Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Дядюшка Руслан Миколайович
Просмотров: 1414
Дядюшка Руслан Миколайович, 34 роки, м. Київ
Діагноз: геморроідальний інсульт

Новини від 19.09.16 р.

Я дуже вдячна небайдужим людям за допомогу. Вдячна людям, які співчувають нашій біді та допомогли нам , перерахувавши 100+101+4000+298 грн. Дай вам Бог здоров`я!

Але нам ще потрібні кошти на реабілітацію. Ми знайшли центр, який швидше відгукнувся на нашу проблему. Центр знаходиться на площі Шевченка (вул.Вишгородська, 67, 4-й поверх). На нас там чекають вже на цьому тижні. Сутки перебування в центрі плюс необхідні ліки - 700-800 грн. Нам потрібно там перебувати хоча б місяць-півтора. Сподіваюсь за цей період у чоловіка буде результат в кращу сторону, але на все воля Божа.

На даний час мій чоловік вдома, але теж потрібно постійно купувати ліки. Та нам навіть не вистачає коштів, щоб забезпечити нормальним харчуванням двох дітей та чоловіка, так як ми живемо за одну пенсію та допомогу, як малозабезпечена сім`я. Це дуже тяжко і не дай Бог комусь опинитись в такій ситуації.

За кожну копійку я всім буду вдячна та за молитви за нашу сім`ю. Я дуже хочу, щоб ця нестерпна чорна смуга скінчилась. Вибачте, що приходиться звертатися до Вас.

Мій телефон: 068-330-01-58, Юлія

Карта Приватбанку 5168 7572 8303 4736
Отримувач: Дядюшка Руслан Миколайович


Новини від 09.09.16 р.

Дуже прошу допомогти моєму чоловіку, Дядюшка Руслану Миколайовичу 5.04.1982 р.н.!

12.04.16 в нього стався геморрагічний інсульт. Чоловік був швидко доставлений до Лікарні швидкої допомоги (БСП), де йому зробили трепанацію черепу в правій лобно-скронево-тімяній ділянці, видалили згусток крові. Руслан впав у кому, стан був дуже важкий і ніхто не давав шансів на життя. Через два тижні він вийшов з коми, але в нього ліва сторона паралізована, і мова теж. Через 2,5 місяці нас виписали з лікарні.

Дядюшка Руслан

На сьогоднішній день Руслан став активний, все розуміє, пише, але залишається паралізований, сам перевертається, але сидіти без допомоги не може. Дуже хоче ходить як раніше, самостійно їсти, пити, гуляти зі своїми дітьми.

Йому потрібно пройти декілька курсів у реабілітаційному центрі, на який у нас грошей не має, так як у нас ще двоє неповнолітніх дітей. Дуже багато пішло коштів на лікарню. Зараз ми збираємо медичні документи у 18 реабілітаційний центр (м. Університет). Після реабілітації потрібно буде робити повторну операцію - залишився кістковий дефект діаметром приблизно 10 см з правої сторони.

Вартість реабілітації буде коштувати 30 тис. грн.. з ліками та перевозкою, ще до цього потрібно зробити платні аналізи та МРТ голови, судин, та грудної клітини - 4 тис. грн. Операція буде коштувати до 20 тис. грн. Пластину потрібно купувати самим. Точну ціну пластини я ще не знаю.

Дуже вдячна тим людям, які допомагали коштами, та здавав кров для вливання, коли мій чоловік лежав у Лікарні швидкої допомоги (БСП). Також буду дуже вдячна небайдужим людям, які допоможуть нам зараз.

Дядюшка Руслан


Новини від 11.06.16 р.

Дякуємо всім, хто відгукнувся на біду Юлії та її сім'ї. За цей період на карту було перераховано близько 10 000 грн.

Зараз стан Руслана важкий, але йому вже набагато краще. Чоловіка вже готують до виписки на кінець тижня, але лікарі ще продовжують давати антибіотики, бо ще ще видно накопичення рідини в легенях.

На жаль, після перенесеного інсульту Руслан не може тримати навіть голови і йому потрібно пройти курс реабілітації в реабілітаціонному центрі, але це коштує великі гроші, які родине не має. Юля зараз підшукує можливі центри.

Матеріальна допомога та молитви ще дуже актуальні! Дякуємо!


Прохання про допомогу від 11.06.16 р.

12 квітня Руслан, прийшов з роботи, як завжди поїв, потім коли заходив до кімнати почав хитатись і впав. Через 10 хвилин приїхала швидка, а чоловік лежав і вже ні на що не реагував. Ліву сторону паралізувало через високий тиск - 230 на 170. Забрали до лікарні БСМП, швидко зробили КТ, МРТ. Було поставлено діагноз - геморроідальний інсульт, хворий потребував термінової операції, шансів на життя не давали ніяких. Після операції, під час перебування в реанімації, додалося запалення легень, температура вище 39. Руслан впав у кому та перебував на штучній вентиляції легень. Дружині кожен ранок видають список потрібних ліків, а купувати приходиться все.

Дядюшка Руслан Миколайович

З 10 червня Руслана перевели до звичайної палати Лікарні швидкої допомоги (Лісовий масив). У чоловіка частина тіла паралізована, він не може говорити, їсть через зонд, підвищена температура тіла та набряки. Потрібно колоти дорогі антибіотики (1400 грн. на сутки), необхідна плазма крові (підходять донори будь якої групи крові), а грошей вже немає. Дружина-інвалід та старенька мати по черзі чергують біля ліжка Руслана, перевертають, миють, кормлять, міняють памперси. За два місяці Юля (27 років) вже вибилася з сил, адже на руках ще двоє маленьких діточок.

Дуже потрібна Ваша допомога!

Відгукніться!Анонсы