Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Матвієнко Дарина
Просмотров: 1786
Матвієнко Дарина, 2014 р.н., с. Ольшаниця Київської обл.
Діагноз: вивих тазобедренного суставу – потрібна операція

Новини від 09.04.2019 р.

Нашу Даринку відпустили на пару днів додому. Але це відносна свобода, тому що дитина ще на цілий місяць закована в гіпс і страждає через це. В середині травня вони з мамою приїдуть в лікарні і дівчинці повинні зняти гіпс. До речі, завтра у Даринки день народження – їй виповнюється 5 років.


Новини від 29.03.2019 р.

26 березня Даринку прооперували. Операція була дуже складна, заміть 3,5 годин тривала 5 годин, лікарям прийшлося викликати додаткових хірургів. Крім однієї пластини в ніжку поставили ще 2 спиці й 6 болтів. Поки Даринку турбує больовий синдром, незважаючи на знеболюючі препарати. Крім того дівчинку буквально закували в гіпс і тепер їй погано ще й від того, що вона не може вільно рухатися. Мала часто плаче.

Мама дякує всім хто допоміг їм фінансово, адже без вашої допомоги ця операція була б неможлива. Дякуємо за молитви і просимо молитов за Даринку, щоб її ніжка правильно зросталася і після зняття гіпсу вже не потрібні були додаткові операції.

ПИШЕ МАМА:

«Дуже дякую всім небайдужим. Адже завдяки вам моя донечка отримала шанс бути здоровою та щасливою. Нам дуже пощастило, що ми знайшли вас і ви не дали нам залишитися на самоті зі своєю бідою».

”Матвієнко

”Матвієнко


Новини від 12.03.2019 р.

Вчора Даринка мужньо пройшла всі аналізи і, на жаль, виявилося, що в неї підвищені лейкоцити. Дівчинка часто хворіє на ОРВІ і наслідки простуди далися взнаки, а це означає що операцію поки робити не можна. Сьогодні дівчинка з мамою ідуть додому підлікуватися і через 2 тижні повернуться в клініку знову. Попередньо операцію призначено на 26 березня.

Просимо молитов!


Новини від 11.03.2019 р.

Завтра у маленької Даринки операція. Вчора вони з мамою приїхали до Києва і поселилися у Травматологічнй клініці на Воровського. Тепер вони проведуть тут 2 тижні. Спочатку малій поставлять імплан, потім одягнуть ногу в гіпс. Через 2,5 місяці вони з мамою знову приїдуть в лікарню зняти гіпс і пройти курс реабілітації – малій будуть розробляти ніжку, щоб вона почала ходити. Якщо все піде добре, то цей імлант простоїть в нозі Даринки 2 роки – це дасть змогу вирівнятися ніжкам за довжиною. Після цього імлант виймуть і Даринка стане звичайною дівчинкою.

Дякуюємо всім, хто став причетний до того, щоб ця операція відбулася, адже мама самотужки виховує дитину і змогла зібрати тільки невелику суму.

Зараз дуже просимо молитов, щоб операція пройшла якомога успішніше. Сама Даринка сказала, що не боїться операції і всім передає привіт!

”Матвієнко


Новини від 28.02.2019 р.

Доброго дня!

Я мама Матвієнко Дарини, нещодавно зверталась до Вас за допомогою, адже доньці терміново потрібна операція на суглобові. Ми були дуже вражені та щасливі, коли завдяки небайдужим людям кошти на лікування зібрали так швидко. Навіть невірили, що звичайні люди так відгукнуться на чуже горе, бо обійшовши багато організацій чули відразу відмову.

Вже призначено дату операціі - 12 березня. Я сподіваюсь, що скоро моя донька зможе ходити рівно та без болю. Всі ми батьки, і розуміємо, що немає гіршого відчуття, ніж бачити як страждає дитина. Дуже дякую всім за допомогу. Бажаю всім хворим діткам швидкого одужання. Нехай Господь Вас береже.


Станом на 25.02.19 р. надійшло: 39 116.74 грн. Дякуємо і закриваємо збір! Операцію призначено на 12 березня!


Прохання про допомогу від 01.02.2019 р.

Маленькій дівчинці Дарині чотири рочки. Даринка любить малювати, робити різні саморобки, а ще вона дуже просить маму записати її на танці. Але Даринка не може повноцінно ходити через вроджену проблему - вивих тазобедреного суставу (одна ніжка коротша за іншу). Виправити таку ваду можна тільки хірургічно і бажано до 5 років. Адже чим старше стає дитина, тим складніше робити подібні операції і реабілітація буде складною.

Операцію потрібно робити в Інституті ортопедії та травматології в Києві в лютому місяці. За попередніми розрахунками вартість операції складає не менше 40 000 грн. плюс 12 000 імплант. Мама сама виховує Дашу, працює на пекарні, живуть в селі. Самотужки вона зібрала гроші на імплант, але сума за саму операцію дуже велика для родини.

Пише мама:

"Я, мати Матвієнко Дарини, звертаюся до Вас за допомогою, так як моїй донці потрібно терміново робити операцію, важлива кожна хвилина.

Потрібне відкрите усунення вивиху стегна, коригувальна остеотомія правого стегна та тазу. Незначну частину коштів я маю, але цього не вистачає, потрібно ще 40 000 грн. на операцію та реабілітацію. Самотужки зібрати кошти я не можу, оскільки я живу в без чоловіка, а мої батьки мають статус багатодітної сім'ї.

Працюю на пекарні, отримую мінімальну заробітну плату, але цих коштів вистачає тільки на прожиття.

Операцію робитимуть в місті Києві в Інституті ортопедії та травматології.

Прошу всіх небайдужих та всіх людей хто має можливість допомогти.

Маленька Дарина часто потерпає від болю у суглобах. У зв'язку з діагнозом порушено кровообіг і це призводить до частих захворювань, наслідком яких є лікування в стаціонарах з капильницями та антибіотиками.

Дякую всім небайдужим!"

Дуже просимо допомогти зібрати необхідну суму на операцію, яка планується на лютий місяць. І дуже просимо молитов за Дарью, щоб у малечі все було добре!

”Матвієнко

”МатвієнкоАнонсы