Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Лапа Ольга Ивановна
Просмотров: 1781
Лапа Ольга Ивановна, 1980 г. р., г. Подгородней Днепропетровской обл.
Мать-одиночка з двумя детьми, погорельцы

Новини від 10.01.19 р.

Майже рік тому в лютому на вашому сайті було виставлене прохання про збір коштів для Лапи Ольги, постраждалої від пожару, який вщент знищив дах будинку. З тих пір на картку Ольги надійшло близько 12 000 грн від небайдужих людей, які відгукнулися на прохання постраждалої. З тих пір завдяки пожертвуванням добрих людей та допомозі від держави вдалося відновити дах будинку та зробити його знову придатним для проживання. Направляємо вам фотографії будинку зараз з новим дахом. Також є фото проміжної стадії під час будівельних робіт, а також чеки про придбані матеріали. Ольга просить виставити на сайті слова подяки від неї та двох її доньок, Софії та Олександри.

З повагою, Андрій

"Шановні люди доброї волі! Рік тому ми попали у біду, залишившись без крову над головою після нищівної пожежі. Відразу ми не знали як зарадити нашій проблемі. Небайдужі знайомі порадили та допомогли виставити прохання про допомогу на цьому сайті. На щастя, світ не без добрих людей. Вони допомогли нам зібрати кошти для відновлення даху. Велика сердечна подяка всім небайдужим людям, які нам допомогли. Висловлюємо велику подяку команді сайту, які своєю працею допомагають постраждалим. Нехай з вами всіма завжди буде Божа благодать! Хай береже Господь Вас, рідних та близьких, Ваші домівки! Ми за Вас всіх будемо молитися. Ми ніколи не забудемо вашу руку допомоги, простягнуту нам в скрутну хвилину".

Лапа Ольга


Новини від 28.03.18 г.

Добрий день! На цей момент сума надходжень складає 11 700 грн. Дякуємо усім!

Новини від 19.03.18 г.

Добрий день!

На сьогоднішній день на прохання Лапи Ольги на збір коштів на відновлення даху надійшло 11 000.34 грн.

Ольга з двома доньками Сашою та Софійкою наразі проживають у брата Ольги Олега. З його ж допомогою надіються розпочати відновлення даху свого будинку з настанням більш теплої погоди. Не зважаючи ні на які труднощі сім'я намагається не втрачати оптимізму.

Ольга та іі доньки дуже дякують всім людям, які надали допомогу в непростій ситуаціі.

Прохання про матенріальну домомогу для відновлення житла актуальне.

Карта ПриватБанка для перечисления средств - 5168 7420 1547 7825

Адрес прописки и проживания: г. Подгородное Днепропетровской области, пер. Заречный, 8а


Просьба о помощи от 26.02.18 г.

Прошу оказать материальную помощь в сложившейся ситуации мне и моим детям. Я Лапа Ольга Ивановна, 1980 г. рожд. Проживаю в г. Подгороднее Днепропетровской области.

Несколько лет назад меня оставил муж, сама воспитываю двух дочерей-двойняшек 2004 г. рожд. Родителей уже нет в живых. В конце прошлого года перенесла операцию, которую сделали за деньги родственников. В довершение всех бед в результате короткого замыкания электропроводки 24 января 2018 г. в доме возник пожар, вследствие чего полностью сгорела крыша дома. Дом стал непригодным для проживания¸ а я со своими дочерьми осталась без крова над головой. Сейчас мы проживаем у брата. До сих пор проявляются последствия травмы, полученной после того, как меня сбил автомобиль в 1998 г. С тех пор я не могу полноценно работать на какой-либо работе. Вместе с дочерьми довольствуемся небольшими заработками от несложных работ, которые удается время от времени находить.

Прошу помочь мне собрать хоть какие-то средства на восстановление нашего жилища, поскольку одной мне с данной проблемой не справиться. Заранее благодарю всех небезразличных людей.

Лапа Ольга

Лапа Ольга

Лапа Ольга

Лапа Ольга

Лапа ОльгаАнонсы