Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Таранець Микола Миколайович
Просмотров: 1066
Таранець Микола Миколайович, 1970 р.н., с. Лазурне, Херсонська обл.
Терміново необхідно зібрати кошти на лікування після тяжкої черепно-мозкової травми

Прохання про допомогу від 02.07.17 р.

У квітні 2016 р., на будівництві, Микола отримав тяжку черепно-мозкову травму. На сьогодні, він вже переніс кілька операцій та постійно приймає дорогі медпрепарати за кошти, які зібрали небайдужі люди (понад 11 тисяч гривень). Після лікування йому стало значно краще - він почав говорити, сидіти. Але зараз йому стає гірше, Микола дуже мало рухається, йому важко вживати їжу, постійно дає знаки, що йому дуже боляче.

Таранець Микола Миколайович

Наразі, Микола перебуває вдома, у Лазурному. Кожен день амбулаторного лікування для чоловіка коштує в середньому 800 гривень. Зараз, Микола потребує госпіталізації, а це, за словами його жінки, Людмили, не менше 6 тисяч грн. За рекомендаціями медиків, Микола повинен проходити стаціонарне обстеження та лікування не рідше, ніж раз на 6 місяців, але на жаль, Людмила не може знайти кошти на всі медичні обстеження та заходи (минулого разу, в лікарні, вони витратили більше 6 тисяч грн.). Людмилі постійно треба доглядати за чоловіком, навіть у лікарні, бо стан Миколи дуже важкий, він не може самостійно себе обслуговувати. Однак, на даний момент, двох їхніх дітей шкільного віку немає на кого залишити.

Разову фінансову допомогу у 2016 році віділяли місцеві державні установи (трохи більше 10 тис. грн.), проте Людмила та її близькі витратили усі свої заощадження.

Також, чоловікові необхідне інвалідне крісло, яке пообіцяли віділити у районні служби у травні 2017 року, але до цих пір від них немає ніяких відомостей.

Давайте не будемо осторонь і підтримаємо сім'ю Таранець.

Номер карти Приватбанк: 4149 4978 5228 9935

Нижче ви можете подивитися відео зустрічі Єлизавети Балабан із сім’єю Миколи Таранця у лютому 2017 р., коли йому було значно краще, відповідну медичнку документацію і чеки на витрачені кошти.

Джерело http://lazurne.info/novini/prohannja-pro-dopomogu/prodovzhujetsja-blagodijnij-zbir-dlja-mikoli-tarantsja/Анонсы