодость не байдужа". Милосердя і людяність стали для Вас нормою життя. Сердечне спасибі Олександру Вікторовичу, який, до останнього дня, підтримував мого чоловіка і не залишив один на один з хворобою і мене. Божой благодаті Вам і Вашим родинам!

Я пройшла курс лікування тиреоїдними гормонами. Сподіваюсь, що пухлина не збільшуватиметься за розмірами. Через два тижні необхідно зробити цитологічне дослідження під контролем УЗД та комплексне обстеження щитовидної залози на ТТГ, Т3, Т4, АТПО, АТГ. Вартість такого обстеження понад 1500 гривень. Вкотре прошу Ваших молитов та підтримки, адже я залишилися без чоловіка, син - інвалід-дитинства ІІІ групи.

З повагою, Тетяна Потягайло


Новини від 07.11.16 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

Я щиро вдячна Господу Богу, який подарував нам життя, і Вам за допомогу та прояв справжньої людяності! Завдяки Вам вже вдалося зібрати на лікування та операцію кошти на суму 4150 гривень. Низько вклоняюсь всім... Сердечне спасибі Олександру Вікторовичу та Павлу Валерійовичу, які, до останнього дня, підтримували мого чоловіка і не залишили один на один з хворобою і мене. Дякую, що у найважчі хвилини Ви були поруч, що допомогаєте перемогти хворобу, що «милосердя» – це насправді не лише слово, це дійсність, створена Вами. Нехай щедрий і милостивий Господь дарує Вам невичерпне джерело Свого милосердя і радості!

Завдяки зібраним коштам я змогла зробити необхідні діагностичні дослідження та аналізи. У зв'язку з вадами серця, після проведення тонкоїгольної біопсії пухлини щитовидної залози, мені запропонували видалення та лікування за методом склеротерапії. За прогнозами лікарів після такої операції розміри вузла зменшуються більш, ніж в половину (зараз у мене третя стадія 40*22*29 мм). На післяоперативне лікування тиреоїдними гормонами не вистачає приблизно 2500 гривень. В котре прошу Ваших молитв, дорогі брати і сестри, та фінансової підтримки. Вже так багато зроблено на шляху до одужання!

Тетяна Потягайло, вдова


Новини від 05.10.16 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

З молитвою і благоговінням в п'ятницю я виконала останню волю мого покійного чоловіка раба Божого Анатолія - ​​передала владиці Іоні в Київський Свято-Троїцький Іонинський монастир ікону Пресвятої Богородиці «Цілителька». В останні роки свого життя Анатолій був прикутий до ліжка болісною хворобою і багато молився перед цією іконою, підносив перед святим образом свої молитви і по вірі отримував. До останнього дня мій чоловік відчував Вашу підтримку: молитовну, матеріальну, фінансову ... Він попросив, в разі його смерті, передати ікону в монастир. Нехай і далі ікона Пресвятої Богородиці «Цілителька» виділяє неоскудно зцілення стражденним від важких хвороб і зміцнює віру всіх, хто приходить в монастир молитися і рятуватися!

Прошу молитов Ваших і я. Якщо вдасться зібрати гроші на операцію - вона запланована лікарями на жовтень. Левову частку коштів, яку Ви мені прислали, я витратила на те, щоб підняти показники крові (у мене був дуже низький гемоглобін) і підлікувати серце. Залишилося зібрати приблизно 4000 гривень. У кого є можливість допомогти, допоможіть, будь ласка. Актуальна будь-яку суму. Всіх щиро дякую і низько всім вклоняюся.

Тетяна Потягайло, вдова


Новини від 12.09.16 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

З моменту публікації прохання про допомогу на мою карточку надійшли кошти на загальну суму понад 5100 гривень. Висловлюю щиру подяку Всім людям доброї волі, які прийняли горе моєї родини як власне. Навіть не підозрювала, що, фактично у чужих людей може знайтися час, бажання, віра для співчуття, благодійності, молитви та реальної фінансової допомоги! Персональну подяку висловлюю ангелу на ім’я Анна, Олександру Вікторовичу та Павлу Валерійовичу!

