Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Полінцев Вадим
Просмотров: 941
Полінцев Вадим, 7 років, смт. Новоархангельськ, Кіровоградської обл.
Діагноз: лімфолейкоз

Прохання про допомогу від 06.08.18 р.

В середині травня у Вадима піднялась температура 40 градусів, яка важко збивалась майже півтора місяці. Спочатку Вадим проходив лікування в Кіровоградській лікарі, де 2 тижні лікували пневмонію, потім 2 тижні пішло на різноманітні аналізи. Після чого взяли кістковий мозок і відправили в Охматдит та Інститут раку. В середині червня лабораторія Охматдити дала діагноз – лімфолейкоз, але на лікування не взяли, через брак вільних місць.

Батьки направили документи в спеціалізовану клініку в Білорусії. Лікарі клініки дaють 100% гaрaнтію нa виліковність, aле вартість лікування складає 45 000 євро на рік. Оскільки дитина не мала часу чекати, то батьки, зібрав за допомогую небайдужих людей мінімальні кошти, вирушили до клініки. Від 19 липня дитина знаходиться на лікування в Білорусі, але зібрана тільки половина необхідної суми.

Просимо допомогти Вадиму пройти лікування, тому що оплатити дороговартісне лікування родині не по кишені – батьки Вадима працюють у дитячому садочку: тато двірником, а мама – помічником вихователя.

Допомогти можна, перерахувавши кошти на картку «Приватбанку»:
5168 7554 2143 5609 (Полинцев Микола Валерійович, батько)

Полінцев ВадимАнонсы