Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

М`яконькiн Святослав
Просмотров: 1108
Святослав М’яконькін, 05.11.1997 р.н., м. Івано-Франківськ
Діагноз: потрібна операція по ендопротезуванню

Новини від 31.01.17 р.

Всім доброго дня!

Низький уклін і велике спасибі всі людям, які допомогли зібрати кошти (35 000 грн.) для операції мого сина Святослава!

Коротенько розкажу про нашу поїздку. 26.01.17р. ми їздили в Київ до професора Левицького на консультацію. Він дав добро на операцію, але відправив нас в "Громадську приймальню МОЗУ", щоб вони дали дозвіл на проведення операції, адже Святослав уже повнолітній, а Охматдит дитяча лікарня. Заяву ми написали, тепер чекаємо виклик, якій має прийти протягом місяця, так сказав секретар МОЗУ.

Ще раз хочу всім подякувати за моральну і матеріальну підтримку.

Всім бажаю міцного здоров'я і божого благословення.

Мама - М'яконькіна Тетяна


Прохання про допомогу від 26.12.16 р.

Я, М`яконькiна Тетяна Володимирiвна, прошу всiх небайдужих людей допомогти зiбрати кошти на операцiю моєму сину М’яконькiну Святославу.

Історія Святослава http://www.donor.org.ua

Все почалося в жовтнi 2009 року, коли Святославу поставили дiагноз: “Остеогенна саркома нижньої третини лiвої стегнової кiстки”. Ми почали лiкування в НIР, пройшли 19 блокiв хiмiотерапiї, перенесли 4 операцiї.

Пiд час першої операції було встановлено малий апарат Єлiзарова. Пiд час другої було видалено уражену кiстку, а на її мiсце було встановлено великий апарат Єлiзарова вiд таза до колiна . З цим апаратом Святослав проходи 8 мiсяцiв. За цей час скiлькi всього було: i слiз i нервів, навiть не хочеться згадувати. Наприкiнцi вересня 2010 було виявлено зараження на мiсцях встановлення апарата, апарат зняли та вдягли на Святослава гiпс до половини тіла, щоб якось закрiпити пересадженну кicтку. Закiнчили ми лiкування i вiдправили нас додому. Весь цей час Святослав лежав в гiпсi, не мiг сидіти, тiлькi деколи ми його ставили на ноги, щоб хоть трiшки вiдiйшла спина.

М'яконькін Святослав

У груднi 2010 року пересадженна кiстка зломилась i ми прискореним темпом приїхали знову в Києв. У НIРі нам обiцяли встановити якусь конструкцiю i зняти гiпс. В той же день нас вiдправили в Охмадит. Там нас зразу прийняв професор Левицький А. Ф., який ранiше нас консультував. Нас положили у Вiддiлення травматологiї та ортопедiї - обстеження консультації і замовлення конструкції зайняло 2 тижні. Через 2 тижні Святославу була зроблена успішна операція професором Левицьким А.Ф. по встановленню конструкції під шкіру, і через 2 тижні ми поїхали додому.

Так пройшло 5 років. Святослав закінчив школу та поступив на навчання в Прикарпатський університет, зараз навчається на другому курсі по спеціальності “Програмна інженерія”. Все ніби добре, не рахуючи того, що оперована нога відстає в рості, різниця 12 см. В травні під час чергового обстеження професор сказав, що треба міняти конструкцію, бо ця вже дуже сильно висунулась, що в любий момент можуть тріснути штирі. Про те щоб зняти конструкцію навіть не йде мова, вона підтримує кістку. За весь цей час у нас було три переломи, а місяць тому Святослав упав так, що нога опиналась під ним, притому що він не міг раніше зігнути ногу повністю. Порвалося сухожилля коліна і утворився крововилив там же. Важко уявити, щоб трапилося якби не було пластини, напевно ногу збирали по кусочках.

М'яконькін Святослав

Я, мама Святослава, прошу всіх небайдужих людей, хто має змогу допомогти зібрати кошти, щоб замовити конструкцію і зробити операцію. У Київ ми маємо їхати десь в середині січня. Конструкція коштує близько 30 000 грн. Рахунок на руки нам дадуть вже тоді, коли зроблять заміри і за 2 тижні ми мусимо сплатити рахунок і зробити операцію. Своїх коштів ми змогли зібрати тільки 10 000 грн.

Надіюся на вашу підтримку і допомогу завдяки якій мій Святослав буде далі нормально жити і вчитися.

Всім велике спасибі і низький уклін,
мама - Тетяна ВолодимирівнаАнонсы