Просьбы о помощи

Протоієрей Сергій Панчук
Просмотров: 3497
Протоієрей Сергій Панчук, Сумська єпархія
Діагноз: двобічний асептичний некроз обох голівок стегнових кісток 3 ступеню

03.02.2023

Дякуємо всім за допомогу! Збір закрито.

Пише матушка: "Прооперували дві ноги. В ході операції виявилось не 3 ст, а вже 4 стадія некрозу. Зараз проходе реабілітація, яка триватиме 3 міс. Батюшка ходе, але мало".

19.01.2023

Дорогі браття і сестри!

Клірик Сумської єпархії, настоятель Введенського храму м. Суми протоієрей Сергій Панчук потребує нашої молитовної та фінансової підтримки. У священника діагностовано важку хворобу: двобічний асептичний некроз обох голівок стегнових кісток 3 ступеню. Йому необхідне оперативне втручання, а саме протезування двох стегнових суглобів, для чого потрібно зібрати більше 300 тисяч гривень. А попереду ще низка дорогих процедур, витрати на додаткові обстеження та післяопераційне лікування.

За допомогою Божої та небайдужих людей сім'я священника змогла зібрати на перацію однієї ноги та частково іншої, а також прооперувати лівий кульшовий суглоб, який виявився вже в ході операції 4 стадії. 

Просимо вас, дорогі братий сестри, не залишитися байдужими та допомогти протоієрею Сергію Панчуку, хто чим може: молитвою, своєю увагою та участю у зборі коштів.

Реквізити банківської картки матушки прот. Сергія Софії Панчук:

Номер карти – 5167803222615549

ПІБ отримувача СОФІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ПАНЧУК

IBAN/рахунок UA773375680000026209000647006

Банк: АТ "Ощадбанк"

Призначення платежу: Для поповнення карткового рахунку, Софія Володимирівна Панчук.

Будьте милосердні, як і Отець Ваш милосердний (Лк. 6, 36).

Протоієрей Сергій Панчук

Video

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

По этому номеру телефона вы можете получить квалифицированную консультацию по вопросам относительно туберкулеза...

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!