Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Протоієрей Микола Коваленко
Просмотров: 1536
Протоієрей Микола Коваленко, 1958 р.н., Полтавськая обл., с.Хомутець
Діагноз: Гіпертонічна хвороба III ст., 3 ст., ризик IV. Дисциркуляторна енцефалопатія III. Ішемічна хвороба серця. Нейрогенний сечовий міхур, хронічний простатит, сольовий діатез. Цукровий діабет 2 тип.

Новини від 20.03.18 р.

Добрий день!

Низько вклоняємося і дякуємо всім небайдужих людей за молитовну і фінансову допомогу протоієрею Миколаю.

Стан батюшки.
Якщо здоров'я дозволяє, потихеньку ходить, застосовуючи паличку або ходунки. Погода теж впливає на здоров'я, тиск, цукор - постійний контроль. Пьє таблеткі. Потребує реабілітації. Зібрані гроші: 27 000 грн.

З повагою, дочка Тетяна

Номер картки Приватбанку: 5168 7422 0803 8947 дочка Коваленко Тетяна Миколаївна


Новини від 27.02.18 р.

Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу. На картку прийшло близько 10 000 грн. На місяць родина витрачає на ліки близько 4 000 грн.

Пише матушка:

Дякуємо всім людей, які надають допомогу і молитовну і фінансову для лікування батюшки Миколая. Ми рятуємо один одного. Дякуємо за милосердя і доброту.

Стан батюшки:

Під наглядом він може сам потихеньку йти з паличкою, підтягуючи праву ногу, на не великі відстані. В даний час займається дефектолог, оскільки втрачена виразна мова. Співає і читає молитви, співає пісні, все це зберіглося в пам'яті. Їсть самостійно. Права рука не робоча, зрідка піднімається і ворушаться пальці. Інколи приходить масажист. Батюшка потребує реабілітації. Гіпертонія, і цукор під контролем.

Просила лікарів, щоб підібрали дешевше ліки, але залишили по тій же схемі та ще додалося більше болячок і ліків.

Діагноз: Це чудо Боже, що батюшка залишився живий…

З повагою, матушка Олександра

Коваленко Коваленко


Прохання про допомогу від 16.02.18 р.

Протоієрей Микола Коваленко прослужив 16 років, побудував Свято-Воскресенську церкву в с.Хомутець Полтавської Єпархії.

Діагноз: Гіпертонічна хвороба III ст., 3 ст., ризик IV. Дисциркуляторна енцефалопатія III (гіпертонічна, діабетична). Наслідки Гострого порушення мозкового кровообігу (ГПМК) за геморагічним типом за типом інсульт-гематоми та проривом крові в шлуночки. Ангіопатія судин сітківки обох очей. Ішемічна хвороба серця: Постінфарктний (ЕКГ) кардіосклероз. Серцева недостатність (СН) II А, Функціональний клас (ФК) II. Нейрогенний сечовий міхур, хронічний простатит, сольовий діатез. Цукровий діабет 2 тип.

Протоієрей Микола Коваленко

На даний момент знаходиться на 1 групі інвалідності після геморагічного інсульту (паралізована права сторона), діабет 2 ступеня, гіпертонія 3 ст. та інші хвороби. Батюшка потребує постійного догляду (не встає з коляски), матінка постійно поруч з ним, весь цей час не працює, коштів на лікування катастрофічно не вистачає. Просимо молитовної та матеріальної допомоги для подальшого лікування і реабілітації. Спаси вас Господь!

Протоієрей Микола Коваленко



Анонсы