Просьбы о помощи

Мельничук Стефан
Просмотров: 1784
Стефан Мельничук, 09.04.2017 р.н., село Гута Боровенська Волинської області
Діагноз: гіперінсулінізм. Гіпогліпемія з мутацією гена АВСС 8

Новини від 27.01.18 р.

Стефанчику видалили 70% підшлункової, та він бореться з Божою допомогою

Доброго дня дорогі друзі!

Я всім щиро дякую хто був поруч з малесеньким Стефанчиком, на долю якого випали такі тяжкі випробування. Завдяки вам всім не байдужим, дитинка змогла полетіти в Данію на лікування, та на жаль очікування трошки інші... Стефанчику зробили сканування і на жаль результати показали що в дитинки дифузна форма захворювання - це по всій підшлунковій вузли, і потрібно було приймати рішення про видалення підшлункової 90%. Мама була у відчаї від такого результату, та лікарі все таки наполягли на операції, і Стефанчику видалили 70% підшлункової. Операція була дуже складною, а післяопераційни період страшним, та дякувати Богу він витримав, цукор став триматися краще, та їсть дитинка ще поки через зонд.

Мельничук Стефан

Стефанчику також зробили аудіограму і він чує на два вушка. Зараз відмінили капати глюклзу і цукор від їжі до їжі за 4 години знизився до 2,8, тому сьогодні почали колоти уколи (назву мама не запитала, та то не інсулін), і цукор піднявся до 9. Ще поки погано перетравлюється їжа, та дитинка грайлива і в настрої. Дуже шкода, та на жаль зовсім без ліків дитинці не обійтись. Вчора Стефанчику вкололи укол ( Lanreotide) і до понеділка будуть наблюдати стан цукру. В понеділок консиліум і будуть приймати рішення по цьому препарату. Можливо Стефанчику прийдеться пожиттєво колоти цей укол, один раз на місяць (він тримає цукор у нормі), і нам усім потрібно підтримати це маленьке янголятко!

Бережи вас всіх Господь за ваше добре серце!

Волонтер, Лілія Переходько


Прохання про допомогу від 04.01.18 р.

Дружба зі школи переросла в любов. Двоє нечуючих інвалідів створили свій маленький світ з назвою сім‘я. Незадовго вони вирішили стати батьками і дав Бог час, коли прийшла пора народжувати. Дуже хвилювалися як мама так і тато, та на все Воля Господа!

На жаль, після народженням синочка радість переросла в смуток. Настали тяжкі дні, місяці в обласній реанімаційній лікарні. 4 місяці в Охматдиті... і наче вирок діагноз: гіперінсулінізм. Гіпогліпемія з мутацією гена АВСС 8.

Мельничук Стефан

Плаче серце і душа дивитися, що переживає маленький Стефанчик. Уколи та таблетки по 5 разів на день, через кожні 3 години замірювати цукор і крові. Дані ліки викликають у дитинки постійну рвоту. Стефанчик не в змозі сам їсти, тому годують його через зонд. Надія, що цукор нормалізується згасає... та батьки продовжують боротися.

За допомогою не байдужих людей знайшлася клініка у Данії, яка готова прооперувати Стефанчика. Зараз дитину підтримують дорогими препаратами, шо б не вводити інсулін, тому що є шанси видужання. Після діагностики підшлункової та визначення місця ураження лікарі зможуть прооперувати і можливо в дитини буде як наслідок цукровий діабет, а як дасть Бог, то взагалі нормалізується цукор.

Мельничук Стефан

Та сума, яку потрібно зібрати, захмарна для двох інвалідів. Потрібно 27 тисяч євро, з яких дякувати Богу 6 тисяч євро зібрали волонтери Данії, і в нас на Україні вже зібрали 310 тисяч гривень (приблизно 9 400 євро). На сьогоднішній день потрібно зібрати ще близько 12 тисяч євро та на квитки на літак. Так як батьки глухонімі, контактує з людьми та лікарями бабуся Стефанчика Кузьмич Світлана.

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Просимо підтримати цю родину та дати шанс жити повноцінним життям!

Волонтер, Лілія Переходько

Картка Приватбанку: 4149 4978 5481 7758 Мельничук Оксана Анатоліївна

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Мельничук Стефан

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!