Завдяки Вашій фінансовій допомозі, я готуюсь до хірургічної операції по видаленню пухлини щитовидної залози. Приймаю лікі для підвищення гемоглобіну. Він виявився у мене занадто низький - трапляються запаморочення, головний біль, підвищена стомлюваність. Ендокрінолог додатково призначила мені: клінічний розгорнутий аналіз крові, дослідження стану кісткового мозку, перевірку обміну заліза. Якщо на те буде воля Божа - у жовтні планується операція, адже «Господи, моє тіло, здоров’я і, взагалі, життя я маю від Тебе і хочу служити Тобі». На операцію, дорогі брати і сестри, бракує ще майже 4000 гривень. Я дуже прошу Вас усіх допомогти, адже більше мені звертатися нікуди...тільки до Вас та з молитвою до Бога за упокой душі свого чоловіка Анатолія.

Нехай Вас, дорогі брати і сестри, благословіть Господь! Побільше Вам теплих духмяних днів осені без турбот та хвороби.

З повагою до Вас, Тетяна


Новини від 12.08.16 р.

Дорогі брати і сестри!

Впродовж останніх дев’яти місяців я зверталася до Вас з проханням про допомогу для мого важкохворого чоловіка Анатолія Потягайло. Вісім довгих років ми боролися за його життя, перенесли три операції та молилися разом з Вами. Але Господь вже бачив, що він не в змозі більше витримати тілесних страждань та нестерпного болю. 29 червня раб Божий Анатолій представився ко Христу. Милості Божої, царства небесного i вiдпущення гріхів його у Господа нашого смиренно прошу я разом з Вами.

Дорогі мої брати і сестри! Кажуть, що біда не приходить сама. Довготривала боротьба за життя чоловіка, стреси, нестача та пошук коштів на знеболюючі препарати, хронічне безсоння біля його ліжка підірвали моє здоров’я. Нещодавно у мене виявили пухлину щитовидної залози великих розмірів 40*22*29 мм, вже є третя стадія, яка потребує хірургічного видалення. Операція по видаленню пухлини коштує понад 8500 гривень. Мені так соромно вкотре звертатися до Вас, рідненькі мої, про допомогу! Але більше немає до кого звернутися!!! Прошу Вас підтримати мене фінансово, адже всі свої невеликі заощадження я витратила на операцію та лікування чоловіка Анатолія. А Вам бажаю, щоб важкі часи у Вас не наступали. Ніколи…

З повагою Тетяна

Потягайло Анатолий Васильевич


Новини від 30.06.16 р.

Дорогие друзья!

29 июня умер мой муж Анатолий....отмучился.

Благодарю всех и каждого, кто не прошел мимо нашей беды, откликнулся на мои просьбы о помощи...

А Вам всем желаю жить долго-долго и в добром здравии. Храни Вас ГОСПОДЬ!

Со святыми упокой, Господи, душу нвпр. р.Б Анатолия и утеши еге родных и близких!


Новини від 18.06.16 р.

Дорогие мои, братья и сестры!

Накануне праздника Святой Троицы разрешите поздравить Вас с этим светлым праздником! Я и моя жена Татьяна от всего сердца благодарим Вас за молитвенную и финансовую поддержку. Отец и Сын и Дух Святой пусть пребудут с Вами в этот чудесный день! Желаю Вам в искренних молитвах и телом и душой коснуться небесного таинства этого праздника!

За три последние недели на карточку Вами были перечислены средства на общую сумму 4200 гривен. Благодарю Всех и каждого. Отдельная благодарность ангелу по имени Аня и Александру Викторовичу. Так хочется сказать Вам: пусть Святая Троица Вас благословит, а судьба–судьбинушка к Вам благоволит!

Мое состояние, по–прежнему, стабильно тяжелое. Перед госпитализацией в кардиоцентр приходится сдавать много дополнительных анализов, а это все расходы и расходы немаленькие. Из полученной от Вас суммы, около 2150 гривен уже потрачено на анализы, обезболивающие препараты (налбуфин), антисептики (декасан, октенисепт) и перевязочные материалы. Но без госпитализации мне, к сожалению, не обойтись: задыхаюсь, ноги отечные, а это еще больше усугубляет мои страдания от трофических язв на ногах. Талон на госпитализацию будет в конце месяца. Очень прошу Вас о дополнительной помощи, как минимум, надо иметь на стационарное лечение 5500 гривен.

