Просьбы о помощи

Штрикуль Юрій
Просмотров: 2336
Штрикуль Юрій, 11.11.2003 р.н., м. Полтава
Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, рецидив

Новини від 23.09.19 р.

10 вересня 2019 року перестало битися сердечко Юри. Просимо молитов за отр. Георгія і його батьків Юлію і Тараса.

Новини від 23.06.19 р.

Останні новини за сторінки мами в Фейсбуці

Зараз Юра перебуває в клініці Бамбіно Джизу в Римі. Після обстежень лікарі визнали необхідність проведення додаткового курсу хіміотерапії. По результатам цього курсу, якщо буде ремісія, вони вже вирішуватимуть про ТКМ. "Всім величезний привіт з Риму! Знаю що давно не писала ніяких звісток. Поки що радіти немає приводу, таке довгоочікуване ТКМ Юрі не зробили. Нещодавно пройшли знову декілька хіміотерапій, за день ввели в повну аплазію (нульові показники лейкоцитів та нейтрофілів, еритроцитарну масу капають раз у два тижні, тромбоконцентрат майже щодня), волосся висипалось, шкіра рук повністю облізла. Більше місяця знаходимось в лікарні, адже з такими показниками не можна виходити, хоча на вулиці неймовірна спека.Зараз Юра відволікає себе малюванням, зацікавився новою технікою, кожного ранку на обході лікарі переглядають нові малюнки.

У відділенні, де ми зараз проходимо лікування дуже приємний персонал, лікарка завжди забігає в палату зі словами "My friend", інфермєри Юру називають "Amore" та "Bello" , ще й обов'язково розціловують. Тож навіть мовний бар'єр для нього не перешкода, адже для нашого Юри вони випромінюють лише позитив.

Хочу подякувати всім, за вашу постійну підтримку, турботу, молитви - ми вас всіх любимо і поважаємо! Юра обов'язково здолає хворобу!"


Прохання про допомогу від 29.06.18 р.

Я до кінця не можу повірити в те. що відбулось — у Юри виявили РЕЦИДИВ! Ще на початку червня ми мріяли про літній відпочинок вдома, мріяли як наш учень нарешті піде до 9 класу, адже курс підтримуючої хіміотерапії закінчився. Але здійснивши 2 контрольні пункції кісткового мозку показали наявність бластних клітин, а це означає що гострий лімфобластний лейкоз повернувся.

І все починається знову: лікарняна палата, постійні крапельниці та блоки протирецидивної хіміотерапії, бо хвороба почала різко прогресувати. Ми вже пройшли І протирецедивний блок, який звичайно ж понизив показники крові: прокапали тромбоконцентрат (бо були вже 26), лейкоцити 1, але це добре, адже організм Юри відповідає на хімію. Зараз Юра майже постійно лежить — дуже болить все тіло, це наслідок хімії, та низьких лейкоцитів, але організм підтримують різними препаратами, адже шлунок так і залишився самим вразливим місцем.

Але це лише початок нашої чергової боротьби, тому що при виявленні раннього рецидиву лейкозу необхідна пересадка кісткового мозку, яку потрібно робити за кордоном від нерідного донора, що має підходити на 100%. А це величезна сума коштів, яку моя родина не в змозі оплатити. Тому звертаюсь до всіх небайдужих: допоможіть врятувати мого єдиного синочка, який найбільше зараз прагне просто ЖИТИ!

З повагою, мама

Реквізити для допомоги:
карта ПриватБанку 4731 2171 1282 4501
отримувач Штрикуль Юлія Сергіївна

Сторінка мами у ФБ
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012571682804&hc_ref=ARS7FJn6TEU0viHElICFkourO2V_PryOPmG7ubmgJMBt1X4KJoYbYpNmdABcGuS0dI0

Історія Юри
http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=1&id=2799

Штрікуль Юрій

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!