Подписывайтесь на наш Телеграм канал https://t.me/molodostInUa

Просьбы о помощи

Протоієрей Михайло Чабан
Просмотров: 438
Протоієрей Михайло Чабан, 1969 р.н., Кіровоградська єпархія
Діагноз: цукровий діабет, 2 типу, важка форма, діабетична ангіопатія н/кінцівок, ампутаційна культя правої н/кінцівки, діабетична полінейропатія верхніх та нижніх кінцівок, кардіосклероз

25.08.2022

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Красносілка, Олександрійської єпархії, ієрей Михайло Чабан, котрий уже переніс 4 операції та ампутацію ноги, знову потребує молитов і матеріальної допомоги, оскільки стан його здоров’я значно погіршився.

Під негативним впливом цукрового діабету другого типу (важка форма), священник почав стрімко втрачати зір, під загрозою опинилася і друга нога, яку доведеться ампутувати, якщо не вжити значних медичних заходів.

Останні кілька років священник страждав від болю в ногах. Ситуація ускладнилась у 2019 році. Отець Михайло переніс 4 операції, 5 місяців стаціонарного лікування та ампутацію однієї ноги.

На лікування він уже витратив велику суму, але попереду ще тривала реабілітація, не на один рік, сплатити яку сільський священник не може. Сім’я отця Михаїла просить усіх небайдужих надати посильну фінансову допомогу та дарувати можливість продовжувати служити Богу та підносити молитви за своїх благодійників.

ЯК ДОПОМОГТИ:
1. Перерахувати гроші на картку "Приватбанку": 4149 4991 1614 4997, отримувач: Чабан Михайло Степанович.

2. На карту банку «Аваль»: 4149 5001 1000 5744.

3. Поштовим переказом через Укрпошту за адресою: індекс 27330, Кіровоградська область, Олександрівський район, с. Красносілка, вул. Дейнеки, 14 (Чабан Михайло Степанович).

Протоієрей Михайло ЧабанАнонсы