Просьбы о помощи

Ревізор Оксана
Просмотров: 901
Ревізор Оксана, 36 років, інвалід 2 гр. з дитинства
Діагноз: важке захворювання очей, хворобу Штаргардта

Прохання про допомогу від 27.08.2021 г.

Оксана Ревізор у свої 36 років втратила вже 95 відсотків зору, а все через важке захворювання очей, хворобу Штаргардта. Це дуже рідкісне, генетичне захворювання, яке вражає саме зір і призводить до сліпоти.

Молода жінка у відчаї, адже знати, що попереду очікує лише морок – нестерпно. «Я не можу нормально жити, я плачу кожного дня від важких думок, що втрачаю життя, улюблену роботу, свою самостійність, радість, шанс на створення щасливої сім’ї. Я вранці не хочу відкривати очі, бо перед очима розмита пляма. Втрачаю всі мрії, надії, душа кричить «Я не можу втратити зір, я ще хочу жити повноцінним життям, бути самостійною людиною». Я дуже боюся втратити роботу, бо на свою пенсію у 1700 гривен я пропаду», - каже Оксана.

Наразі медицина не взмозі вилікувати Оксану, але лікарі пропонують регенеративний метод лікування стовбуровими клітинами, який призупинить втрату зору. Цей метод лікування Оксані запропонували в Інституті нейрохірургії. Але лікування дороговартісне, потрібно 189 тисяч гривень.

«Я не маю таких коштів, я живу вдвох із мамою, яка працює бібліотекарем, а у мене 2 група інвалідності з дитинства. Поки я ще зовсім не осліпла, лікування може допомогти, покращити зір. Я вас благаю, допоможіть», - просить Оксана.

Банківські реквізити:
Картка Приватбанку:
5168 7574 2658 8812
Ревізор Оксана Олегівна

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!