Заранее Всех благодарю и низко кланяюсь!

Анатолий Потягайло

Р.S.

Добрий вечір! Дописує дружина Тетяна. Анатолій мій тримається з останніх сил, він дуже мужня людина. Ввечері температура почала підніматися до 38…38,5. На фоні Налбуфіна починаються галюцінації, вночі не спить…Рани в катастрофічному стані (перепрошую за ці фото).

Потягайло Анатолий Васильевич

Дуже сподіваюсь на підтримку людей та Божу допомогу.

Хай Вас береже Господь…зі Святом Трійці! І веселих Вам свят з п’янким ароматом духмяних трав!

Тетяна


Новини від 01.06.16 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

Я мрію повідомити Вам гарні новини, але, на жаль, у нас і далі закручується колесо страждань, лікувань, переживань, болю і смутку. Стан мого чоловіка стрімко погіршується. На фоні прийому сильнодіючих знеболюючих препаратів (налбуфіну, кетолонгу) та перенесеного інфаркту міокарда розвивається хронічна серцева недостатність. Він задихається від найменшого навантаження, майже не пересувається, засипає лише у напівсидячому положенні, катастрофічно погіршився стан трофічних виразок на ногах. Лікарі наполягають на терміновій госпіталізації до кардіоцентру.

Вкотре звертаюсь до всх небайдужих людей - допоможіть Анатолію пройти курс лікування, не залишайте його на самоті з тяжкою хворобою, подаруйте шанс на життя! Бюджет нашої родини маленький, а на лікування в кардіоцентрі потрібні великі кошти - близько 5500 гривень з урахуванням необхідної діагностики.

Анатолій вірує в Божу ласку і щиру допомогу небайдужих людей!

Дружина Тетяна

Реквізити картки Приватбанку в гривнях 4149 4978 2363 5497
Потягайло Тетяна Миколаївна

Реквiзити карточки Приватбанку в доларах
PRIVATBANK SWIFT CODE PBANUA24X
BENEFICIARY POTJAGAHAJLO TETJANA
IBAN UA783052990004731217111610364
ACCOUNT 4731217111610364

Новини від 20.05.16 р.

Добрий день, дорогі брати і сестри!

Щиро вітаю Вас з Воскресінням Христовим! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам і Вашим родинам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя!

В передсвяткові та святкові дні Ви не забули і про мене – раба Божого Анатолія, який прикутий до ліжка тяжкою хворобою. З 18 квітня по 14 травня на карточку надійшли кошти на загальну суму – 1820 гривень. Низький Вам всім уклін за допомогу і особливо Павлу Валерійовичу, Олександру Вікторовичу, ангелу на ім’я Анна, які вкотре мене підтримують матеріально та не дають жодного сумніву в безмежній доброті людського серця. Пам’ятайте, дорогі брати і сестри, доброта завжди повертається!

На сьогодні мій стан стабільно тяжкий, відбувається сезонне загострення всіх хронічних хвороб. Проходжу черговий курс лікування – стаціонар на дому. Для полегшення стану мені призначені внутрішньо суглобові ін’єкції (траумель С по 2,2 мл в ампулах). Курс лікування – 3-4 тижня. Вартість лікування 2376 гривень (лише одна упаковка траумеля коштує 344–00 гривні) Лікар–комбустіолог також призначив для лікування трофічних виразок нову мазь під назвою – мазь Турманидзе. В Черкасах в аптеках такої мазі немає. Я звертаюсь до всіх не байдужих людей з проханням допомогти придбати цей препарат та пройти курс лікування. На жаль, актуальним залишається і питання знеболюючих (налбуфін) та оренди спеціального матраца з компресором та медичного ліжка.

Дорогі брати і сестри! Терпіння нестерпного болю – це реалії мого життя. Допоможіть мені жити без болю та зі смиренністю нести свій хрест!

З повагою, Анатолій Потягайло


Новость от 18.04.16 г.

