Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Яковюк Євгенія Григорівна
Просмотров: 2328
Яковюк Євгенія Григорівна, 18.12.1940 р.н., м. Київ

Новини від 16.01.20 р.

Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу для Євгенії Григорівни. Особливо тим, хто відвідав похилу жінку. Євгенія Григорівна пройшла обстеження в лікарні і у неї виявили поліп у шлунку. Тепер потрібно визначитися з лікуванням. Тому фінансова допомога дуже актуальна.
+ 6000 грн.

Новини від 19.12.19 р.

Наша Євгенія Григорівна знову потребує допомоги.

Зараз в неї загострення панкреатиту (запалення підшлункової залози), гастриту. Майже нічого не може їсти, бо їжу шлунок не сприймає. Пару ложок вівсянки за один прийом і все. Вона й так худенька жіночка, а зараз схудла ще дужче. Також загострився остеохондроз та остеопороз - сильні болі в спині - ледь може нагнутися та розігнутися. Навіть порошок для пральної машинки – і то проблема з підлоги взяти.

Цукровий діабет також дає про себе знати.
Плюс проблеми зі щитовидкою (вузлуватий зоб).

Діенцефальний синдром (комплекс розладів, що виникає при ураженні гіпоталамічної області головного мозку.) у Євгенії Григоривни вже давно, напевно, вже років 30. Але зараз загострився особливо і дає про себе знати – «пече» в шиї, «шумить» в голові, в очах також «пече».

Вночі високий тиск, а вдень падає 100/60. Зате пульс досягає 130 ударів на хвилину і практично нічим не могла збити.

Викликала швидку не один раз – в лікарню, каже, що не беруть, а швидка – навряд чим суттєво допоможе – приїхали, зробили знеболювальний укол і поїхали до наступних пацієнтів.

Тож, якщо це повідомлення читає хтось із лікарів (невропатолог, ендокринолог) і готові хоча б якось допомогти бабусі, проконсультувати її, то вона буде дуже вдячна за допомогу.

Зараз їй 79 років.

Також, хто має змогу допомогти, то можна хоча б 1-2 рази в неділю навідуватись до неї. Можливо, трохи поприбирати, можливо, просто помити посуд, чи щось купити в магазині.

Євгенія Григорівна – дужа гарна, цікава і позитивна людина. Але вона вже старенька і самотня, вже місяць взагалі не виходить з дому, а з загостренням всіх цих хвороб – їй ще важче стало. Тому, якщо хто має змогу і бажання провідати її і допомогти фізично по квартирі (полити квіти чи помити посуд, чи ще якусь дрібницю), то навіть це буде вагомий внесок в її самотнє життя. Не проходьте повз! Вона живе у п’яти хвилинах від метро Чернігівська.

Банківські реквізити:
Картка Приватбанку: 5168 7551 1300 1495 Яковюк Євгенія Григорівна

Тел. волонтера: 0984418874, Надія

Новини від 30.04.18 р.

Дякуємо за допомогу - на картку надійшла 1 000 грн.

Новини від 25.04.18 р.

Євгенія Григорівна зовсім одна. Її улюблений котик Мурчик, якого вона підібрала на вулиці, помер півроку тому. Через загострення хвороб вона вже боїться брати якусь тваринку додому. Відсутність ліфта у старій хрущівці і 5-й поверх не дають змоги виходити на вулицю, тільки за продуктами і ліками. Зібрані кошти на лікування давно закінчилися, а ціни на ліки ростуть катастрофічно швидко. Після сплати комунальних послуг, хоч і з субсидією, грошей від мінімальної пенсії майже не залишається.

Євгенія Григорівна живе дуже скромно і їй не зручно просити про допомогу, але щомясяця потрібно купувати необхідні препарати, бо хвороби хребта, суглобів, діабет і всі інші захворювання з кожним роком тільки посилюються. То ж ми знову звертаємося про допомогу старенькій. Залишається актуальним питання допомоги по дому, але найголовніше -це медичні перпарати:
1. Остеогенон – 1 упаковка – 470 грн.
2. Риб’ячий жир – 1 упаковка – 40 грн.
3. Вестібо - 2 упаковки № 60 – 700 грн.
4. Нормовен - 1 упаковка – 200 грн.
5. Глюкозамін (допельгерц актив хондроитин) - 1 упаковка – 170 грн.
6. Мільгама – 5 ампул – 230 грн.
7. Діабетон МР – 1 упаковна – 120 грн.
8. Оптикс форте – 1 упаковка № 60 – 300 грн.
9. Предуктал МР - 1 упаковка – 180 грн.
10. Валеріана в таблетках – 25 грн.
11. Валідол – 4 грн.
Приблизна сума: 2439 грн.

