Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Протоієрей Володимир Прищепа
Просмотров: 2400
Протоієрей Володимир Прищепа, с. Тарасівка Броварського району
Діагноз: рак сигмовидної кишки з метастазами в печінку (ліквідатор аварії на ЧАЕС)

Новини від 09.12.19 р.

Завдяки вашій допомозі, отець Володимир у жовтні завершив пкурс лікування з 6 хіміотерапій. Після перерви обстеження показало, що у легенях ще видно метастази і лікування потрібно продолжувати. На цей раз лікарі прописали дорогий препарат Аватсін. Усім миром (і родичі, які до цього не виходили на зв'язок і селищна рада і прості люди) родина зібрала гроші на 2 блоки хіміотнерапії і 6 грудня отець Володимир пройшов перший курс. 26 грудня буде другий курс, а на третій грошей не має зовсім. Просимо допомогти зібрати необхідну суму 80 000 грн. І просимо молитов! Картка ПриватБанку: 4149 4991 1613 2794 (Прищепа Володимир Іванович)

 

Телефон матушки Ольги: 067 103 90 26


Новини від 16.10.19 р.

«У престола стою. Не можу я оставити престол. Служу, приїжджаю додому і падаю замертво. За все Бога благодарю, що укріпляє, що люди допомагають» - розповідає по телефону отець Володимир. У батюшки просто вже не має сил, пухнуть руку, дихати важко і багато всього… Після курсу лікування хіміотерапією лікарі дали йому можливість відпочити. Далі потрібно робити комп’ютерну томографію і дивитися, як подіяло лікування. Дякуємо всім, хто допомагає батюшці. На картку прийшло 8400 грн. Ваша підтримка надзвичайно допомагає морально! Просимо молитов за отця Володимира і його матушку Ольгу.

Новини від 03.10.19 р.

Дякуємо всім, хто відгукнувся і допоміг отцю Володимиру.

Батюшка продовжує проходити лікування. Новий курс хіміотерапій почався в травні і на сьогодні отець Володимир пройшов вже 7 блоків. 1 жовтня був черговий блок хімії, потім за протоколом 14 днів таблеток, потім 6 днів відпочинку і знову потрібно буде заступати на черговий блок хіміотерапії. Після цього потрібно пройти комп'ютерну томографію і лікарі вирішуватимуть, що робити далі. Батюшка почуває себе не дуже добре, адже крім онкології у нього безліч інших хвороб, які проявилися після опромінення під час ліквідаціх аварії на ЧАЕС. Ще багато років тому йому спочатку поставили діагноз - «гостра лучова хвороба» на фоні якої з'вилися інші хвороби: цукровий діабет і «рак легенів». Під час однієї з операцій у Володимира обірвався тромб і він навіть пережив клінічну смерть.

Отець Володимир і матушка Ольга дуже вдячні за те, що люди не залишають їх біді. Ця підримка дає сили боротися з хворобами далі.

Ми знову просиму підримати отця Володимира фінансово і молитовно!


Новини від 29.01.19 р.

Отець Володимир з матушкою безмежно вдячні всім, хто відгукнувся на їх біду. Завдяки вашій допомозі отець Володимир зміг продовжити лікування.

Нагадаємо, що 30 листопада батюшка переніс складну операцію на легенях. Зараз у нього час від часу піднімається температура, комп’ютерна томографія показує, що в черевній порожнині збирається рідина і її потрібно відкачувати. Останній раз за КТ і встановлення трубки родина заплатила 10 000 грн. Загалом на карту надійшло 12 000 грн.

Надалі отцю Володимиру потрібно спостерігатися у лікаря, приймати антибіотики, потім лікарі будуть визначати подальше лікування. Але воно буде ще довгим, а грошей у родині не має зовсім. Отцю Володимиру зараз дуже важко фізично, адже він весь порізаний, має цукровий діабет і ще багато інших діанозів.

Батюшка з матушкою дуже всім вдячні за допомогу, за молитви. Просимо підтримати родину і допомогти продовжити лікування.


Прохання про допомогу від 20.12.18 р.

Клірик Бориспільської єпархії, настоятель храму на честь Різдва Богородиці в селі Тарасівка Броварського району, протоієрей Володимир Прищепа, потребує допомоги в лікуванні.

Батюшка Володимир до служіння священиком працював у 1986 році пожежником-ліквідатором в ЧАЕС, безпосередньо на реакторі. Там він дав обіцянку Богу, що якщо залишиться живим, то присвятить своє життя служінню Богу. Але Чорнобиль не пройшов безслідно для Прищепи Володимира. Спочатку йому поставили діагноз - «гостра лучова хвороба» на фоні якої з'вилися інші хвороби: цукровий діабет і «рак легенів». Під час однієї з операцій у Володимира обірвався тромб і він навіть пережив клінічну смерть. В 2007 р. він виконує обіцянку Богу і рукополагається в сан священика та направляється в село Тарасівка на посаду настоятеля новоствореної парафії.

До цього часу батюшка лікувався і підтримував здоров'я з Божою допомогою за свої кошти і дякуючи друзям та парафіянам. Проте страшна хвороба XXI століття у боротьбі за людське життя інколи здається сильнішою за людські старання. Нещодавно до букету хвороб отця Володимира додався ще один: рак сигмовидної кишки з метастазами в печінку. Минулого року батюшка переніс дві складні операції.

На даний час батюшка проходить повторний курс хіміотерапії. На дороге лікування у настоятеля віддаленої від столиці парафії незначні фінансові можливості.

Тому просимо помолитися і допомогти батюшці зібрати кошти на лікування та здолати хворобу.

Дякуємо! Дай Боже здоров'я нам усім!

Протоієрей Володимир Прищепа

Джерело: http://ioann-bogoslov.kiev.ua/news/262-svyaschenik-borisplskoyi-yeparhyi-yakiy-buv-lkvdatorom-na-chaes-znovu-potrebuye-nashoyi-dopomogi-u-lkuvannya.html


Анонсы