Добрый день, дорогие братья и сестры!

На сегодняшний день, благодаря Вашим молитвам и финансовой поддержке, мне удалось пройти КТ тазобедренных суставов и основных органов. На обследование было потрачено 3850 гривен.

Низкий поклон Всем – кто помогает мне бороться, жить дальше и не оставляет наедине с тяжелой болезнью! Причиной высокого уровня СОЭ и постоянной повышенной температуры в 37,5 по заключению КТ стали прогрессирующий грубый деформирующий коксоартроз тазобедренных суставов и гнойные воспалительные процессы в трофических язвах на голенях.

К сожалению, по–прежнему, не могу жить без приема сильнейшего обезболивающего препарата Налбуфин (цена одной упаковки 250–00 гривен – хватает только на двое суток). По результатам КТ для снижения критического уровня СОЭ лечащий хирург назначил мне курс противомикробного препарата Ленкомицин и противовоспалительную терапию. Необходимая сумма на лечение (с учетом ежедневных перевязок, антисептиков, обезболивающих препаратов) составляет приблизительно 4500 гривен в месяц. Я в очередной раз надеюсь на помощь неравнодушных людей, которые помогают мне справиться с недугом. Очень нуждаюсь в специальном матрасе с компрессором PRO AIR 200 и кровати, возможно кто–то из Вас сможет помочь с приобретением или в аренду. Для меня это жизненно необходимо!

Несмотря на постоянные мучительные боли, неподвижность я стараюсь не падать духом, держаться...ведь впереди светлый праздник – чудесного Христова Воскресения! И мне так хочется почувствовать себя лучше, чтобы вместе с Вами радоваться в этот день! Внутри каждого из нас живёт добро. Давайте делиться им друг с другом и тогда мир станет лучше! Ангела–хранителя всем Вам, дорогие братья и сестры!

Анатолий Потягайло


Новость от 03.04.16 г.

Добрий день!

Наші новини знов невтішні. Нещодавно Анатолію зробили контрольний аналіз крові після проведеного лікування серцево-судинної системи. За результатами аналізів показник ШОЕ в п’ять разів перевищує норму (норма для чоловіків 1...10 мм\год, а у нього 52 мм\год).

Лікарі наполягають на терміновому обстеженні всіх життєво важливих органів за допомогою комп’ютерної томографії, щоб виявити приховані запальні, онкологічні захворювання внутрішніх органів та кісток. Ціни на обстеження за допомогою КТ для нас є захмарними, як мінімум необхідно 3000 гривень.

Ми знову і знову звертаємось з молитвою до Господа Бога Творця нашого за зцілення та сподіваємось на допомогу небайдужих людей, які слідують Його заповідям. Ангела-охоронця всім, хто допомогає нам перемогти цю страшну хворобу!


Новость от 21.03.16 г.

Звернення Анатолія до небайдужої молоді

Дорогі брати і сестри!

У дні Великого святого посту, який є для мене молитовною чисткою душі й тіла, хочу подякувати всім Вам за молитви і фінансову допомогу.

Щодо свого фізичного стану… На жаль, стан трофічних виразок на ногах катастрофічно погіршується і я «живу» тільки на знеболюючих. Одна упаковка НАЛБУФІНА коштує понад 250 гривень, її вистачає приблизно на два дні. Це для мене непосильна сума, інші знеболюючі не допомагають. Мені зголосились допомогти лікарі з відділення судинної хірургії інституту Шалімова, але за умов, якщо покращаться аналізи і електрокардіограма. Зараз проходжу інтенсивне лікування серцево-судинної системи за місцем проживання і сподіваюсь на Господа та на підтримку небайдужих людей, адже вартість лікування з додатковим обстеженням коштує 4500 гривен. Дружина моя вже більше місяця на лікарняному - перелом ноги і погано зростається.

Дорогі брати і сестри! Скільки нам залишається жити — день, два, місяць, роки — один Господь лише знає. Мені дуже хочеться просто жити, посміхатися світові, творити добрі справи і відчувати від цього радість! Не залишайте мене без підтримки, без Вас я не впораюсь!

З повагою Анатолій


Новость от 15.02.16 г.

Добрый день!

