Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Пліщук Микола
Просмотров: 1522
Пліщук Микола, 2001 р.н., м. Житомир
Діагноз: метапластична карцинома

Новини від 24.06.2019 р.

Дякуємо всім за допомогу! Завдяки загальним зусиллям вдалося зібрати біля 50 000 грн. на подальше лікування Колі. Після високодозної хіміх хлопчик зараз вдома, набирається сили, а лікарі будуть визначатися з протоколом лікування.

Пише бабуся:

Добрий день!

Ми дуже вдячні за допомогу. Коля зараз знаходиться вдома, почувається краще. На контролі в онколога крові, потім КТ, осциотиграфія, консультація променевого терапевта радіолога для визначення доцільності проведення радіоізотопноі терапіі. Це обстеження, щоб визначить пухлину, звідки ідуть метастази. У Колі калорійна іжа, ходить на прогулки, позитив на виздоровлення, компютерні ігри. Дуже хороший хлопець, помічний, ніколи нікого не скривдить, кусочком бутерброда завжди поділиться. Це Ангел від Бога. Дякуємо Богу і Вам.


Прохання про допомогу від 28.05.2019 р.

З проханням про допомогу звертається родина Пліщуків з Житомира. Рік тому в родині сталася біда – захворів єдиний син Микола. Сам батько Андрій в наслідок ДТП у 2015 році став інвалідом, мама також 2 роки тому проходила лікування онкозахворювання і також має інвалідність. Весь цей час батько стараєвся самостійно заробляти кошти на лікування сина, допомагали родичі. Але зараз родина потребує сторонньої допомоги і молитов.

ПИШЕ БАТЬКО:

На початку травня 2018 року наш син Пліщук Микола почав скаржитися на болі в поясниці та в лівому плечі. Звернулися до місцевих лікарів, були призначені уколи, які допомагали тільки на короткий строк. Наприкінці травня Микола повернувся з прогулянки на велосипеді і поскаржився на головний біль. Наступного дня ми помітили в нього на голові у скроневій області зліва невелику гульку. Почекали 2-3 дні з надією, що можливо вкусила комаха і гулька пройде сама. Потім звернулися до терапевта. Лікар призначила компреси, які також не допомогли.

”Пліщук

Після цього сину зробили томографію, на якій виявили недоброякісну пухлину. Нас направили до Київського інституту нейрохірургії, де пухлину було видалено. Після операції було проведено остеографію скелета та томографію і результат став невтішний. Було виявлено багато «очагів» захворювання в різних місцях. Нас було направлено до Київського інституту раку на лікування.

З липня місяця 2018 року нам було призначено курс хіміотерапії. Так, як матеріальний стан нашої родини не дозволяв проходити довгострокове лікування в Києві, то 10 курсів хіміотерапії ми пройшли за місцем проживання в Житомирі. Результат лікування зі слів лікарів: є покращення, але більша частина пухлини залишилася. Тому нам запропонували пройти курс високодозної хіміотерапії, яку роблять тільки у Києві.

З 15 травня 2019 року мама з дитиною знаходяться в Києві у відділенні онкології у стерильному боксі на високодозній хіміотерапії. Я знімаю квартиру, так як кожен день потрібно готувати їсти та прати і прасувати постільну білизну для боксу, купувати ліки.

З невпевненістю розраховую на наш матеріальний стан, так як я маю проблеми зі здоров’ям. В наслідок ДЦП у 2015 році зараз я маю інвалідність 3 групи. Наша мама також інвалід 3 групи в наслідок онкозахворювання, яке перенесла 2 роки тому, приймала хіміотерапію. Рідня майже не допомагає, деякі навіть перестали виходити на телефонний зв’язок. Найближчі родичі допомогли матеріально хто скільки зміг, щоб зібрати кошти на поїздку та лікування.

З повагою, батько Андрій

”Пліщук

”ПліщукАнонсы