Просьбы о помощи

Пліщук Микола
Просмотров: 1732
Пліщук Микола, 2001 р.н., м. Житомир
Діагноз: метапластична карцинома

Новини від 24.06.2019 р.

Дякуємо всім за допомогу! Завдяки загальним зусиллям вдалося зібрати біля 50 000 грн. на подальше лікування Колі. Після високодозної хіміх хлопчик зараз вдома, набирається сили, а лікарі будуть визначатися з протоколом лікування.

Пише бабуся:

Добрий день!

Ми дуже вдячні за допомогу. Коля зараз знаходиться вдома, почувається краще. На контролі в онколога крові, потім КТ, осциотиграфія, консультація променевого терапевта радіолога для визначення доцільності проведення радіоізотопноі терапіі. Це обстеження, щоб визначить пухлину, звідки ідуть метастази. У Колі калорійна іжа, ходить на прогулки, позитив на виздоровлення, компютерні ігри. Дуже хороший хлопець, помічний, ніколи нікого не скривдить, кусочком бутерброда завжди поділиться. Це Ангел від Бога. Дякуємо Богу і Вам.


Прохання про допомогу від 28.05.2019 р.

З проханням про допомогу звертається родина Пліщуків з Житомира. Рік тому в родині сталася біда – захворів єдиний син Микола. Сам батько Андрій в наслідок ДТП у 2015 році став інвалідом, мама також 2 роки тому проходила лікування онкозахворювання і також має інвалідність. Весь цей час батько стараєвся самостійно заробляти кошти на лікування сина, допомагали родичі. Але зараз родина потребує сторонньої допомоги і молитов.

ПИШЕ БАТЬКО:

На початку травня 2018 року наш син Пліщук Микола почав скаржитися на болі в поясниці та в лівому плечі. Звернулися до місцевих лікарів, були призначені уколи, які допомагали тільки на короткий строк. Наприкінці травня Микола повернувся з прогулянки на велосипеді і поскаржився на головний біль. Наступного дня ми помітили в нього на голові у скроневій області зліва невелику гульку. Почекали 2-3 дні з надією, що можливо вкусила комаха і гулька пройде сама. Потім звернулися до терапевта. Лікар призначила компреси, які також не допомогли.

”Пліщук

Після цього сину зробили томографію, на якій виявили недоброякісну пухлину. Нас направили до Київського інституту нейрохірургії, де пухлину було видалено. Після операції було проведено остеографію скелета та томографію і результат став невтішний. Було виявлено багато «очагів» захворювання в різних місцях. Нас було направлено до Київського інституту раку на лікування.

З липня місяця 2018 року нам було призначено курс хіміотерапії. Так, як матеріальний стан нашої родини не дозволяв проходити довгострокове лікування в Києві, то 10 курсів хіміотерапії ми пройшли за місцем проживання в Житомирі. Результат лікування зі слів лікарів: є покращення, але більша частина пухлини залишилася. Тому нам запропонували пройти курс високодозної хіміотерапії, яку роблять тільки у Києві.

З 15 травня 2019 року мама з дитиною знаходяться в Києві у відділенні онкології у стерильному боксі на високодозній хіміотерапії. Я знімаю квартиру, так як кожен день потрібно готувати їсти та прати і прасувати постільну білизну для боксу, купувати ліки.

З невпевненістю розраховую на наш матеріальний стан, так як я маю проблеми зі здоров’ям. В наслідок ДЦП у 2015 році зараз я маю інвалідність 3 групи. Наша мама також інвалід 3 групи в наслідок онкозахворювання, яке перенесла 2 роки тому, приймала хіміотерапію. Рідня майже не допомагає, деякі навіть перестали виходити на телефонний зв’язок. Найближчі родичі допомогли матеріально хто скільки зміг, щоб зібрати кошти на поїздку та лікування.

З повагою, батько Андрій

”Пліщук

”Пліщук

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!