Просьбы о помощи

Лічереп Лілія Василівна
Просмотров: 5169
Лічереп Лілія Василівна, 1985 р.н., м. Вінниця
Діагноз: рак обох яїчників 3 ст.

Новини від 29.05.17 р.

Добрий день!

Велике дякую всім людям які відкликались на нашу біду. Вкотре прошу ваших молитв і посильної фінансової допомоги. Я пройшла вже 11 хіміотерапій. Боротьба дуже важка, але хвороба потихеньку відступає. Обстеження показали хороші клінічний та біохімічний стан ( зниження маркера СЕА до 34,98 нг/мл). Рекомендовано продовжити лікування по тому ж протоколу з контрольною оцінкою стану через 3 цикла лікування.

Лічереп Лілія Василівна

Ми знаходимося в скрутному фінансовому становищі, тому що лікування проходить від вересня місяця. Працює тільки чоловік​, оскільки після хіміотерапії в мене організм ослаблений. Зібрано 3 050 грн, на кожний курс хіміотерапії потрібно 15 700 грн. Наступний курс хіміотерапії призначено на 15 06. Без вашої допомоги ми не зможемо пройти цей важкий шлях.

Тел.: 068 045 65 45

Номер карти Приват банку: 5168 7555 2998 8202 Лічереп Лілія Василівна
Яндекс кошелек - 410013908876763

56 Банк посредник ПАО ,Сбербанк, Москва,РФ БИК 044525225,
к\с 30101810400000000225 ИНН 7707083893 СВИФТ: SABRRUMM.
58D Банк Бенефициара : 30111810100000000540. ПАО "Сбербанк" Київ Україна СВИФТ: SABRUAUK.
59 D Бенефициар: 26200001489807 Kulishko Liudmyla ( мама)


Новини від 05.05.17 р.

Добрий день!

Знов хочу вам подякувати від всієї нашої сім'ї. Розповім трішки новин. Позаду 9 сеансів хіміотерапії, які я переношу нормально без ускладнень. Є порушення збоку самопочуття, трішки мучять побічні ефекти - але без них ніяк. Повторили аналіз крові показники в межах норми, так що я продовжую лікування з вірою що все получиться. Ще мені сил добавляє донечка Анюта. Вона дає море позитиву і оптимізму, вселяє надію і віру в майбутнє, не дозволяє падати духом. Це іскорка для якої мені потрібно боротися й жити.

Наступний курс хіміотерапії запланований 04.05.2017, а потім контрольна оцінка стану і комп'ютера томографія. Збір коштів продовжується, тому як і раніше будемо вдячні за підтримку і допомогу. На сьогоднішній день зібрано 8600, для нас кожна гривня дуже важлива.

Лічереп Лілія Василівна


Новини від 27.03.17 р.

Дорогі люди, завдяки Вам нам вдалося зібрати 4210 грн. Дякую Вам за щирі серця і за те, що не залишили мене на одинці з моєю бідою.

На сьогоднішній день стан мого здоров"я стабільний. 16.03.2017 було проведено КТ в заключенні: КТ признаки змішаної динаміки захворювання у вигляді: Зменшення в об"ємі, структурній зміні неоплазії сигмовиїдної кишки, неопластичного імпланта передньої стінки живота в області зліва. Кількість і об"ємне збільшення неопластичних імплантів черевної порожнини, малого тазу з задіюванням органів і структур вказаної локалізації. Субплевральний очаг лівої легені став м"якотканинний - контроль в динаміці. Лімфденоватія вказаної локалізції. За результатами КТ було прийнято рішення змінити хіміотерапію по протоколу XELIRI. 22.03.2017 я пройшла 5-й курс ХТ по протоколу Іринотекан+ Кселода.

Наступний курс ХТ назначено на 13.04 .2017. Буду дуже вдячна всім Вам за допомогу. На жаль, час не на моїй стороні. Я не впораюся без Вас

Лічереп Лілія Василівна


Новини від 27.02.17 р.

Низький уклін і велике спасибі всім людям, які допомогли нам зібрати кошти 12650 грн. для четвертої хіміотерпії. Усім бажаю міцного здоров"я і Божого благословіння.

Хочу поділитися з вами хорошою новиною. Моє лікування дає позитивні результати. Взяли кров на онкомаркер СЕА. На початку лікування показник був 78,92 нр/мл, а зараз становить = 46,08 нр/мл.

По переду ще два курси хіміотерапії і контрольне обстеження. Я знову звертаюся до вас з проханням про допомогу. Необхідно зібрати ще 106580 грн. Нам важлива кожна гривня.

Лічереп Лілія Василівна


Новини від 01.02.17 р.

Доброго дня!

Насамперед хочу подякувати всім за підтримку та матеріальну допомогу, за Ваші молитви та надійне плече. Завдяки Вам я пройшла 3 курси хіміотерапії в Вінницькому онкодиспансері і готова була до операції, але обстеження показали, що хвороба прогресує. Мене направили на додаткове обстеження в клініку ізраїльської онкології Lisod, там поставили діагноз - "Умеренно дифференцированная муцинозная аденокарцинома сигмовидной кишки , T3N1M1G2. Клиническая группа 2 . Интраперитонеальный карциноматоз. Асциз. Вторичное поражение стенки живота внизу слева ( CEA=78.92 нг/мл)." Була проведена конференція і прийнято рішення розпочати хіміотерапію по протоколу XELOX з контрольною оцінкою через 3 цикла лікування (КТ+окомаркер CEA).

Вартість рекомендованого лікування і обстеження на 22.12.16 складає 209 970, 00 грн., сума витрачених коштів становить 66 840,89 грн. На сьогодніший день я пройшла ще 2 курси хіміотерапії в цій клініці. Наступний курс призначено на 2.02.2017 р.

Лічереп Лілія Василівна

Спілкуючись з лікарем онкологом Реут І.А. в мене з'явилася надія на одужання. Дякую всім небайдужим за підтримку і надіюся, що з Вашою допомогою я все подолаю.


Прохання про допомогу від 17.10.16 р.

Я, Лічереп Лілія Василівна хворію з липня 2016 року. Спостерігалася і проходила обстеження в КЗЦМСД №1 кожні пів року. В липні під час УЗД у мене виявили кісту правого яїчника, а в вересні мені зробили операцію в Вінницькому Міському клінічному пологовому будинку № 2 гінекологічне відділення №2. П Операція коштувала 8 тис. грн.

Під час операції були взяті клітини на патологогістологічне дослідження, і виявили рак обох яїчників 3 ст.

Мене направили у Вінницький онкологічний диспансер до головного лікаря Шамрая Володимира Анатолійовича. Він береться мене оперувати, але спочатку треба пройти 3 курси хіміотерапії. Після цього планується подвійна операція по видаленню матки, яїчника і аденоми в груді. Перша хімія коштувала 10 тис. грн,плюс 1500 обстеження УЗД, аналізи, кардіограма,плюс комп’ютерна томограма.

Лічереп Лілія Василівна

Я мама маленької донечки. Підробляла вдома манікюрницею, а зараз все обірвалося і тому заробляє лише чоловік. Прошу усіх не байдужих, добрих і милосердних людей допомогти мені матеріально в подальшому моєму лікуванні. Я дуже хочу жити. Дай Боже Вам всім здоров’я!

Лічереп Лілія Василівна

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!