Просьбы о помощи

Протоієрей Сергій Панчук
Просмотров: 2342
Протоієрей Сергій Панчук, Сумська єпархія
Діагноз: двобічний асептичний некроз обох голівок стегнових кісток 3 ступеню

03.02.2023

Дякуємо всім за допомогу! Збір закрито.

Пише матушка: "Прооперували дві ноги. В ході операції виявилось не 3 ст, а вже 4 стадія некрозу. Зараз проходе реабілітація, яка триватиме 3 міс. Батюшка ходе, але мало".

19.01.2023

Дорогі браття і сестри!

Клірик Сумської єпархії, настоятель Введенського храму м. Суми протоієрей Сергій Панчук потребує нашої молитовної та фінансової підтримки. У священника діагностовано важку хворобу: двобічний асептичний некроз обох голівок стегнових кісток 3 ступеню. Йому необхідне оперативне втручання, а саме протезування двох стегнових суглобів, для чого потрібно зібрати більше 300 тисяч гривень. А попереду ще низка дорогих процедур, витрати на додаткові обстеження та післяопераційне лікування.

За допомогою Божої та небайдужих людей сім'я священника змогла зібрати на перацію однієї ноги та частково іншої, а також прооперувати лівий кульшовий суглоб, який виявився вже в ході операції 4 стадії. 

Просимо вас, дорогі братий сестри, не залишитися байдужими та допомогти протоієрею Сергію Панчуку, хто чим може: молитвою, своєю увагою та участю у зборі коштів.

Реквізити банківської картки матушки прот. Сергія Софії Панчук:

Номер карти – 5167803222615549

ПІБ отримувача СОФІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ПАНЧУК

IBAN/рахунок UA773375680000026209000647006

Банк: АТ "Ощадбанк"

Призначення платежу: Для поповнення карткового рахунку, Софія Володимирівна Панчук.

Будьте милосердні, як і Отець Ваш милосердний (Лк. 6, 36).

Протоієрей Сергій Панчук

Video

Когда не стоит слушать других.
Когда не стоит слушать других.

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!