Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Кабан Ростислав
Просмотров: 837
Кабан Ростислав, 2003 р.н., м. Київ
Діагноз: ДЦП

Новини від 30.12.16 р.

Добрий день!

Завдяки всім небайдужим людям наш син сьогодні завершив повторний курс реабілітації в центрі фізичної реабілітації "Крок за кроком". Нехай Бог благословляє Вас на добрі вчинки і посилає у Ваші оселі мир та спокій.

Вся наша родина від щирого серця вітає всіх Вас з новорічними св"ятами та Різдвом Христовим.

Кабан Ростислав

Кабан Ростислав


Новини від 01.11.16 р.

Шановні добродії!

Вся наша родина щиро вдячна Вам за те, що Ви так швидко зібрали кошти на лікування нашого сина, Кабана Ростилава. Миру всім і здоров'я!


Новини від 28.10.16 р.

Ми дуже вдячні всім небайдужим людям! На даний момент на реабілітацію Ростика Вашими зусиллями вже зібрано 3 тис 200 грн.


Прохання про допомогу від 19.10.16 р.

Шановні добродії!

Звертається до Вас родина Кабан з проханням допомогти нашому сину в лікуванні.

Ростикові 13 років. В11місяців йому поставили діагноз ДЦП. Він дуже активний хлопчик, бере участь у щорічних міських конкурсах «Повіримо  у себе», був учасником благодійного концерту «З теплом у серці» під патронатом Марини Порошенко.

До цього часу ми не звертались за фінансовою підтримкою, а розраховували на свої сили. Коли Ростик був молодшим, то лікувався в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець, пройшли шість курсів лікування у приватного реабілітолога  - м. Львів. Саме там  з ’ я вились наші перші кроки.

Останні два роки лікуємося в м. Вінниця  (центр реабілітації «Промінь»  – 2 рази на рік ) та санаторії «Хаджибей». У вересні 2016 року ми пройшли курс лікування  в приватному  центрі реабілітації «Крок за кроком». І саме тут ми збагнули, що для поліпшення Ростикового здоров’я, потрапили в місце, де отримаємо бажаний результат.

В родині зростає молодша сестричка Ростика-Софія, якій 8 років і ми неспроможні зібрати кошти у розмірі 10 тис. 500 грн. на наступний курс лікування, який заплановано на період з 12 по 30 грудня 2016 року.

Кабан Ростислав

Звертаємось до тих, хто є небайдужим до чужої біди – допоможіть, будь - ласка, наблизити сина  до здійснення його мрії ходити самостійно.

Номер картки Приватбанку мами Кабан Ольги 5168 7572 4723 0016Анонсы