Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Завгородній Артем
Просмотров: 3246
Завгородній Артем, 2015 р.н., м. Олешки, Херсонська обл.
Діагноз: медулобластома (злоякісне новоутворення головного мозку)


Всі новини про дитину на сторінці мами в ФБ: www.facebook.com/groupsПрохання про допомогу від 06.04.18 р.

У малюка виявили пухлину мозку

«В нашу родину прийшла велика біда. З 10 січня 2018 року Артемчик почав скаржитися, що в нього болить голова біля лобу. Ми звернулися до лікарів, де йому призначили лікування гайморових носових пазух. Проводили лікування, але результатів не було. Мама звернулася до обласної дитячої лікарні м. Херсон для подальшого обстеження та лікування, але покращення не наступало. Мама наполягла на ретельному дослідженні голови, де було виявлено "об`ємне утворення головного мозку ". І негайно направили до Києва, в Інститут нейрохірургії ім. Академіка Рамаданова», - розповідають рідні малюка.

Завгородій Артем

Малюку вже провели оперативне втручання- шунтування, але на цьому лікування лише починається, адже пухлина злоякісна і ставить під загрозу життя дитини.

Зараз батьки шукають клініку закордоном, яка візьме малюка на лікування, проте вони розуміють, що самостійно сплатити за лікування не зможуть і вже зараз просять небайдужих людей долучитися до збору коштів.

Завгородій Артем

«Для цього потрібні десятки тисяч євро. Сума лікування для родини не підйомна, тому просимо усіх не байдужих людей допомогти. Давайте допоможемо всім миром! Хто скільки може! Важлива кожна гривня», - просять рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги
Номер картки 5168 7426 0380 3705 Завгородня Ганна

Також створена Група допомоги Артемчику –
https://www.facebook.com/groups/271918583247663/?ref=group_header

Завгородій Артем

Завгородій АртемАнонсы