Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Кепін Дмитро
Просмотров: 2249
Кепін Дмитро, 45 років, м. Київ
Діагноз - хвороба Крона (хронічне неспецифічне гранулематозне запалення шлунково-кишкового тракту)

Новини від 05.04.20 р.

Добрий день !

Надійщло 1000 грн від Ігоря Васильовича Ремеза, за що вельми вдячний.

У батька стан дуже важкий. Він пересувається з болями вдома та недалеко будинку. На цьому тижні повинен зустрінутись з головним урологом-онкологом Міністерства оборони країни проф. Головко Сергієм Вікторовічем, а 14 травня з проф. урологом-онкологом Сакало Валерієм Севастьяновичем з приводу тактики подальшого лікування. Окрім цієї проблеми, поглибилось проктологічне батькове захворювання. Призначене лікування проктолога доктора Матяшина Михайла Гнатовича.

У мене змінилась картка. Ось нові реквізити:

Карточка Приватбанка 4731 2196 1357 7356 Кепин Дмитрий Владимирович (Кепін Дмитро Володимирович)


+ 1000 грн.

Новини від 02.04.20 р.

Добрий день!

Надійшло 2000 грн. Ми з батьком вельми вдячні небайдужим людям, які відгукнулись на наше звернення. Батькові вчора ставили онкокрапельницю. Повторно призначена на 30 квітня (речовина замети). Стан у нього важкий. Сильні болі у кістках та щелепі. Постійний прийом також 1 таб на ніч вістамід. Також вже другий тиждень проходить лікування у стомотолога (виділення гною, заміна пломб, коронок). На завтра призначено хірургічне втручання.

Я приймаю постійно салофальк 500 чотири рази на день по 1 таб. Стан важкий.

Дмитро Володимирович


Новини від 20.03.20 р.

Добрий день!

Надійшло ще 1000 грн від Морозової Дар'ї Сергіївни, за що ми з батьком вельми вдячні. У цій складній ситуації ми вдвох потребуємо коштовного тривалого лікування, адже наших коштів не вистачає. У батька пенсія 4500 грн, а у мене зарплата у Національному науково-природничому музеї НАН України (науковий ступінь кандидат історичних наук) становить 6300 грн, яка повністю не виплачувається з обмеженням державного фінансування.

У батька наступні захворювання: неспецифічний виразковий коліт, Са передміхурової залози з метостазами у кістках, IV стадія раку, Т...4...N...x...M_1, II клінічна група IXC Атеросклеротичний кардіосклероз. ГХ II cт.... СН I, хронічне запалення трійчастого нерву. З 26.02 2020 по 03.03. 2020 р. у КМКЛ № 2 Лікарні Дніпровського р-ну проведено паліативне лікування, хіміотерапевтичне. Введення біосфонатів та гормонотерапія. Курс хіміотерапії продовжити через 28 днів та гормонотерапію. Проведено рентгенологічне, ендоскопічне, кардіологічне, радіоізотопне, УЗД, імунологічне, гісто-цитологічне дослідження та ін. Повторити у квітні. Ліки: постійно Вістамід 150 мг (на місяць 3,5 тис. грн.), Предуктал МР, Вкстінорм, Роксера 10 мг, Тонорма 10 мг, енап 10 мг, габантін 300 (2 тижні),Лірика 75 мг (2 тижні), карбамкомед Форте пеазепін-ФС 200 мг, Кальцій-Д 3, Нікомед Форте (між крапельницями). Загальна вартість ліків на місяць у батька становить 10 тис. грн.

У мене 8 липня 2019 р. встановлений діагноз - неспецифічний виразковий коліт (хвороба Крона (?) субтотальне враження середнього ступеня важкості. Призначений постійний прийом препарату Салофальк 500 (виробник Німеччина) чи Асокол 800 (виробник США), чи Пентакор 800 (виробник Італія). На місяць препарат коштує 8 тис. грн. У зв'язку з епідемією лікар переніс обстеження. Проводити контроль лабораторним шляхом - спецаналізами 1 раз на 3 тижні (вартість 1000 грн).

За своїм діагнозом я не маю державних пільг і не маю змоги придбати і проводити регулярно обстеження. Уся діагностика проводиться теж платно. У батька така ж ситуація.

Тому ми з батьком звертаємось до небайдужих людей у нашій безвихідній ситуації. Всім ми вклоняємось, хто відгукнеться!

Дмитро Володимирович


Новини від 13.03.20 р.

Добрий день!
Надійшло 1000 грн від Ігоря Васильовича Ремезарезня призначена . Вельми йому вдячний за допомогу.
На 23 березня призначена колоноскопія, потім RRS. Після цього він буде вирішувати про подальше моє ліквання (амбулаторно чи у нього (стаціонар) - лікарня № 18 (Проктологічний центр).
Дмитро Володимирович


Новини від 26.02.20 р.

Добрий день!