Дякуємо всім, хто допомогав раніше і приходив прибирати. Зараз дуже просимо допомогти старенкій зібрати хоч якісь кошти на лікування і просимо молитов.


Новини від 18.11.17 р.

Дякуємо усім, хто відгукнувся і допоміг Євгенії Григорівні! Необхідна на лікування сума зібрана, але залишається актуальна допомога по прибиранню, приготуванню їжі.


Новини від 13.11.17 р.

Дякуємо Ірині та Юрію, які відгукнулися на прохання про допомогу для Євгенії Григорівни, та допомогли купити ліки та зробити прибирання.

Нa жаль, у п’ятницю помер котик Євгенії Григорівни Мурчик. Для похилої одинокої людини це важка втрата.

Зараз Євгенії Григорівні як і раніше потрібна допомога, на сам перед потрібно придбати ліки:
1. Остеогенон – 1 упаковка – 360 грн.
2. Риб’ячий жир – 1 упаковка – 40 грн.
3. Вестібо - 2 упаковки № 60 – 600 грн.
4. Нормовен - 1 упаковка – 200 грн.
5. Глюкозамін (допельгерц актив хондроитин) - 1 упаковка – 170 грн.
6. Мільгама – 5 ампул – 170 грн.
7. Діабетон МР – 1 упаковна – 110 грн.
8. Оптикс форте – 1 упаковка № 60 – 260 грн.
9. Предуктал МР - 1 упаковка – 160 грн.
10. Валеріана в таблетках – 25 грн.
11. Валідол – 4 грн.

Приблизна сума: 2099 грн.

Євгенія Григорівна отримує мінімальну пенсію, якої звичайно не вистачає на придбання потрібних ліків. Жінка дуже часто погано себе почуває – постійні головні болі, а також біль у хребті. Часто не може навіть вийти на вулицю за продуктами.

Дуже просимо фінансової допомоги та молитов!


Прохання про допомогу від 30.10.17 р.

Прохання про допомогу

Я, Яковюк Євгенія Григорівна, 76 років. Самотня. Хворію 15 років цукровим діабетом, дисциркуляторною енцифалопатією (хвороба судин головного мозку), постійні шуми в голові, остеопороз, постійні болі в хребті, погано ходжу, артроз, ішемія, стенокардія, гіпертонія.

Мені потрібна допомога по прибиранню квартири, в покупках, у приготуванні їжі, а також хоч маленькі кошти на лікування.

Я знаю, що зараз дуже трудно всім, але якщо щось з того, що я прошу, буде зроблено, я буду дуже вдячна Вам і молитимуся за Вас усіх.

З повагою, Євгенія Григорівна

Яковюк Євгенія Григорівна

Від редакції. Євгенія Григорівна 35 років проробила вчителем біології в школі, також працювала біологом у проф. Болотова. У дитинстві 13 років проспівала в церковному хорі в селі на Волині, а потім в Києві в народному хорі «Гомін». Жінка дійсно важко хворіє і часто не має змоги вийти навіть в магазин за продуктами, адже живе на п’ятому поверсі без ліфта. Майже місяць тому у Євгенії Григорівни захворів кіт. У тваринки відмовляють нирки і лікарі не в змозі зупинити цей процес. Для жінки це єдина близька істота. 7 років тому вона підібрала Мурчика на вулиці і всі ці роки він був для неї єдиною втіхою. А зараз їм вдвох дуже тяжко.

Через проблеми зі здоров'ям Євгенія Григорівна не може зараз дійти до банку, щоб відкрити картку. Тому прохання по можливості допомогти Євгенії Григорівні: прибрати, принести продукти, приготувати, просто провідати, поговорити, розрадити. Вона живе у п’яти хвилинах від метро Чернігівська.

Яковюк Євгенія ГригорівнаАнонсы