Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Лунь Ліза
Просмотров: 2367
Лунь Ліза, 2004 р.н., м. Луцьк
Діагноз: ДЦП, правобічний геміпарез

Новини від 05.08.19 р.

Добрий день!

На 12 серпня у нас запланований курс лікування в реабілітаційному центрі "Олінек " міста Варшава. Вартість лікування в центрі складає 14 тисяч гривень. Не вистачає ще 4 тисячі.

За цей період пройшли два курса в цьому центрі: в серпні 2018 року і в січні 2019 року. В кінці січня у нас випала чудова нагода попасти на курс по методу Фельденкрайза до досвідченного спеціаліста Erez Pilz. Пройшли п”ятиденний курс лікування, отримали нові знання, а також багато корисної інформації. На початку квітня пройшли ще один курс, але вже з іншим спеціалістом з Ізраїлю Yael Geva. Цілий рік донька займалася з логопедом, реабілітологом, лікарем-остеопатом. Зараз канікули, тому з ’явилося більше часу на заняття в басейні, та з інструктором по лікувальній фізкультурі.

З 16 вересня їдемо на двухтижневий курс лікування в Центр стимуляції мозку міста Києва. А на початок жовтня запланована операція у тульських лікарів по методу Ульзібата - 11 тис. грн.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Kартка ПриватБанку 5168 7573 9810 8532 Лунь Тетяна Сергіївна

Лунь Ліза

Лунь Ліза

Лунь Ліза

Лунь Ліза


Новини від 11.07.18 р.

Добрий день!

В січні їздили на курс лікування в центр інтенсивної терапії " Олінек " м. Варшави. За період з січня по липень пройшли також чотири десятиденні курси лікування в приватного реабілітолога ( масаж, точковий масаж, розробка суглобів ). В травні і червні займалися в лікаря остеопата. Двічі на тиждень Ліза як завжди ходить до логопеда. Через брак коштів прийшлось призупинити заняття в басейні. На початку літа пройшли курс реабілітації в Клініці відновного лікування м. Трускавця. То ж помаленьку рухаємося в перед в надії на нові досягнення. Дякуємо Вам за те, що протягуєте руку допомоги, за те. що не лишаєтеся в стороні, за те, що даруєте можливість зробити ще один крок назустріч Лізиній мрії. На 30 липня назначений наступний курс в Варшавському центрі інтенсивної терапії " Олінек ". Вартість лікування складає 1990 злотих. На 20 серпня плануємо ще один курс в цьому році в Клініці відновного лікування м. Трускавця. Вартість реабілітації 10.746 гривень плюс оренда житла.


Новини від 30.12.17 р.

Добрий день!

Ось і закінчився наш 10 курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця. Повернулися додому хоч і з невеликими, але вже ж таки безцінними результатами. Ліза стала більш впевненіше стояти на правій нозі, покращилася координація рухів правої руки, знизилася спастика в правій руці і нозі. Дуже дякую за підтримку у лікуванні моєї доньки. Нехай Господь береже Вас і Ваші родини! За цей період на карту Приватбанка надійшло 3978 гривень.

На 15 січня назначений курс реабілітації в Варшавському центрі інтенсивної терапії Олінек. Вартість лікування становить 1015 злотих. Також потрібні кошти на оренду житла під час лікування. Нам залишилося зібрати біля 5000 грн. Будемо вдячні за будь-яку допомогу.


Новини від 14.09.17 р.

Добрий день. Новини про Лунь Лізу.

З 10 по 21 липня пройшли курс реабілітації в Клініці відновного лікування в Трускавці. Після проведеного лікування в донечки збільшився об"єм рухів в правій ручці, рівніше стала ставити праву ніжку.

Після приїзду додому Лізоньці нарешті вдалося декілька днів перепочити після тривалої літньої реабілітації, але майже щодня ходила в басейн та займалася іпотерапією.

З 14 по 25 серпня пройшли курс мікрополярізації в Центрі стимуляції мозку. Після цієї процедури лексикон поповнився більш складними словами. З початком навчального року відновили заняття з психологом і логопедом.

Наступний курс реабілітації назначений на 16 жовтня в Клініці відновного лікування міста Трускавця. Вартість лікування 9 тисяч 765 гривень плюс оренда житла.

Дуже надіємося на допомогу небайдужих людей!


Новини від 08.07.17 р.

Добрий день!

З приходом стабільної теплої погоди відновили катання на конях. Ліза займається іпотерапією з дворічного віку. Шкода, що це можливо тільки влітку. Тому, що є позитивна динаміка як на фізичний, так і на психо - емоційний стан. Були на черговому огляді в невролога. Лікар назначила таблетки Гамалате В6 № 20 та краплі Дельталіцин 10 ампул.