Батькові сьогодні ставили онкокрапельницю. Сказали, що її постійно потрібно буде ставити до кінця його життя. Одна на місяць (речовина Замети, виробник Швейцарія). Крім того і таблетки Вістамід 150 мг (виробник Іспанія). Прийом щоденний - 1 таб. на ніч. Постійний контроль PSA. У п'ятницю він знову здає платні аналізи.

Ще надійшло 1000 грн. Особливо хочу подякувати Ремізу Ігорю Васильовичу, який мені декілько разів допомагає у цій скрутній ситуації з лікуванням.

Дмитро Володимирович


Новини від 18.02.20 р.

Добрий день!

Надійшло ще 1100 грн. Велике Всім спасибі!

Батькові 28 лютого потрібно знову ставити онкокрапельницю (речовина Замета). Зараз ще він і на лікуванні у проктолога. Батько пільг жодних немає.

Був у лікарні № 18. Призначили на 2 березня колоноскопію (вартість 2600 грн.). Безкоштовного нічого не має.

На работі написали заяви на відпустку за свій рахунок. Припинено фінансування. 11 березня засідання. Невідомо, що буде. Шукаю роботи...Але, нічого не знаходжу.

Дмитро Володимирович


Новини від 04.01.20 р.

Добрий день!

Надійшло ще 1970 грн.

Велика вдячність Всім, хто відгукнувся на наше з батьком звернення.

Батькові проф. Валерій Севастьянович Сакало призначив чотири онкокрапельниці Замета. Одна на місяць Вартість 5000 грн. На наступному тижні будуть ставити першу у хіміотерапевтичному кабінеті у лікарні по вул. Попудренка, 36. Завтра у приватній лабораторії він здає аналізи PSA. Такі два аналізи він повинен також робити один раз на місяць впродовж прийому крапельниць. Динаміка батькової хвороби порівняно з вереснем погіршилась.

З вдячністю,
Дмитро Володимирович


+ 2810 грн. + 500 грн.

Новини від 04.01.20 р.

Добрий день!
Ми з батьком дуже вдячні за допомогу. На карту надійшло 5728 грн.
Стан мій погіршився на днях.
Проктолог не знижує дози. Вийшли з ладу печінка, нирки.
Терапевт призначила додаткові агалізи, ціна 2000 грн. А ліки ростуть і ростуть...
У батька "полетіли" зуби. Потрібно буде робити штучні щелепи.
8 січня він зможе бути у онколога-уролога. Йому зателефонували, що його лікаря не буде. Буде він тільки 16 січня. Ніхто крім проф. Сакало батьком не збирається займатися.
Дякую всім за допомогу!

Дмитро Володимирович


Новини від 29.12.19 р.

Надійшло ще 1000 грн.

Окрім моєї хвороби Крони, я постійно знаходжусь під наглядом міського офтольмологічного центру з приводу короткозорого астигматизму високого ступеню важкості. У мене постійний прийом очних крапель: візіліотон, тауфон, калій-йодід, офтан-катахром та уколи препаратом Метамакс. Це все чергується. Постійна діагностика.
Ми з батьком вельми вдячні всім, хто відгукнуся. Хай всіх береже Господь!
З вдячністю,
Дмитро Володимирович

Новини від 26.12.19 р.

Дмитро та його батько потребують допомоги!

Обидва чоловіки мають дуже серйозні діагнози, які потребують лікування дорогими препаратами. Нелікування призведе до летального результату. Невеликої зарплати наукового співробітника Дмитра та пенсії батька не вистачає на лікування. Загальна вартість препаратів більше 10 000 грн. щомісяця. Ситуація просто безвихідна. Вся надія на допомогу людей.

Пише Дмитро:

Батько приймає препарат Бікалутамід-тева 150 мг (виробник Ізраїль). 1 таб. на добу Термін 3 місяці. Вартість: 3200 грн. У батька діагноз: 4 ст. стадія раку передміхурової залози з метостазами у хребті. Турбують болі. Так він і живе.

Я продовжую пити Салофальк 500 по 4 таб. 2 рази на день та Азатіопрін 0,5 г 2 рази на день. Стан середньої важкості. Моя вага 52 кг.

Карточка Приватбанка 4149 4991 2785 8437 Кепин Дмитрий Владимирович (Кепін Дмитро Володимирович)


+ 1000 грн.

Новини від 25.11.19 р.

Дякую за допомогу - на картку надійшло 3771 грн.

Сьогодні батько був у поліклініці в Інституті раку. Хіміотерапію лікарі не радять робити, адже у батька неспецифічний виразковий коліт. Розписали гормональні уколи та ліки. На неділю призначили радіоізотопне дослідження кісток. Орієнтовна вартість лкікування на місяць десь 20 000 грн.


Новини від 21.11.19 р.

Біда не приходить сама. У 2015 році Юрій втратив матір, за якою доглядав біля 2-x років. За словами лікарів ці події могли спровокувати хворобу Крона, яка могла безсимптомно початися ще у 2016 році разом з виразкою шлунку. Зараз Дмитро при зрості 188 см важить всього 49 кг. Також у нього дуже низький зір – 20 одиниць. Щомісяця Дмитру потрібні ліки на суму, яка перевищує його зарплату. Але найгірше те, що декілька днів тому у його батька діагностували онкологію і батько потребує терміного лікування.

