Наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Ревізор Оксана
Просмотров: 623
Ревізор Оксана, 36 років, інвалід 2 гр. з дитинства
Діагноз: важке захворювання очей, хворобу Штаргардта

Прохання про допомогу від 27.08.2021 г.

Оксана Ревізор у свої 36 років втратила вже 95 відсотків зору, а все через важке захворювання очей, хворобу Штаргардта. Це дуже рідкісне, генетичне захворювання, яке вражає саме зір і призводить до сліпоти.

Молода жінка у відчаї, адже знати, що попереду очікує лише морок – нестерпно. «Я не можу нормально жити, я плачу кожного дня від важких думок, що втрачаю життя, улюблену роботу, свою самостійність, радість, шанс на створення щасливої сім’ї. Я вранці не хочу відкривати очі, бо перед очима розмита пляма. Втрачаю всі мрії, надії, душа кричить «Я не можу втратити зір, я ще хочу жити повноцінним життям, бути самостійною людиною». Я дуже боюся втратити роботу, бо на свою пенсію у 1700 гривен я пропаду», - каже Оксана.

Наразі медицина не взмозі вилікувати Оксану, але лікарі пропонують регенеративний метод лікування стовбуровими клітинами, який призупинить втрату зору. Цей метод лікування Оксані запропонували в Інституті нейрохірургії. Але лікування дороговартісне, потрібно 189 тисяч гривень.

«Я не маю таких коштів, я живу вдвох із мамою, яка працює бібліотекарем, а у мене 2 група інвалідності з дитинства. Поки я ще зовсім не осліпла, лікування може допомогти, покращити зір. Я вас благаю, допоможіть», - просить Оксана.

Банківські реквізити:
Картка Приватбанку:
5168 7574 2658 8812
Ревізор Оксана ОлегівнаАнонсы