З допомогою небайдужих сердець пройшли курс лікування з 4 по 14 червня в реабілітаційному центрі " Вільний рух " міста Борисполя. Були тут вперше .І лишилися задоволені і центром і результатом. Внаслідок лікування знизився підвищений тонус м"язів в правій руці, збільшилася сила правої кисті.

З 26 червня по 1 липня пройшли курс лікування у Варшавському центрі інтенсивної терапії "Олінек ". Це був четвертий курс Томатіс - терапії. Чекаємо позитивних змін від лікування. Наступний курс реабілітації в Клініці відновного лікування назначений на 10 липня. Вартість лікування складає 10300гривень плюс оренда житла 200 гривень за добу./p>

Так що відпочити на канікулах Лізі поки що не вдається. Ала донечка на скаржиться, вона звикла багато працювати для здійснення своєї найзаповітнішої мрії - стати здоровою.

За період з 10 травня на картку Приватбанку нам надійшло 8452 гривні. Дуже вдячна всім, хто відгунувся на наше прохання про допомогу. Всім Вам бажаю, щоб Ваша доброта і щедрість повернулися сторицею. Здоров"я Вам і Вашим рідним, достатку, успіхів і щастя!

Нам дуже потрібна допомога!

Новини від 10.05.17 р.

Добрий день!

За цей період пройшли курс масажу. Продовжуємо щодня займатися лікувальною фізкультурою по методиці Міжнародної клініки відновного лікування. Не переривали також заняття з психологом і логопедом. Знову почали ходити в басейн, так як на зимовий період робили перерву. Донька дуже хоче, щоб її рука краще працювала. І прикладає для цього максимум зусиль.

Поки що лікування проводимо в межах міста. Так як за минулий рік пройшли 8 курсів лікування в реабілітаційних центрах Одеси,Трускавця і Варшави. Що дуже сильно похитнуло наше фінансове положення.

Хочу подякувати всім благодійникам за увагу і милосердя. Ваша фінансова підтримка це надія на те, що ми справимося, приблизимося ще на один крок до одуження донечки. З 21 лютого нам на карту надійшло 1827гривень.

Наступний курс лікування в реабілітаційному центрі " Вільний рух " міста Борисполя назначений на 4 червня. Ціна лікування 12500 грн. плюс аренда квартири 4500 грн. (450 грн. на добу).

Дуже надіємось на допомогу небайдужих людей в зборі коштів.


Прохання про допомогу від 21.02.17 г.

Добрий день! Мене звати Тетяна

Звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 12 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела в реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-cпінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. Після лікарні почалася низка безкінечних ін'єкцій і процедур. В рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.

Я роблю все можливе, щоб Ліза стала здоровою. Ми постійно лікуємось. За свої 12 років Ліза пройшла 9 курсів лікування в санаторії "Дачний", 7 - в спеціалізованому клінічному санаторії" Хаджибей ", 15 - в Одеському реабілітаційному центрі " Майбутнє ", 8 - в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця, 6 - курсів дельфінотерапії в Криму, 4 - в центрі інтенсивної терапії "Олінек " м. Варшави, курс лікування в китайських лікарів.

Лунь Ліза

Вдома Ліза інтенсивно займається лікувальною фізкультурою, плаванням, відвідує логопеда і психолога, остеопата. В квітні 2014 року зробили операцію по методу Ульзібата. Після цього донечка стала набагато краще ходити. На даний час Ліза ходить самостійно, вкорочені праві кінцівки , порушена рухова функція правої руки, повністю відсутня дрібна моторика правої кисті, стерта форма дизартрії. Навчається в 6 класі навчально-реабілітаційного центру. Ліза весела і товариська дівчинка.

Я виховую донечку сама. Всі кошти витрачаю на лікування. І ми вже досягли хороших результатів. Тому змушена просити про допомогу, бо дуже необхідно продовжувати лікування. Лізочкіна мрія якнайшвидше стати здоровою.

На цей рік заплановане лікування в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця (10.07-21.07.17 - 10307 грн., 16.10-27.10.17 - 9765 грн.), в реабілітаційному центрі "Вільний рух " м. Києва (з 08.08.17 - 12500 грн.) та в Варшавському центрі інтенсивної терапії " Олінек ". Дуже прошу про допомогу, самій мені не справитись. Боляче дивитися як донечка страждає від того, що зовсім не хоче працювати її права ручка. Надіємося, що з Божою допомогою та допомогою небайдужих людей моя донечка одужає.

Дуже дякую

Лунь ЛізаАнонсы