Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Мельничук Стефан
Просмотров: 1581
Стефан Мельничук, 09.04.2017 р.н., село Гута Боровенська Волинської області
Діагноз: гіперінсулінізм. Гіпогліпемія з мутацією гена АВСС 8

Новини від 27.01.18 р.

Стефанчику видалили 70% підшлункової, та він бореться з Божою допомогою

Доброго дня дорогі друзі!

Я всім щиро дякую хто був поруч з малесеньким Стефанчиком, на долю якого випали такі тяжкі випробування. Завдяки вам всім не байдужим, дитинка змогла полетіти в Данію на лікування, та на жаль очікування трошки інші... Стефанчику зробили сканування і на жаль результати показали що в дитинки дифузна форма захворювання - це по всій підшлунковій вузли, і потрібно було приймати рішення про видалення підшлункової 90%. Мама була у відчаї від такого результату, та лікарі все таки наполягли на операції, і Стефанчику видалили 70% підшлункової. Операція була дуже складною, а післяопераційни період страшним, та дякувати Богу він витримав, цукор став триматися краще, та їсть дитинка ще поки через зонд.

Мельничук Стефан

Стефанчику також зробили аудіограму і він чує на два вушка. Зараз відмінили капати глюклзу і цукор від їжі до їжі за 4 години знизився до 2,8, тому сьогодні почали колоти уколи (назву мама не запитала, та то не інсулін), і цукор піднявся до 9. Ще поки погано перетравлюється їжа, та дитинка грайлива і в настрої. Дуже шкода, та на жаль зовсім без ліків дитинці не обійтись. Вчора Стефанчику вкололи укол ( Lanreotide) і до понеділка будуть наблюдати стан цукру. В понеділок консиліум і будуть приймати рішення по цьому препарату. Можливо Стефанчику прийдеться пожиттєво колоти цей укол, один раз на місяць (він тримає цукор у нормі), і нам усім потрібно підтримати це маленьке янголятко!

Бережи вас всіх Господь за ваше добре серце!

Волонтер, Лілія Переходько


Прохання про допомогу від 04.01.18 р.

Дружба зі школи переросла в любов. Двоє нечуючих інвалідів створили свій маленький світ з назвою сім‘я. Незадовго вони вирішили стати батьками і дав Бог час, коли прийшла пора народжувати. Дуже хвилювалися як мама так і тато, та на все Воля Господа!

На жаль, після народженням синочка радість переросла в смуток. Настали тяжкі дні, місяці в обласній реанімаційній лікарні. 4 місяці в Охматдиті... і наче вирок діагноз: гіперінсулінізм. Гіпогліпемія з мутацією гена АВСС 8.

Мельничук Стефан

Плаче серце і душа дивитися, що переживає маленький Стефанчик. Уколи та таблетки по 5 разів на день, через кожні 3 години замірювати цукор і крові. Дані ліки викликають у дитинки постійну рвоту. Стефанчик не в змозі сам їсти, тому годують його через зонд. Надія, що цукор нормалізується згасає... та батьки продовжують боротися.

За допомогою не байдужих людей знайшлася клініка у Данії, яка готова прооперувати Стефанчика. Зараз дитину підтримують дорогими препаратами, шо б не вводити інсулін, тому що є шанси видужання. Після діагностики підшлункової та визначення місця ураження лікарі зможуть прооперувати і можливо в дитини буде як наслідок цукровий діабет, а як дасть Бог, то взагалі нормалізується цукор.

Мельничук Стефан

Та сума, яку потрібно зібрати, захмарна для двох інвалідів. Потрібно 27 тисяч євро, з яких дякувати Богу 6 тисяч євро зібрали волонтери Данії, і в нас на Україні вже зібрали 310 тисяч гривень (приблизно 9 400 євро). На сьогоднішній день потрібно зібрати ще близько 12 тисяч євро та на квитки на літак. Так як батьки глухонімі, контактує з людьми та лікарями бабуся Стефанчика Кузьмич Світлана.

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Просимо підтримати цю родину та дати шанс жити повноцінним життям!

Волонтер, Лілія Переходько

Картка Приватбанку: 4149 4978 5481 7758 Мельничук Оксана Анатоліївна

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Мельничук СтефанАнонсы