Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Книженко Катерина Ігорівна
Просмотров: 1887
Книженко Катерина Ігорівна, 1990 р.н., м. Житомир Діагноз: агресивна В-клітинна неходжкінська лімфома, а саме В-крупноклітинна лімфома, багата Т-клітинами / гістиоцитами, тип не з В-клітин гермінативних центрів.

Прохання про допомогу від 20.02.18 р.

Звертаюсь до Вас - з проханням, надати будь-яку допомогу в лікуванні моєї доньки Книженко Катерини Ігорівни (1990 року народження, багатодітної матері 4-х неповнолітніх дітей).

На фоні головного діагнозу лікування Катерини дуже ускладнює наявність в'ялогранулюючої рани голови та шиї. Вторинна деструкція потиличної кістки, піраміди скроневої кістки з переходом на кістки основи черепа. Деструкція шийних хребців (остеоміліт) С1-С6. Гострий гнійний середній отит. Мастоїдит. Вторинна анемія середнього ступені важкості змішаного ґенезу.

Книженко Катерина

Зараз лікарі намагаються зробити все можливе, щоб її рана загоїлася, адже вона викликає великий біль і безпосередньо загрожує її життю та іі наявність заважає перейти до головної схеми лікування головного діагнозу

Разом з тим, вартість лікування лише на попередньому етапі складає для нас непідйомну вартість — від 1500 до 2700 грн. на добу - на сьогоднішній день.

За попередньою оцінкою лікування, лише на першому етапі буде довгостроковим. У разі зупинення запалювальних процесів та загоєння рани, наступним етапом є курс агресивної хіміотерапії і вже у разі успіху потрібна операція шийного відділу хребта, вставлення імплантатів і наступна реабілітація. Як ви розумієте - вартість плати яких для мене на сьогоднішній день непосильна.

Книженко Катерина

Благаю, Вас, відгукнутися на нашу біль і надати будь-яку посильну допомогу - за що, Вам будуть вдячні всі рідні і близькі люди, а в першу чергу діти - за врятоване життя їх мами.

Наперед вдячна за турботу та користуючись нагодою, висловлюю свою щиру материнську подяку.

Банківські реквізити:
Отримувач: Філія-Житомирське ОУ АТ «Ощадбанк» №10005/071, МФО-311647, Рахунок – 26251000146480, картка №5167490146212866, Остра Олена Володимирівна

ПриватБанк №5457 0822 8151 9061
Катерина Ігоревна Книженко

https://www.facebook.com/saveKatyaKnigenko/

Книженко КатеринаАнонсы