Дорогие Братья и Сестры!

Я, Кепин Дмитрий Владимирович, младший научный сотрудник, кандидат исторических наук Национального научно-природоведческого музея НАН Украины обращаюсь к Вам за помощью в лечении моей неизлечимой болезни – неспецифического язвенного колита (болезнь Крона). Диагноз установлен в начале 8 июля 2019 года. Зарплата у меня 6300 грн и больше доходов нет. Эта болезнь требует постоянного лечения, чтобы избежать летального исхода, т.к. открывается массированное кровотечение. Данное заболевание может перерастать в онкопроцесс. Со стороны государства не предусмотрены по этому диагнозу льготы на приобретение лекарств и группа инвалидности.

С момента подачи просьбы на Ваш сайт от 11 сентября 2019 г. мне удалось собрать 8 тыс. грн на лечение. Сейчас я чувствую себя лучше. Но мне постоянно надо принимать лекарство Салофальк 500 в таблетках, а также до 1 апреля препарат азатиоприн 0,5 г (50 мг) и повторить комплексное обследование. Стоимость моих препаратов на месяц составляет 7 тыс. грн. Но, цена все время варьируется. На 1 марта врач назначил обследование с возможной госпитализацией.

У меня есть отец Кепин Владимир Дмитриевич (23.02. 1947 г.) – пенсионер (пенсия 3200 грн.), которому 13 ноября 2019 года поставили онкодиагноз: изменения в периферических отделах предстательной железы справа – Са, ПГЗ, КТ – признаки вторичного остеосклеротического поражения костей скелета в сравнении с исследованием от 19.06.2019 г. КТ - динамика отрицательная. Паховые грыжи двух сторон с вовлечением петель подвздошной и сигмоидной кишки. Кисты печени. Кисты почек. Врач рекомендует пойти химио- и радиотерапию, чтобы замедлить процесс. Больше в этом случае ничего нельзя предпринять. Все лечение очень дорогостоящее.

Кепин Владимир Дмитриевич

У моего отца также болезнь – неспецифический язвенный колит с 26 лет.

Я и мой отец будем благодарны всем, кто откликнется на нашу просьбу.

Да Хранит Вас Господь!


Новини від 19.10.19 р.

Здравствуйте!

Хочу выразить искреннюю признательность всем, кто откликнулся на мое обращение. С момента появления объявления собрано 8 000 грн. Это дает мне возможность покупать лекарства по моему диагнозу.

Я оказался в безвыходном положении. Вчера еще на руках у меня оказался и отец (онкология по урологии).

Пусть хранит Вас Господь!

Всем Братьям и Сестрам выражаю глубокую признательность!

Дмитрий Владимирович Кепин


Новини від 18.10.19 р.

Дякуємо за допомогу Дмитру. На картку надійшло біля 7000 грн., але Дмитру потрібно лікуватися ще довго. За прогнозами лікарів тільки через рік можна буде говорити про динаміку лікування.

Дуже просимо допомоги для продовження лікування.


Прохання про допомогу від 11.10.19 р.

В Євангелії розповідається про зцілення розслабленого в Капернаумі, якого принесли до купелі його друзі і по їх вірі Господь зцілив чоловіка. Сьогодні Олена звертається до нас про допомогу для свого одногрупника по Університету.

"Друзі, необхідна допомога чудовій людині Дмитру Кепіну, який потрапив у безвихідь і потребує вашої допомоги.

Дмитро Кепін український вчений, 45 років, сильно захворів в липні цього року. Лікарі поставили Дмитру діагноз – хвороба Крона, що приводе до кровотечі та втрати свідомості, якщо не приймати ліки.

Дмитро Кепін працює молодшим науковим співробітником в Національному науково-природничому музеї НАН України, кандидат історичних наук.

Дмитру прописані такі ліки: Cалофальк 500 1 таб, 4 раза на день, Буденофальк у капсулах 0.3 по 1 кап., 3 рази на день, Азатіопрін 0.5 по 2 рази на день (6 місяців), мікроклізми Салофальк 4.0 по одній (місяць).

Вартість лікування: 20 тис. грн на місяць.

Батько: Кепін Володимир Дмитрович 1947 р.н., пенсіонер.

Зарплата Дмитра - 6300 грн.

Прописані ліки коштують на порядок вище, ніж зарплата Дмитра.

Якщо Дмитро перестане приймати ліки, відкривається кровотеча і він втрачає свідомість. З ліками може працювати.

Окрім батька у Дмитра нікого немає. Зарплати не вистачає.

Хвороба у Дмитра спадкова. Багато років тому такий діагноз поставили його батьку, лікування принесло полегшення і з часом хвороба перестала прогресувати. Дмитру зараз терміново необхідно пройти курс лікування, щоб зупинити розвиток хвороби."

Кепін ДмитроАнонсы