Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Малець Тимофій
Просмотров: 1979
Малець Тимофій, 2012 р.н., м.Львів
Діагноз: двобічна променева косорукість

Новини від  25.07.16 г.

Доброго дня!

Дякуємо усім за допомогу! У червні нам непланово провели операцію на обидві руки. На правій ручці нам пересаджували мяз на великий палець, щоб у ньму появилось більше сили, а на лівій розвертали пальчики, щоб у них був нормальний захват, а не боковий (зробили у вигляді клешеньки).

Малець Тимофій

Операції по видовженні ручки плануються на кінець осені. Її вартість 6 000 дол. Тому ми ще раз вимушені просити допомоги у вас і усіх небайдужих людей. Будь-ласка, допоможіть нам, якщо можете. Ми дякуємо за допомогу усім небайдужим, добрим і чуйним людям, які не залишились байдужими до нашого горя.

Реквізити:
Карта у ПриватБанку 4149 4978 3687 4729 Малець (Лемега) Марта Вікторівна

Малець Тимофій


Прохання про допомогу від  30.04.16 г.

Медсестра, яка самотужки виховує сина, просить допомоги. У хлопчика – недорозвинуті кінцівки.

Тимофійчику — чотири роки, на правій ручці у нього чотири пальчики, а на лівій — тільки два. Кістки передпліччя правої руки сильно вкорочені. На лівій — взагалі відсутні… Таким він народився. Його мама робить усе, аби син не залишився калікою.

Жінка не працює, бо мусить доглядати хвору дитину. Батько хлопчика залишив сім’ю. Мама відкладає кожну копійку, щоб зібрати Тимофійчику на чергову операцію. Позаду — чотири оперативні втручання. Попереду — ще два. Дитині “витягують” праву ручку. Ліва — без шансів, доведеться ставити протез. Вартість операцій – 6 000 дол.

“Оперує професор із Санкт-Петербурга, який щороку на 3-4 дні приїздить до Львова. Кошти допомагають зібрати друзі, знайомі. У церкві постійно для нас гроші збирають. Все йде на лікування сина, — каже мама. — Он, знову влізла у борги, бо у нього ще й постійні ларингоспазми. Видалили аденоїди, бо задихався. Стільки операцій пережив, три місяці апарат Ілізарова носив. Тепер вже не плаче. Каже, “мамо, мене болить, але я терплю”.

Про те, що її син народиться з вадою, Марта дізналася на 14-му тижні вагітності. “Перед тим мала два викидні, тож заприсяглася, що любитиму сина таким, яким він є, і зроблю все, щоб у цьому житті не почувався обділеним”, — каже. Хлопчик народився недоношеним. Його мама домоглася, щоб сина відправили не у міську лікарню, а в обласний ОХМАТДИТ. Після операцій жінка сама робила перев’язки сину.

Якщо у ваших силах допомогти хлопчику, переказати кошти на його лікування та наступні операції можна на банківські реквізитами мами.

Тел. мами: (097) 94-77-983, Марта

Реквізити:
Карта у ПриватБанку 4149 4978 3687 4729 Малець (Лемега) Марта Вікторівна

Малець ТимофійАнонсы