Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Кривошея Сильвестр
Просмотров: 1847
Кривошея Сильвестр, 10 лет, переселенцы из Донецка, живут в г. Ровно
Диагноз: сложное многокамерное кистозное образование правой почки (класс 3 по Bosniak), сопоставимое с кистозной нефромой (опухоль в почке)

Новини від 05.08.2019 р.

Дякуємо всім за помомогу родині!

Мама з сином знаходяться в санаторії, проходять реабілітаційний курс після видалення нирки.

ПИШЕ МАМА:

Це ми в Східниці . Сільвестр п'є воду з 3 джерел яку поописав йому лікар. Джерело 10, 1, 2 с тричі на день. Купили спеціальний кухоль для води і сухий спирт, щоб підігрівати водичку (рекомендація лікаря). Дякуємо всім!

”Кривошея

”Кривошея

”Кривошея

”Кривошея

”Кривошея

”Кривошея

”Кривошея

”Кривошея


Новини від 25.06.2019 р.

Дякуємо всіх небайдужих людей! Завдяки вам вдалося зібрати 16 000 грн. на оплату реабілітаційної путівки в санаторії для Сильвестра та його мами. Окрема подяка Юрію та Марині.

Пише мама:

Дякуємо вам, люди доброї волі, за підтримку нашої родини під час операції та після операційний період реабілітації. Милосердний Господь хай дарує Вам та вашим рідним здоров'я та успіх. Закликаємо перевіряти стан внутрішніх органів, бо на ранніх стадіях все лікується у наш час. 10 липня ми їдемо на реабілітацію у Східницю. Вдячні Вам.
Родина Кривошея.


Новини від 18.06.2019 р.

Ми знову звертаємося про допомогу для Сильвестра, сина отця Василя. Дитина зараз вдома, періодично проходить перевірку у лікарів. Нагадаємо, що хлопчикові була видалена нирка. Зараз Сильвестру потрібно пройти реабілітацію в спеціалізованому санаторії. Лікарі порекомендували Східницю. Мама знайшла пансіонат. Лікування, проживання з трьох разовим харчуванням коштуватиме 1150 грн. на добу. Сильвестру потрібно бути менше 12 днів. Загальна вартість - 13800 грн. + 500 грн. на квитки. Дуже просимо допомогти зібрати необхідну суму!

Реквізити для допомоги:
Kарта Приватбанку 5168 7422 3268 3452 , одержувач - Кривошея Яна Костянтинівна


Новини від 08.05.2019 р.

Дякуємо усім за допомогу! Хлопчика вже прооперували і вони з мамою вдома. Завдяки допомозі багатьох небайдужих людей, нам вдалося зібрати гроші на операцію. З усіма витратами операція обійшлася в 60 000 грн. Дякувати Богу, зібраних коштів якраз вистачило на всі витрати.

Пише мама:

Христос Воскрес! Сільвестр вже почуває себе краше. Я йому роблю перевязки, ще шви незняли. Потихеньку вже ходить, трохи нахилений в бік. Всім людям дуже вдячна за підтримку, добрі слова, молитву, гроші . Я не знаю, щоб я без Вас, мои дороги брати і сестри робила би, одиній людині з цим дуже важко справиться. За все вдячна вам. Ми ще чекаємо на результати дослиджень. Весь Інститут схвильований побачиним зразком . Поки що тяжке очікування . Але життя тривае и ці святкові дні тому підтверження. Ще раз прошу Ваших молитв.


Просьба о помощи от 11.04.2019 г.

С просьбой о помощи обращается молодая многодетная семья священника. Отец Василий Кривошея переехал с женой и детьми в 2014 году из Донецка в Ровно. Сейчас в семье случилась беда со старшим сыном Сильвестром. Врачи поставили мальчику неутешительный диагноз - сложное многокамерное кистозное образование правой почки (класс 3 по Bosniak), сопоставимое с кистозной нефромой (опухоль в почке). Сильвестру предстоит операция по удалению одной почки. Поездка в Киев в Институт урологии предстоит через неделю.

Тех средств, что удалось собрать через соцсети на операцию и восстановления не хватает. После операции врачи рекомендуют обязательно пройти реабилитацию в специализированном санатории. На это тоже нет средств.

”Кривошея

В семье растет еще двое маленький детей 5-ти и 8-ми лет. Очень просим помочь отцу Василию и матушке Яне собрать средства на операцию и лечение! И просим молитв о благополучном исходе операции!

”Кривошея

”Кривошея

”КривошеяАнонсы