Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Ковальчук Тимофій
Просмотров: 1506
Ковальчук Тимофій, 27.02.15 р.н., м. Рівне
Діагноз: вторинна мікроцефалія, первинний гострий пієлонефрит

Новини від 18.06.16 г.

14.06.2016 о 15:00 маленьке сердечко Тимофійка зупинилося в Чеській лікарні. З п'ятниці він перебував в реанімації на штучній вентиляції легенів.Та з кожним днем його стан погіршувався. Лікарі боролися за його життя до останнього.

Та на цьому погані новини не закінчилися. Лікарня виставила рахунок за лікування дитини спочатку у 1500€, а потім у 5000€ + перевезення тіла дитини до України. Страхова компанія відмовилася оплачувати даний страховий випадок. Тому, якщо у когось є можливість допомогти,будемо дуже вдячні!

Со святыми упокой, Господи, душу нвпр. мл. Тимофея и утеши еге родных и близких!

Реквізити для надання фінансової допомоги:

Отримувач: ПриватБанк
Номер картки: 4149 4978 4739 4592
Отримувач: Ковальчук Христина Юріївна

Контактні телефони: Тато Володимир 067 699 00 29

Сайт Тимофійка: tima2015.pp.ua


Новини від 08.06.16 г.

Дорогі наші друзі!

Хочемо поділитися з вами нашими новинами! Ми нарешті закрили збір на лікування Тимошки! І 6.06 розпочали нашу довгоочікувану реабілітацію в Чехії м. Тепліце. Було багато переживань, так як по стану здоров'я Тимофія ми змушені були виїжджати раніше запланованого нами часу. Дякуючи Господу і вашим добрим сердечка ми впоралися. Опинившись у важкій життєвій ситуації, розумієш - світ не без добрих людей, які своєю моральною та фінансовою підтримкою дають величезний шанс для одужання твоєї дитини.

Дякую вам за ваші добрі серця, за теплу турботу, за фінансову допомогу, за те, що даруєте Тимофію впевненість в завтрашньому дні !!! Спасибі всім добрим людям за участь і небайдуже ставлення до долі мого сина, за те, що протягнули руку допомоги в скрутну для нас хвилину. Низький вам всім уклін!

Обов'язково будемо повідомляти про успіхи Тимофійка на реабілітації!


Прохання про допомогу від 18.05.16 г.

Доброго дня! Дуже потребує допомоги у зборі коштів мій маленький синочок Ковальчук Тимофій Володимирович.

Пологи були важкі і маля постраждало, унаслідок чого загинуло дуже багато клітин головного мозку. Лікарі поставили діагноз: Мультикістозна енцефаломаляція. На сьогоднішній день синок практично нічого не вміє робити, і для того щоб розвиватися потребує потужної реабілітації. Таку реабілітацію синок може отримати в Чехії, але вартість лікування є не підйомною для нашої сім'ї, оскільки 1 курс лікування на 21 день коштує 2500 євро. У клініці на нас чекають 4 липня. Дуже сподіваємося на допомогу небайдужих людей.

Ковальчук Тимофій

Історія народження Тимофійчика

Вагітність була бажаною, і проходила добре. Ми з нетерпінням чекали кожного походу на УЗД, щоб скоріше побачити як там наш малюк. З кожним днем ми були все ближче, і ближче до найважливішого дня в нашому житті, дня народження нашого синочка.

Вранці 26.02.2015 у мене почалися перейми і мене перевели в родзал. Пологи проходили важко, але лікарі запевняли, що все йде добре, і я терпіла, бо знала: скоро я побачу своє чудо. І ось о 00:30 27.02.2015 народився мій синок. Мені поклали його на груди, але довгоочікуваного крику не було. Він мовчав ... Лікарі злякано схопили сина, і тут почалося найстрашніше. Далі все як у тумані, його почали реанімувати, а я лежала і молилася Богу «тільки б він вижив !!!». Тимошка задихав, і його перевели в реанімацію.

У реанімації Тимофій був на штучній вентиляції легенів два тижні, але завдяки Богу і великому бажанню Тимошки жити він задихав самостійно. Тоді в палаті реанімації, нам перший раз сказали про те що у синочка сильно постраждав мозок і загинуло багато клітин, і що наша дитина буде розумово і фізично неповноцінною. Земля пішла з під ніг у той момент. Ми не могли повірити, що таке трапилося з нашим улюбленим і довгоочікуваним синочком, ми до останнього вірили в те, що лікарі помиляються, і треба трохи часу і Тимошка видужає, адже він зовсім не схожий на хвору дитину. Але, на жаль, дива не сталося.

Ковальчук Тимофій

Коли Тимофій став краще себе почувати, нас перевели у відділення патології новонароджених. Тут мені вперше дозволили взяти свого синочка на руки, і я відчула, що я мама. Пробувши в патології новонароджених два тижні, нас нарешті виписали додому, зі словами, що наша дитина безнадійна. Але ми не опускаємо рук, віримо всім серцем і боремося за здоров'я нашого синочка.

Причина хвороби та стан дитини на сьогодні

У наслідку важких пологів у Тимофійка сильно постраждав мозок. Почався сильний набряк мозку, - що призвело до загибелі величезної кількості клітин. В результаті постраждав зоровий нерв, і сталася затримка психомоторного і мовного розвитку. Лікарі поставили діагноз: Мультикістозна енцефаломаляція.

Ковальчук Тимофій

У Тимофія вторинна мікроцефалія, розміри головного мозку не відповідають його віку. Тимошка практично нічого не вміє: погано тримає голову, не сидить, не бере нічого в ручки, не перевертається, не звертає ні на кого уваги, не відчуває голоду, не відгукується на своє ім'я.

Але надія є, Тимофійко старається і дуже хоче жити. Для того щоб допомогти синочку розвиватися він потребує найсильнішої реабілітації за кордоном. Таку реабілітацію малюк може отримати в Чехії, але вартість є не підйомною для нашої сім'ї. Потрібно зібрати 2500 євро на 21 день реабілітації. У клініці на нас чекають 6 червня.

Прогнозів лікарі ніяких не роблять, рекомендують регулярну реабілітацію.Анонсы

интересное мужчинам dancemaze.ru