Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Карпов Олег Костянтинович
Просмотров: 1105
Карпов Олег Костянтинович, 31.06.1970 г.р., с. Малютинка Київської обл.
Даігноз: рак кісток

Новини від 20.05.20 р.

Дякуємо всім, хто допоміг родині в скрутні часи. Ваша підримка в першу чергу була моральною підтримкою для сім'ї, яка в один момент опинилася в безвиході.

На жаль, вчора ввечері серце Олега Костянтиновича не витримало і перестало битися. Просимо молитов за упокій н/п р.Б. Олега.

Родина безмежно вдячка всім за допомогу і підримку!


+ 2000 + 3190 грн.

Прохання про допомогу від 11.05.20 р.

На сьогоднішній день стан Олега незмінно тяжкий, він перебуває в реанімації. Сім'я потребує фінансової допомоги, адже кожен день підтримки життя Олега коштує близько 600 грн.(це виключно медикаменти), а ще потрібно доплачувати нянечкі за щоденне проведення особистої гігієни і найближчим часом зібрати кошти на похорон. В реанімації чергова лікарка прямо і сердито сказала: "Немає грошей - забирайте додому". Оскільки Олег не транспортабельний і знаходиться на кисневій підтримці, без якої він задихнеться - забрати його додому немає змоги. Тому, просимо всіх небайдужих людей допомогти Олегу прожити останні дні під наглядом лікарів, бо кожна людина заслуговує на підтримку і небайдужість.


+ 4000 грн. Дякуємо!

Прохання про допомогу від 06.05.20 р.

Термінової допомоги потребує багатодітна православна родина.

У сім'ї сталося горе, захворів батько - онкологія, рак кісток. Два місяці тому у Олега Костянтиновича з’явилися болі, через карантин ніяк не вдавалося проти обстеження. Стан стрімко почав погіршуватися, родина звернулася в приватну клініку, після обстеження чоловіка негайно швидкою доставили в обласну лікарню Києва. З суботи Олег Костянтинович знаходиться в тяжкому стані в реанімації, метастазами уражений весь організм.

Родина проживає в селі Київської області і не має можливості навіть навідувати хворого. Тільки щоденне перебування в реанімації потребує до 2000 грн, а таксі коштує більше 600 грн.

Сім'я виховує трьох діток - 14, 10 та 2 роки. Хлопчик 14 років - на приході допомагає пономарем. Мати знаходиться в декретній відпустці. Лише батько заробляв для сім'ї гроші.

Зараз всіма справами займається рідна сестра Олега Костянтиновича. Родина в повному розпачі, адже через карантин ніхто не може працювати і грошей не має зовсім, ні на лікування, ні на проживання і харчування дітей. Дуже просимо допомогти сім'ї в цій складній ситуації. Старшому хлопчику потрібне взуття 42 розміру, іншим дітям також потрібне взуття і одежа, адже зараз закриті всі магазини.

Просимо молитов за тяжкохворого Олега, дружину Ганну, діток Олексія, Артема, Максима.

Контактний телефон сестри: 067-275-28-50, Олена

Номер карти, на яку можна перераховувати кошти:
5168 7554 3491 5696 Карпова Ю. В. (племінниця батька) ‘

Карпов Олег Костянтинович

Карпов Олег Костянтинович


Анонсы