Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Черненко Анна
Просмотров: 1726
Черненко Анна, 1979 р.г., с. Перейма, Одеської обл.
Багатодітна родина - 9 дітей

Новини від 18.11.2019 р.

Дякуємо усім за допомогу Анні. Зараз жінка змушена вирішувати проблеми з квартирою, з пропискою. Від попередніх мешканців залишився борг за комуналку біля 30 000 грн. До неї приїхала її 10-річна дочка і вони разом пройшли лікування у стоматолога. Перехворіла на простуду старша дочка. Також жінка спостерігається у лікарів щодо проблем з печінкою. Вдома в селі це вже буде зробити дуже важко. Але не все це потрібні кошти.

Просимо підтримати фінансово родину, в якій уже дев’ятеро діток. Зараз починається сезон простуд і всім потрібно купувати ліки, а самій меншій дитині дуже потрібні памперси. Для опалення взимку будинка потрібно закупити дрова, а це приблизно 15 000 грн.

Номер картки в Приватбанку: 5168 7453 0232 5599 Черненно Ганна Ігорівна


Новини від 17.10.2019 р.

Дякуємо всім, хто допоміг Анні. Жінка і її малюк наразі забезпечені теплим одягом: курточками, комбінезонами, одіялами, деякі речі Аня навіть змогла передати свій старшій дочці, яка навчається в училищі при Голосіївському монастирі. Також Анні завезли в квартиру ліжко, тумбочки, кухонні меблі, передали дитячу коляску. До цього вона знаходилася просто в пустій квартирі з одним матрацем.

Зараз Анна проходить лікування у стоматолога. На жаль, після пологів у неї загострилися проблеми з печінкою, потрібно здавати розгорнуті аналізи, які коштують 2400 грн. + 940 грн. Після цього потрібно буде проходити дороговартісне лікування. Анна тримається надзвичайно стійко, проявляє оптимізм, але їй також надзвичайно складно і важко фізично.

Дуже просимо допомогти фінансово для проходження лікування! І просимо молитов!


Новини від 07.10.2019 р.

Після розміщення прохання Анна отримала декілька телефонних дзвінків. Пообіцяли дитячу коляску, але не зимову. Речей у Анни ні для себе, ні для дитини не має. І залишається питання з зимовою теплою коляскою.

Розміщуємо банківські реквізити, щоб мати змогу придбати необхідні теплі речі.


Прохання про допомогу від 04.10.2019 р.

Місяць тому Анна народила дев’яту дитину, маленького Георгія. Анна киянка, тому прийняла рішення народжувати в Києві. Наразі вся сім’я, діти з чоловіком, проживають в селі Одеської області, куди родина змушена була переїхати 10 років тому через квартирне питання. Родина Черненко – віруючі, церковні люди, старша 17-літня донька навчається на відділенні регентів в училищі при Голосіївському монастирі.

Зараз Анні дуже потрібна зимова коляска для дитини, тому що старі коляски просто вбиті. Потрібні теплі речі для маленького Георгія, памперси на майбутнє 6+ кг. Приблизно тиждень Анна буде в Києві, тому що у неї виникли проблеми зі здоров’ям і потрібно пролікуватися. Також потрібні теплі жіночі речі, тому що жінка приїхала в Київ ще в серпні і не думала, що прийдеться затриматися до осіннього похолодання.

Так сталося, що раніше родина надала свою київську квартиру знайомій жінці з дочкою, які забрали з квартири всі меблі. Якщо у вас є старі речі для кімнати чи кухні, жінка залюбки їх прийме, щоб мати змогу здавати кімнату.

Анна проживає по просп. Ватутіна (відразу біля Московського мосту). Номер телефону: 066-942-18-66

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Черненко Анна

Черненко АннаАнонсы