Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Литвинчук Андрій
Просмотров: 1568
Литвинчук Андрій Миколайович, 1997 р.н., с. Ставки, Житомирська обл.
Діагноз: остеосаркома проксимального відділу правої великогомілкової кістки

Новини від 30.05.18 р.

Гроші на лікування зібрані! Дякуємо!

+ 600 грн. + 160 грн.!


Новини від 23.05.18 р.

+ 360 грн! Поки Андрій хворіє, батько знайшов роботу в Києві в мережі магазинів АТБ. На жаль, замість обіцяних 7000 грн. на руки дали 2800 грн. Дуже просимо допомогти родині!

Новини від 22.05.18 р.

Це просто відчай... На хімію заступати вже на цьому тижні, а грошей на придбання хіміотерапії - не має... На карту надійшло 100 грн. Дякуємо дуже і просимо допомогти зібрати гроші на препарати, адже відкладати початок лікування просто не можливо!

Новини від 18.05.18 р.

Після чергового блоку ХТ, який він пройшов в Житомирі, Андрію потрібно їхати до Києві на перевірку. Після цього на нього чекає ще два блоки хіміотерапії. Андрій почуває себе зараз вже набагато краще, ходить уже з паличкою, навчився їздити на мопеді.

Черговий блок хіміотерапії вже повинен починатися через тиждень, якщо все буде добре з аналізами. Вартість препаратів цього разу буде не така велика, але батьки й на це не мають коштів. Разом з усіма допоміжними препаратами потрібно до 5 000 грн., також ще потрібно буде оплачувати комп’ютерну томографію.

Дуже дякуємо всім за підтримку Андрія і просимо допомогти зібрати кошти на наступну хімію.

Реквізити для надання допомоги:
Картка Приватбанку: 4149 4391 0331 6844 Литвинчук Микола Миколайович (батько)

Литвинчук Андрій


Ще + 1100 грн. + 200 грн. Дякуємо!


Новини від 13.04.18 р.

Дякуємо за допомогу! На картку надійшло 380 + 100 + 100 грн. В понеділок Андрій приїздить до Києва в Інтитут раку і відразу заступає на блок хіміотерапії. Наступний блок після цього буде через 2 тижні. Грошей на нього просто не має. Дуже просимо про допомогу!

Новини від 12.04.18 р.

«Я думав, що далі ми якось справимося самі, але грошей вже не має» - з такими словами зателефонував батько Андрія.

На днях Андрій заступає на черговий блок хімії в Національному інституті раку. На цей блок батьки зібрали кошти. Це близько 15 000 грн., не враховуючі розходи на лікування ускладнень від тяжких препаратів. Та попереду ще 3 блоки хіміотерапії і коштів не має. Потрібно зібрати до 50 000 грн. Сума для батьків дуже велика, тим більше родина вже виснажена довгим лікуванням.

Андрій вже ходить з паличкою, але морально починає вже занепадати. Батьки також майже у відчаї.

Дуже просимо допомогти Андрію та його батькам зібрати кошти і продовжити лікування. І просимо молитов.


Новини від 22.01.18 р.

«Я, тато Литвинчук Андрія, дуже вдячний всім небайдужим людям, які відгукнулися на нашу біду і допомогли зібрати кошти на операцію та частково на хіміотерапію, а також дякую Юрію та Марині, які оплатили ендопротез моєму сину. Щастя вам, здоров’я – це головне. Після одужання сина буду сам допомагати онкохворим дітям. Благослови Вас Господь. Батько Микола».

15 лютого Андрію зробили операцію – замінили уражену кістку ендопротезом. Наступного дня хлопець вже вставав на ноги і пробував ходити. Та попереду ще довге лікування – потрібно пройти ще 6 хіміотерапій. Дякуємо всім за допомогу! Просимо молитов за одужання!


Новини від 22.01.18 р.

Батько Андрія дуже вдячний за допомогу, але, на жаль, на картку надійшло тільки 450 грн. Це катастрофіно мало. Вже остаточно відома сума за ендопротез - це 38250 грн. Якщо Андрій гарно буде себе почувати, то операція відбудеться 6 лютого.

Залишилося дуже мало часу для сбору коштів на ендопротез. Батько Микола Миколайович не сидить склавши руки - він знайшов роботу в Києві у Фуршеті, щоб мати змогу заробляти хоч якусь копійку. Звертаємося до читачів з проханням допомогти зібрати кошти! Зараз для сім'ї важлива кожна гривня!


Прохання про допомогу від 17.01.18 р.

У дев’ятнадцять років молода людина повна сил та енергії, мріє, будує плани на майбутнє. В літку Андрій влаштувався в Києві на роботу і мріяв стати самостійним. Але несподівано почала боліти нога. Хлопець змушений був повернутися додому. Звернулися до лікаря, зробили комп’ютерну томографію. Лікарі нічого страшного не виявили і прописали курс антибіотиків. Та після двотижневого прийому препаратів біль не зменшився. Тоді Андрій разом з батьком поїхали до Обласної Житомирської лікарні і вже там лікарі повідомили батьку, що у сина рак, діагностувавши остеогенну саркому та направили на лікування до Києва в Національний інститут раку.

На батька Андрія ця звістка справила дуже сильне враження. За перші тижні хвороби сина Микола Миколайович частково посивів, але не склав руки. Почав шукати додаткову роботу, збирати кошти на лікування. За цей період Андрій пройшов 4 курси хіміотерапії. Батьки самі фінансово витягли це лікування. Та за 2 тижні у Андрія запланована операція, під час якої уражена кістка буде видалена і замінена ендопротезом. Вартість австрійського ендопротеза занадто велика для родини. Вирішили ставити вітчизняний ендопротез, вартість якого 32 000 грн. Крім цього вартість самої операції 10 000 грн. Після операції Андрій ще буде повинен пройти два-три курси хіміотерапії, що також не дешево.

Зараз батько звертається про допомогу у придбанні ендопротеза та оплати операції. Потрібно за два тижні зібрати 42 000 грн. З них 10 000 грн. вже вдалося зібрати самостійно.

Литвинчук Андрій

Сім’я Андрія з невеличкого села Житомирської області. Мама Андрія не працює – тримає господарство, за рахунок якого і живуть. У Андрія є ще два старші брати -24 та 26 років. Усі разом зараз збирають гроші на лікування Андрія, але суми вже не підйомні для родини.

Дуже просимо фінансової підтримки Андрію, якому в листопаді виповнилося лише 20 років. Також дуже просимо молитов!Анонсы