Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Лопан Олексій
Просмотров: 1216
Лопан Олексій, 32 роки, м. Київ
Діагноз: ДЦП

Прохання про допомогу від 24.01.18 р.

Друзі, зараз просимо вашої особливої УВАГИ!
Родині з Києва дуже потрібна допомога!

Вони мешкають удвох, мама й син. Олексію 32 роки і в нього ДЦП. Його мамі Людмилі 64. Кілька років тому в неї стався інсульт, і відтоді її здоров’я різко погіршилося. Проте біда, як кажуть, не приходить одна. Менше року тому помер її чоловік, батько Олексія – єдиний годувальник сім’ї. І тепер за сином доглядає лише вона. Попри страшний діагноз, Олексій має дуже життєствердну позицію. У нього багато інтересів. Він великий фанат баскетболу, малює надзвичайні картини, любить різноманітні виставки й концерти, а ще він просто в захваті від шахів. Та хвороба Людмили дала такі ускладнення, що проблемою став навіть звичайний похід до крамниці. І тепер Олексій дедалі рідше виїздить, не те що на якийсь захід, а навіть на звичайну прогулянку. Крім того, родині катастрофічно не вистачає мізерної пенсії на дорогі препарати, які потрібні їм обом. А ще Олексію вкрай необхідний новий візок, бо старий часто ламається й такий тяжкий, що мама просто не в силах його штовхати. Та все ж найбільше вони потребують людської турботи. Людмила розповідає: - мріє про «господаря на годину», бо нині банально нікому полагодити в квартирі кран, чи навіть просто замінити лампочку. Проте, найбільше потрібна поміч у догляді за Олексієм. Відремонтувати візок, виїхати з ним на прогулянку, або допомогти змішати фарби під час малювання. Крім того, Олексій був ви радий, аби з ним просто хтось пограв у шахи, а ще краще навчив нових комбінацій, бо ця інтелектуальна гра одна з не багатьох розваг, яка йому доступна.

Лопан Олексій

Отож, закликаємо всіх, хто має час та добре серце, не лишити в біді цих людей. Якщо ви можете допомогти по господарству, прогулятися з Олексієм, чи просто підтримати словом - звертайтеся за телефонами нижче, або напишіть Олексію повідомлення у facebook. Також, усі небайдужі можуть пожертвувати гроші на ліки та новий візок.

Номер банківської картки нижче. Навіть переказані вами 10 грн. стануть суттєвою допомогою для родини. Тож друзі, давайте всі разом допоможемо цим знедоленим людям і зробимо їхнє життя світлішим!

Олексій Терещенко

Лопан Олексій

Окремо сторінка Олексія на facebook: https://www.facebook.com/alexlopen

Контактні телефони:
ЛЮДМИЛА ЛОПАН – 098 442 27 38

№ Карти ПРИВАТ БАНК: Лопан Людмила Григорьевна
5168 7551 0489 7729

Лопан Олексій

Лопан ОлексійАнонсы