Совсем недавно мы делились с вами хорошими новостями о появившейся у меня надежде поехать в Киев в клинику Шалимова на обследование и дальнейшее лечение. Для этой поездки на лечение вы перечислили нам на карточку 50+115+135+500+200 гривен. Низкий Вам поклон, дорогие братья и сестры!

Но, как говорится в мудрой пословице: "Пришла беда - открывай ворота!" В пятницу моя жена поломала ногу и теперь рядом со мной тоже в гипсе и тоже на костылях. И для меня моя забинтованная реальность стала намного страшнее и больнее, потому что жена для меня и медсестра, и врач, и психолог, и домработница, она мое ВСЕ... Самое страшное, что она страшно деморализована случившимся и постоянно плачет.. .Не пройдите мимо нашей беды и просьбы, протяните руку помощи, помогите пережить этот тяжелый период, мы ВМЕСТЕ, я очень в это верю...

Сейчас дополнительно ко всем нашим расходам на обезболивающие препараты и медикаменты мы нуждаемся еще и в оплате сиделки и оплате перевязок, а это более двухсот гривен в день.

С уважением Анатолий и моя жена Татьяна


Новость от 26.01.16 г.

Дорогі брати і сестри!

Я безмежно вдячний Господу і долі за те, що завжди маю віру. В Його присутність тут, поряд з нами, в людей, які дають Йому свої руки для  благодійних вчинків. Моє серце переповнюється вдячністю… Моє життя без болю зараз залежить від небайдужих людей та їх матеріальної підтримки. Навіть не вимовити, як це – коли  можеш просто одразу взяти гроші і оплатити ліки та знеболюючі препарати, бо вони є. Так само не вимовити – коли нестерпна біль, а грошей на знеболюючі немає. Після Новому року на картку надійшли кошти у сумі 8255 гривень, які допомогли мені жити без болю. Висловлюємо щиру подяку усім, хто перерахував кошти на моє лікування.

Якщо у когось є можливість адресної допомоги медикаментами (налбуфін, кейвер, кетолонг, декасан, октенісепт, олазоль, інфларакс (гель), стерильні бинти, депрец 100 мг, рамисандоз 10 мг, кориол 6,25, диокор 80 мг)  – будемо дуже вдячні.

У мене є гарна новина – клініка ім. Шалімова (м. Київ) запрошує мене на консультацію щодо оперативного лікування трофічних виразок та обстеження за програмою ХВН, ПТФС. Лікарі клініки роблять припущення, що у мене попередньо неправильно визначено генез трофічних виразок.

Тепер у мене є велика надія, що після правильного лікування я зможу повернутися до нормального життя. Прошу Ваших молитов, мої рідні, і  надалі сподіваюсь на матеріальну підтримку…

«Отче, поделись своей мудростью. Я хочу каждую минуту, каждую секунду помнить – воля Твоя»

Потягайло Анатолий Васильевич

З повагою Анатолій Потягайло та моя дружина Тетяна


Новость от 25.12.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Напередодні Нового року та Різдва Христова всі чекають на диво... І особливо це стосується знедолених, важкохворих людей... Господь послав мені тяжкі випробування: нестерпну біль від щоденних перев’язок трофічних виразок, прикованість до ліжка та інвалідного візка, бо головки тазостегнових суглобів стерлись і пішло зміщення кісток у м’які тканини. Кістки в’їдаються у м’язи, тому під час пересування в межах кімнати виникає нестерпний біль…

Але у тяжкі хвилини я завжди звертаюсь до Бога з молитвою та покаянням, довіряю йому своє життя. Господь знає всі мої вади й немочі. Він допомагає мені руками людей – моїх благодійників – які перерахували в листопаді на моє лікування кошти. Низький Вам поклон… і цю радість я також розділяю з Богом. Напередодні Різдва я і надалі чекаю крихітку тепла та допомоги від небайдужих людей та долі, чекаю людської співучасті.

