Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Демчук Настя
Просмотров: 1449
Демчук Настя, 24.10.16 р.н., м. Вінниця
Діагноз: врождена патологія, екстрофія сечового міхура (сечовий міхур виріс зверху животика)

Прохання про допомогу від 05.01.17 р.

У нас народилась довгоочікувана внучка Настенька, чудова дитина, але у неї є врождена патологія, екстрофія сечового міхура (сечовий міхур виріс зверху животика).

Необхідна операція. Ми живемо в м. Вінниця. Лікарі Вінницької обласної лікарні дали нам направлення в м. Київ, там роблять такі операції. Звернулись ми до дитячого хірурга, уролога, Устенко Генадія Миколайовича. Генадій Олександрович визначив нам консультацію через 3 місяці після народження дитини. Моя дочка Олена, мама Настеньки, часто спілкувалася з лікарем по телефону про особливості догляду за дитиною, як готувати до операції. Також ми узнали, що таку операцію робить у Сербії лікар Радош Джинович, м.Белград. Дочка порадилась з нашим лікарем Устенко Генадієм, він рекомендував нам краще звернутись до Радоша в Сербію. Тим більше, що Радош приїздив в Київ та проводив "майстер-клас" по таким операціям. Наше рішення стало остаточне - звернутись у Сербію, бо в Україні не всі операції проходять вдало.

На даний час у нас є визов на операцію до Радоша, на 22 лютого. Виставлений рахунок 12500 євро. Ми вже зібрали близько 9000 євро, але вже не знаємо, що робити. Часу залишилось мало. Просимо Вашої допомоги.

З повагою, дідусь Насті - Олександр, мама Настеньки - Демчук Олена.

Карта ПриватБанка моєї дочки, мами Настеньки (Демчук Олена):
5168757315661449

Контактний телефон: 0674302863, 0932032740

Демчук НастяАнонсы