Просьбы о помощи

Міщенко Микола
Просмотров: 1729
Микола Міщенко, 1964 р.н., м. Кіровоград
Діагноз: рак шкіри щоки зліва

Новость от  11.09.15 г.

Доброго дня!

Звернутись знову за допомогою змушують надзвичайно тяжкі обставини, які самотужки я та рідні подолати не в змозі.

Мені, онкохворому, гостро необхідне поетапне спеціалізоване лікування в клініці «Асута» (Ізраїль), яка оснащена відповідним лінійним прискорювачем, який дозволяє провести органозберігаюче оперативне втручання для подолання пухлини раку 11 ст., локалізованої поряд з лівим оком.

Разом з тим, потрібні послідовні діагностики і ліки.

Прошу і благаю допомогти зібрати необхідну суму у розмірі 35 000 євро. Щиро дякую за чуйність, милосердя та помірну підтримку!

Конт. телефон для допомоги:
0972286024

Реквізити для фіз.осіб для благодійних пожертв коштами на картковий рахунок Приватбанку № 5168 7420 1381 3112
Отримувач: Міщенко Микола Миколайович


Новость от  12.04.14 г.

Онкохворий Микола Миколайович Міщенко звертається з проханням до всіх віруючих:

«Звернутися до вас змушують надзвичайно тяжкі обставини, які самотужки я та рідні не в змозі вирішити, за браком коштів. Діагноз – рак шкіри. Терміново потрібно зібрати 37 тис. грн.!

У зв’язку з тим, що онкохворому гостро необхідне поетапне спеціалізоване лікування в лікарні «Лісод», оснащеній відповідним лінейним прискорювачем, що дозволяє провести невідкладне органозберігаюче оперативне втручання для подолання пухлини раку ІІ ст., локалізованої поряд із лівим оком (рак шкіри).

Просимо допомогти своєчасно зібрати на лікування потрібну суму!

Допоможімо Миколі Міщенку.

Микола Міщенко

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!