Щомісяця на дорого вартісні знеболюючі та перев’язочні матеріали мною витрачається близько 10 000 гривен (налбуфін, кейвер, декасан, октенісепт, олазоль, стерильні бинти тощо). Якщо у когось є можливість адресної допомоги медикаментами – будемо дуже вдячні. Для заміни тазостегнового суглоба потрібна подальша складна операція, яка коштує понад двадцять тисяч гривень. Таких коштів у мене немає і ця сума для інваліда першої групи з пенсією 1385 гривень є захмарною. Я сподіваюсь на Вашу допомогу, дорогі брати і сестри, і не втрачаю віру і жагу до життя. Благодать і любов Господа нашого Іісуса Христа нехай завжди буде з усіма нами!

Пише дружина:

"Ми знову вимушені знову звертатися за підтримкою до милосердних людей про матеріальну допомогу. Чоловікові все гірше і гірше, після кровотечі з виразок рани в дуже поганому стані. Разом з його ранами кровоточить і моя душа, бо я вже не можу дивитися на муки чоловіка без болю..."

Від щирого серця вітаємо Вас з Наступаючим Новим роком та Різдвом!

Дай Боже нам усім здоров’я і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В свята різдвяні, щедрі і веселі!

 

З повагою Анатолій Потягайло та моя дружина Тетяна

 

Новость от 26.11.15 г.

Дорогі брати і сестри!

Ми не можемо підібрати слів щирої вдячності для усіх добрих милосердних людей, які відгукнулися на наше прохання про допомогу... Практично була зібрана сума, яка необхідна для лікування... І тут прийшла нова біда...

15 листопада чоловіка забрала "Швидка допомога" з кровотечею з трофічних виразок в стані анфілактичного шоку до Третьої Черкаської міської лікарні. Кровотечу зупинили, Слава Богу, але чоловік втратив багато крові і зараз потребує довготривалого реабілітаційного лікування...

Але тепер ми знаємо, що ми впораємось і з цією бідою, бо ми не самі, у нас є Ви, наші брати і сестри, які згадують нас в молитвах, які від щирого серця нам допомагають, які бажають інваліду здоров’я! Господь допомагає інваліду через Вас, він чує Вас і Ваші молитви...

Зараз чоловік вдома. Для реабілітації після кровотечі необхідні дороговартісні препарати... Нам допомогли ще й друзі, знайомі, але ціни на ліки зараз такі, що без Вашої допомоги нам не одужати.. На разі потрібна сума з врахуванням щоденних перев’язочних матеріалів близько 8700 гривень...

Щиро дякуємо Вам за молитви і допомогу. Хай Ваш дім обходять хвороби і біди... Здоров’я Вам всім і кожному окремо.

З повагою,
Анатолій і Тетяна Потягайло


Новость от 06.11.15 г.

Дорогие братья и сестры!

В нынешнее время всем нам приходится нелегко… Но я искренне верю, что никогда не исчезнет людская доброта, сострадание и милосердие друг к другу! Слава Богу, благодаря Вам, я могу надеяться на улучшение состояния моего здоровья и продолжаю бороться за жизнь. В октябре на карточку Приватбанка поступило от Вас 2085 гривен (1000+50+250+200+155+55+75). Низкий поклон всем и каждому и храни Вас Господь! Закуплены бетадин, октенисепт, кейвер, тризипин. В месяц на перевязки и лечение у меня уходит около 2500 гривен. Поэтому, к сожалению, на повторную операцию стоимостью в 10 000 гривен, средства собрать пока не удается. Эта неподъемная для меня сумма.

Состояние мое крайне нестабильное и без операции, увы, не обойтись. От невозможности нормально ходить у меня начинают атрофироваться мышцы на ногах, и боль усиливается с новой силой. Я очень надеюсь, что Господь и Вы, дорогие братья и сестры, не оставите меня на полпути и поддержите в молитвах и пожертвованиях. Помогите мне жить без боли!

Да не оскудеет рука дающего! Счастья Вам, добра, и милости Божьей!

Анатолий Потягайло

Пишет жена:

"Чоловік кричить від болі цілодобово, вже і знеболюючі не допомагають. Був хірург на дому і сказав, що стан катастрофічний. Необхідна термінова госпіталізація і чистка ран... Це великі кошти до 10 000 тисяч гривен і ми сподіваємося тільки на Бога, та мілосердних людей... "


Новость от 05.10.15 г.

