Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Михайлова Надія Василівна
Просмотров: 1419
Михайлова Надія Василівна, 1964 р.н., с. Панасівка Хмельницької області Діагноз: потрібна операція із заміни правого кульшового суглоба

Новости от  20.02.16 г.

Я, Надія Михайлова, дуже вдячна всім людям, які не залишилися байдужими щодо моєї проблеми.

З вказаної суми, а це - 100 тис.гривень, які мені необхідно для проведення операції із заміни правого кульшового суглоба в Чернівецькому ортопедичному центрі, поки зібрано за допомогою 5 доброчинців 2200 грн. Та я вірю, що ще знайдуться люди, які допоможутьі. Адже з миру по нитці для бідного і назбирується на сорочку.

Нехай усіх вас, любі мо,ї береже Господь у цьому світі, а Матінка Божа не залижає разом зі Своїм Сином.

Дякую також і за молитви.

З повагою, Надія Михайлова

Гроші для лікування можите перераховувати на картку Михайлової Надії Василівної.
Номер карти прив.банку 5168 7572 4104 4710


Просьба о помощи от  14.12.15 г.

З проханням про допомогу в зборі коштів на власне лікування, звертається Михайлова Надія Василівна, (1964 р.н.), мешканка с. Панасівка Дунаєвецького району Хмельницької області.

На сьогоднішній час 51- ій Надії, яка свого часу 29 років працювала в в Дунаєвецькій районній санепідемстанції фельдшером-лаборантом, дуже потрібна операція із заміни правого кульшового суглоба. Вартість операції в Чернівецькому ортопедичному центрі сягає 5 тис. доларів (або 100 тис. гривень), які жінка не спроможна зібрати навіть з допомогою рідних.

Надія Василівна з народження шкутильгає, так як у неї ліва нога коротша від правої на 7 см.. "Правобічний коксартроз 3 степені" - так називається дана хвороба, спричинює труднощі під час ходіння. Протягом останнього року її стан значно погіршився. Жінці стало дуже важко ходити, через що вона обмежено ходить з паличкою. З жовтні 2015 року Надія Михайлова є інвалідом 2 групи.

Михайлова Надія ВасилівнаАнонсы