Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Лимар Лідія
Просмотров: 1362
Лимар Лідія
Діагноз: тяжкий стан після ДТП

Новини від 02.01.2020 р.

Хочу ще раз подякувати всім за підтримку, за надану допомогу!
Слава Богу, мама почала самостійно виходити з дому. Може самостійно ходити до церкви, навіть допомагає прибирати в храмі після служби. Ще залишаються деякі проблеми зі станом здоров'я, але надіємося, що головна небезпека минула.
Прошу молитов.
Дай Бог всім здоров'я!

З повагою, Владислав

Новини від 11.09.2019 р.

Добрий день!

Дуже дякую всім за підтримку, за надану допомогу. Слава Богу мама жива. Її вже перевели у відділення ортопедії. Стан ще важкий: залишається паралізована рука, слабо відчуває одну ногу, декілька разів відкачували рідину від легенів, болять ребра, важко ковтати їжу, сісти на ліжку можна тільки за чиєюсь допомогою. Лікарі говорять, що лікуватись треба ще довго. Я радий, що мама жива. Прошу молитов за здоров'я Лідії. Дай Бог всім здоров'я!

З повагою, Владислав

Прохання про допомогу 28.08.2019 р.

Нашому волонтеру терміново потрібна допомога! Мама Владислава знаходиться в реанімації в тяжкому стані після ДТП – жінка їхала на велосипеді і її збив автомобіль. За два тижні перебування в лікарні родина витратила всі збереження. Батько Владислава помер декілька років тому, у брата багатодітна родина – 4 діток. Дуже просимо допомогти фінансово і молитовно!

«14 серпня маму збила машина. Мама перебуває у реанімації у тяжкому стані. Травма голови, перелом черепа, внутрішній крововилив черепа, травма головного мозку, частково параліч правої сторони тіла. Переломи ребер обох сторін, обрив легені, пневмонія легені. Щодня на ліки витрачаємо близько 1900-2000 грн. Лікарі говорять, що у реанімації потрібно лікуватися не менше двох тижнів і на лікування щодня потрібно витрачати не менше ніж зараз.

Прошу молитов за здоров'я Лідії. Спаси всіх Господь!»

Карта ПриватБанку 5168 7554 3913 7882 Лимар ВладиславАнонсы