Молодість не байдужа

Молодість не байдужа - це не просто гасло. Це констатація факту. Констатація того, що в наш непростий час молодь України здатна на креативні та позитивні справи заради блага нашої Батьківщини! Волонтери Молодість не байдужа

Наш рух розпочався 2005 року з утворенням Братства преподобного Іони Київського, при громаді Свято-Троїцького Іонинського монастиря.

Ми намагалися не тільки словом, а головне ділом реалізувати всі свої благі устремління. Почали займатися допомогою онкохворим дітям і донорством. Рух зростав, до нас долучалося дедалі більше і більше молоді. Ми стали займатися соціальною допомогою, про спектр якої ви можете дізнатися переглянувши головну сторінку нашого сайту.

Якщо ви щира і не байдужа людина, то вам завжди знайдеться місце в наших лавах і в нашій тусовці.

Споживати щось і жити тільки своїми інтересами в сучасному світі стало модно і звично. Це вже стає стилем життя.

Ми ж прикладом своїм, показуємо, що для кожної людини на першому місці має бути самопожертва, а не байдужість. Так жили наші предки і так жив увесь православний світ.

Без сумніву, щоб рухати вперед будь-яку серйозну справу, потрібні кошти.

Наш проєкт некомерційний, ми не заробляємо з його допомогою, а навпаки використовуємо свої кошти для його підтримки!

Як це не очевидно, але життя показало, що для організації волонтерської роботи, для висвітлення її в інтернеті та для розв'язання різноманітних організаційних питань, що постійно виникають, потрібні фінанси.

Зазвичай, ми збирали і збираємо кошти лише за конкретними проханнями про допомогу на лікування онкохворих дітей, на сиріт, на якісь поїздки чи надання іншої благодійної допомоги. Тобто виключно на ті витрати, які безпосередньо пов'язані з тими, кому ми прагнемо допомогти.

.

Але нині видно, що для розв'язання багатьох організаційних питань, утримання та розвиток сайту "Молодість небайдужа", молодіжного форуму, оплату витрат на проведення різноманітних акцій і заходів та інше, теж потрібні фінанси. І без цього на жаль ніяк ...

Фільм телеканалу "Глас" про нашу організацію Молодість не байдужа :

Відео

Как перестать бояться будущего?
Как перестать бояться будущего?

Список телефонів довіри для підлітків. Дітям необхідна підтримка як батьків так і вчителів. Для цього в Києві працює безліч телефонів довіри, зателефонувавши на які можна отримати консультацію та необхідну психологічну допомогу.

Наши питомцы очень нуждаются в финансовой и материальной помощи. Монастырь не в силах помочь такому количеству животных своими силами, поэтому обращаемся ко всем неравнодушным людям с просьбой помочь нашим животным в это трудное для них время.

Для благотворительного проекта по разработке православной духовной атрибутики требуется помощь дизайнера !

Гаряча лінія з питань туберкульозу

Огласительные беседы желающими принять Святое Крещение!!!

Приглашаем всех желающих в Студию детского творчества при храме святителя Григория Богослова! В Студии работают две школы: Школа живописи и Школа прикладного искусства.

В храме свт. Луки Крымского каждое 2-е воскресенье месяца проходят молебны с акафистом Божией Матери Неупиваемая Чаша, о страдающих от алкогольной, табачной, наркотической, игровой зависимостей и любящих их близких людей.

До уваги батьків особливих дітей! Проводиться набір діток в «Центр змішаного типу для дітей з функціональними обмеженнями» ГО «Родина»

Розшукуємо пацієнтів з онкологією, які зіткнулись з проблемами у лікуванні, а саме: нестача ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж ліків по завищених цінах тощо.

Запрошуємо вивчати мову жестів!

Участились случаи мошенничества в сфере помощи онкобольным детям. Мошенники, представляясь родителями больных детей просят помощь на лечение.

Благотворительная продажа работ (картин, поделок, аппликаций) сделанных руками детей и волонтёров на Изостудии при Институте рака ул. Ломоносова 33/43

Волонтерское движение "Молодость неравнодушна" существует на ваши пожертвования. Ваша помощь значит, что мы сможем продолжать работу!