Дорогие братья и сестры!

Благодаря Вашему неравнодушию и поддержке на мою карточку за последние две недели сентября поступило 3450 гривен. Это дает мне возможность приобрести дорогостоящие обезболивающие препараты (я принимаю кейвер и кетолонг), без которых вынести эту боль, увы, уже невозможно. Другие препараты мне просто не помогают.

Пусть Ваши доброта, милосердие и переживание за меня, инвалида прикованного к коляске, создадут Ваше человеческое счастье. Я искренне желаю здоровья Вам всем и каждому лично.

Я знаю, что время неумолимо и чтобы обойтись без ампутации ноги, мне надо срочно пройти очередное дорогостоящее лечение по очистке гнойных ран и если будут хорошие результаты - очередную операцию по пересадке кожи на трофические язвы (первая операция в феврале этого года прошла неудачно - кожа на ногах отторгать). На первую операцию мною было потрачено более 10 000 гривен. Второй раз собрать такую сумму в 10 000 гривен - для меня, инвалида первой группы с мизерной пенсией, задача просто невыполнимая. Обращаюсь к Вам с просьбой о помощи. Без Вас я не справлюсь. Вы - крылья моих молитв...

В связи стем, что я не могу выходить из дома, просьба пожертвования перечислять на карточку жены.

И еще... Я последнее время живу с верой и надеждой выздороветь, самостоятельно приехать в Киев и подарить на коленях Ионинскому монастырю две иконы, которая написала моя сестра..

Анатолий Потягайло


Новость от 15.09.15 г.

Дорогие братья и сестры!

Каждый день мой муж заканчивает свою утреннюю и вечернюю молитву словами: «Да не оскудеет рука подающего, утолиться жажда просящего, и станет хоть немного счастливее этот бедный мир!!!»

Благодаря вашей поддержке на карточку поступило 3015 гривен. Эти средства идут на ежедневные перевязочные медикаменты и на обезболивающие препараты (кейвер, кетолонг), без которых, увы, он уже не в состоянии вытерпеть боль от трофических язв на ногах. Состояние его нестабильное, раны все еще «гниют».

Мы хотим сказать всем Вам огромнейшее спасибо за все, что Вы делаете для инвалида первой группы. Вы даете ему шанс бороться, Вы даете ему силы на борьбу. Господи, спаси и сохрани каждого из Вас!

Мы только просим Вас не бросать нас и просим ВСЕВЫШНЕГО не оставлять страдающего и придавать ему силы для борьбы! Так уж случилось, что жизнь мужа зависит от наличия денег на лечение. Без Вас мы не справимся. Не гасите свечу жизни!!!

Спасибо, братья и сестры, за молитвы и пожертвования. Храни Вас Бог!


Новость от 02.09.15 г.

Дорогие братья и сестры, добрый день!

Обращается к Вам за помощью жена тяжелобольного человека Потягайло Анатолия Васильевича.

Вот уже долгих 8 лет мой муж, глубоко верующий человек, борется за жизнь. Он инвалиду первой группы, практически не ходит, передвигается в пределах кровати на костылях, онкобольной, ему удалена почка в 2008 году, перенес инфаркт в 2012. В марте этого года ему сделали операцию по пересадке кожи на трофические язвы. К сожалению, первая операция не принесла результатов и нужна повторная.

Муж нуждается в постоянном обезболивании (кейвер, кетолонг) и перевязках ежедневных. Для перевязок нужны: олазоль, декасан, метилурациловая мазь, преднизолон мазь, бинты, бетадин, постельные принадлежности и средства гигиены.

Я израсходовала все свои небольшие сбережения, и мне в данный момент нет средств даже на обезболивающие препараты. На повторную операцию нужны средства в размере 300 евро... Каждое утро и вечер мой муж обращается с молитвой ко ВСЕВЫШНЕМУ и просит его о помощи...

Потягайло Анатолий Васильевич

Помогите, пожалуйста, добрые люди! Я ни разу в своей жизни ничего не просила… но настала черная полоса в жизни. Заранее всех благодарю и всем низко кланяюсь.Кострица Миша

Анонсы