Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Штрикуль Юрій
Просмотров: 2106
Штрикуль Юрій, 11.11.2003 р.н., м. Полтава
Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, рецидив

Новини від 23.09.19 р.

10 вересня 2019 року перестало битися сердечко Юри. Просимо молитов за отр. Георгія і його батьків Юлію і Тараса.

Новини від 23.06.19 р.

Останні новини за сторінки мами в Фейсбуці

Зараз Юра перебуває в клініці Бамбіно Джизу в Римі. Після обстежень лікарі визнали необхідність проведення додаткового курсу хіміотерапії. По результатам цього курсу, якщо буде ремісія, вони вже вирішуватимуть про ТКМ. "Всім величезний привіт з Риму! Знаю що давно не писала ніяких звісток. Поки що радіти немає приводу, таке довгоочікуване ТКМ Юрі не зробили. Нещодавно пройшли знову декілька хіміотерапій, за день ввели в повну аплазію (нульові показники лейкоцитів та нейтрофілів, еритроцитарну масу капають раз у два тижні, тромбоконцентрат майже щодня), волосся висипалось, шкіра рук повністю облізла. Більше місяця знаходимось в лікарні, адже з такими показниками не можна виходити, хоча на вулиці неймовірна спека.Зараз Юра відволікає себе малюванням, зацікавився новою технікою, кожного ранку на обході лікарі переглядають нові малюнки.

У відділенні, де ми зараз проходимо лікування дуже приємний персонал, лікарка завжди забігає в палату зі словами "My friend", інфермєри Юру називають "Amore" та "Bello" , ще й обов'язково розціловують. Тож навіть мовний бар'єр для нього не перешкода, адже для нашого Юри вони випромінюють лише позитив.

Хочу подякувати всім, за вашу постійну підтримку, турботу, молитви - ми вас всіх любимо і поважаємо! Юра обов'язково здолає хворобу!"


Прохання про допомогу від 29.06.18 р.

Я до кінця не можу повірити в те. що відбулось — у Юри виявили РЕЦИДИВ! Ще на початку червня ми мріяли про літній відпочинок вдома, мріяли як наш учень нарешті піде до 9 класу, адже курс підтримуючої хіміотерапії закінчився. Але здійснивши 2 контрольні пункції кісткового мозку показали наявність бластних клітин, а це означає що гострий лімфобластний лейкоз повернувся.

І все починається знову: лікарняна палата, постійні крапельниці та блоки протирецидивної хіміотерапії, бо хвороба почала різко прогресувати. Ми вже пройшли І протирецедивний блок, який звичайно ж понизив показники крові: прокапали тромбоконцентрат (бо були вже 26), лейкоцити 1, але це добре, адже організм Юри відповідає на хімію. Зараз Юра майже постійно лежить — дуже болить все тіло, це наслідок хімії, та низьких лейкоцитів, але організм підтримують різними препаратами, адже шлунок так і залишився самим вразливим місцем.

Але це лише початок нашої чергової боротьби, тому що при виявленні раннього рецидиву лейкозу необхідна пересадка кісткового мозку, яку потрібно робити за кордоном від нерідного донора, що має підходити на 100%. А це величезна сума коштів, яку моя родина не в змозі оплатити. Тому звертаюсь до всіх небайдужих: допоможіть врятувати мого єдиного синочка, який найбільше зараз прагне просто ЖИТИ!

З повагою, мама

Реквізити для допомоги:
карта ПриватБанку 4731 2171 1282 4501
отримувач Штрикуль Юлія Сергіївна

Сторінка мами у ФБ
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012571682804&hc_ref=ARS7FJn6TEU0viHElICFkourO2V_PryOPmG7ubmgJMBt1X4KJoYbYpNmdABcGuS0dI0

Історія Юри
http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=1&id=2799

Штрікуль ЮрійАнонсы