Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Пономаренко Анатолій Володимирович
Просмотров: 1143
Пономаренко Анатолій Володимирович, 1960 р.н., м. Київ
Діагноз: cancer сечового міхура T3b №1 MO G (онкологія)

Просьба о помощи от 04.02.16 г.

До нас про допомогу для свого сина звертаеється старенька матір, якій вже 77 років. Вони живуть вдвох з сином на дві мінімальні пенсії. Всі звої збереження родина вже давно потратила на лікування та операцію, а попереду ще два блоки хіміотерапій та ще одна складна операція. Просимо підтримати матір та її сина!

 

Добрий день!

Я, Гурська Анастасія Іпполітівна, звертаюсь з проханням надати посильну допомогу у зв’язку з хворобою мого сина Пономаренка Анатолія Володимировича, 1960 р.н., який проживає зі мною, учасник ліквідації на ЧАЕС.

У грудні  2015 року моєму сину лікарі встановили діагноз – онкологія січового міхура. Він був відразу прооперований. Під час операції виникла сильна кровотеча і лікарі були змушені зупинити та відкласти операцію. Наразі: сеча з лівої нирки витікає у спеціальний мішечок через трубку і отвір у боці сина.

На даний час в Національному інституті раку син проходить підготовку до основної операції, а саме: в три етапи сеанси хімотерапії, вже пройшов перший етап. Щодо витрат, що понесла наша сім': перша операція коштувала приблизно 10 000 грн., проходження обстеження на КТ – 3 200 грн. До Інституту раку ми змушені їздити на таксі. Це 200 грн. у день.

Перший курс хіміотерапії ми пройшли за рахунок держави. Вартість наступних сенсів поки що невідома, але нас попередили, що купувати препарати ми вже будемо за свій рахунок. Вартість можливої операції поки що не визначена, відомо лише, що операція буде з застосуванням пластичної хірургії.

Мені вже 77 років і ми живемо вдвох з сином та отримуємо мінімальні пенсії. Звертаюся про допомогу на лікування сина від страшної хвороби. Всі свої збереження ми вже давно витратили.

Щиро дякую за допомогу! Божої допомоги усім!Анонсы